هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر اندازه فونت پیش فرض و یک تغییر در قالب
منم میخواستم همچین کاری کنم!
اما هر وقت تک تک امتحان میکردم تا بدونم کدومه به نتیجه نمیرسیدم،ولی وقتی یهو همه رو با هم عوض میکردم بعد رفرش میکردم میدیدم تغییر کرده ولی باز چون صحیح نگذاشته بودم بهم ریخته بودم!
خلاصه منم درخواست دارم کسایی که میدونن یکم واضحتر بگن تا ماهم به این مسءله پی ببریم...!
 سپاس شده توسطGermanizer (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۹:۲۵:۵۰ عصر)
آره دوستان والا این قضیه خیلی مهمه و برای خیلی نفرات سوال و مشکل شده
چیز خیلی مهمیه این تغییر سایزها و فونتها
به نظر من اصلا این بخش global.css پیشرفته رو حتما قسمتهای مهم و کاربردیش رو یه توضیح و آموزش بذارید
خیلی مهمه و برای اکثر اعضا سواله . هیچ جای انجمن هم حتی یه موردایی ابتداییش هم اشاره نشده و خلاصه واقعا بهش نیازه
منتظر پاسخ یکی از بزرگان و اعضای با تجربه هستیم
با سپاس فراروان از شما
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

انجمن نازیسم ایران و هواداران آدولف هیتلر

آقا یکی در راه رضای خدا هم که شده یه جوابی به این تاپیک بده
اگه فقط خودم بودم انقدر اصرار و پافشاری نمی کردم ولی به جز من خیلی های دیگه لنگ این مشکل و تنظیمات هستند
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

منم یه مشکلی که دارم با اسامی کاربران در بخش پست بیت هست.ینی این که من حالتشو گزاشتم تو largetext اما خیلی کوچیکه و اصلا مثله VB بزرگ نیست.
اگه یه کمکی هم در این بخش بکنید عالی میشه.
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
 سپاس شده توسطGermanizer (۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۱۳:۴۶:۲۲ عصر)
آقا در راه خدا یکی یه جوابی به این تاپیک بده سه روزه هنجره مون پاره شده
آخه چیز به این مهمی اصلا نباید تو سایت مرجع باشه ؟؟؟؟
به خدا من برای تکمیل شدن انجمن انقدر اصرار می کنم

سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۲۲:۴۷:۳۵ عصر)
دوست عزیز مشکل شما اینه که دارین یک سوال کلی میپرسید
بله شما باید کل سی اس اس ها رو برای فونت بزرگ کنید
اخه هر بخش سی اس اس خاص خودشو داره
برای درک بهتر مشکل از addon firebug برای firefox استفاده کنید و دقیقا خط مربوط را در داخل گلوبال سی اس اس پیدا کنید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
 سپاس شده توسطGermanizer (۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۲۳:۱۵:۲۵ عصر)
بهروز جان خیلی از راهنماییت ممنونم اون firebug که بهم معرفیش کردی واقعا عالی بود و خیلی کارم رو راه انداخت . دمت گرم

فقط چندتا مشکلا اصلا حل نمیشن

من می خوام قسمت آمار انجمن و آمار پیشرفته Prostat رو تو صفحه اصلی فونتشون رو بزرگ کنم اصلا نمیشه که نمیشه
[تصویر:  83083824899445868180.jpg]

برای تغییر اندازه این متنها رفتم توی پوسته مورد نظرم ، global.css و ویرایش پشرفته
اونجا هم اندازه فونت تگ table و هم body رو تغییر دادم و کم و زیاد کردم ولی هیچ تغییری تو اون قسمتها نیفتاد که نیفتاد . ولی مثلا اندازه قسمت برترین ارسال کننده ها خیلی خوب و راحت تغییر کرد و بزرگ شد
به نظر شما دلیل تغییر نکردن اون قسمتها چی می تونه باشه ؟؟؟

آقا یه جوابی به این تاپیک بی جواب بدین خواهشا
سوال خیلی رایجی هست و اکثر اعضا براشون مشکل شده این قضیه
با سپاس از شما

یه نفر یه جواب خشک و خالی به ما نداد

شرمندم برای اینکه تاپیک بیاد بالا به امید اینکه یه روزی یه خدا خیر داده ای یه جوابی به این تاپیک بده مجبورم هر از گاهی دو روزی یه بار یه پستی بزنم
با پوزش از همه دوستان محترم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان