هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریدایرکت شدن سایت به pagesinxt.com
(۱۳۹۱/۴/۱۱، ۱۳:۲۲:۱۸ عصر)behnam9856 نوشته است: لینک دانلود ادیتور رو بده ببینمش

همونطور که توضیح دادم ادیتور مدت ها پیش نصب شده و اصلا مشکلی وجود نداشت تا همین چند روز پیش . به هرحال اینم ادیتور :

http://community.mybbiran.com/thread-3010.html
پاسخ
این ادیتور قبلا دستکاری شده و کاری کردن که بعد از مدتی به سایت مربوطه ریدایرکت بشه ولی هیچ کس جواب گو نیست ... واقعا برای مدیران و کسانی که توی این انجمن ادعای مدیریت دارند متاسفم ....
پاسخ
اگه احیانا بحث کپی رایت و اینا بود یا کسی بو برده بود که یکی تو یه چیزی رو بدون کپی رایت برداشته کل دسته ی مدیران هجوم میاوردن به تاپیک ! ممنون واقعا از پشتیبانی خوبتون .
پاسخ
من توی انجمن های بسیار زیادی این مشکل رو گفتم و گفتم که مدیران این انجمن هیچ کس جوابگوی این موضوع نیست.من که کلا سیستم انجمن رو تغییر میدم.واقعا بد تر از mybb خودشه.اینم از پشتیبانیش توی ایران !!!
پاسخ
نقل‌قول: من توی انجمن های بسیار زیادی این مشکل رو گفتم و گفتم که مدیران این انجمن هیچ کس جوابگوی این موضوع نیست.من که کلا سیستم انجمن رو تغییر میدم.واقعا بد تر از mybb خودشه.اینم از پشتیبانیش توی ایران !!!
لیاقت شما همون وی بی نال شدس برید استفاده کنید لذت ببرید !
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
نکته جالب اینکه حالا هم که یکی (پاسخگو) اومد جواب بده فقط جواب شکایت و دیگران رو داد اونم با لحنی بس آموزنده !

اتفاقا منم ۳-۴ ماهه دارم برنامه ریزی میکنم برای اسباب کشی به وی بولتن البته جهت اطلاعتون نال شده هم استفاده نمیکنم لایسنس رسمیشو خریداری کردم . مای بی بی رو برای سادگی و رایگان بودن و گستردگیش دوست دارم ولی وقتی پشتیبانی که بقول خودشون تو جهان سوم شدن اینطوری برخورد میکنه ( نه فقط این تاپیک ، چندین و چند مشکلم بدون پاسخ مونده ) ترجیح میدم هزینه بدم ولی خیالم از پشتیبانی راحت باشه
پاسخ
نقل‌قول: نکته جالب اینکه حالا هم که یکی (پاسخگو) اومد جواب بده فقط جواب شکایت و دیگران رو داد اونم با لحنی بس آموزنده !

اتفاقا منم ۳-۴ ماهه دارم برنامه ریزی میکنم برای اسباب کشی به وی بولتن البته جهت اطلاعتون نال شده هم استفاده نمیکنم لایسنس رسمیشو خریداری کردم . مای بی بی رو برای سادگی و رایگان بودن و گستردگیش دوست دارم ولی وقتی پشتیبانی که بقول خودشون تو جهان سوم شدن اینطوری برخورد میکنه ( نه فقط این تاپیک ، چندین و چند مشکلم بدون پاسخ مونده ) ترجیح میدم هزینه بدم ولی خیالم از پشتیبانی راحت باشه
دوست گرامی وقتی کسی برای زحمات مدیران و .. سایت ارزشی قائل نیست انتظار داری چطور باهاش برخورد کنند !

حالا 1 سوال رو پرسیدن جواب نگرفتن دنیا که خراب نشد !

از مشکل شما اطلاعی ندارم اما میدونم این ادیتور HotEditor خیلی وقت پیش استفاده میشد و الان خیلی خیلی کم ازش استفاده میشود و ادیتور بهینه http://community.mybbiran.com/thread-3524.html مورد استفاده خیلی از انجمن ها میباشد
موفق باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
منم لایسنس رسمیشو خریداری کردم.در مورد جواب و لیاقت باید بگیم شما لیاقت مدیریت چنین سایتی رو ندارید که این هم طرز حرف زدن شماست.خدا نگه دار
پاسخ
اگه مشکل بخاطر HotEditor باشه میتونید اینطوری حلش کنید:
این فایل رو پیدا کنید:
forum/hoteditor/index.html
با یک ویرایشگر متن (notepad)باز کنید
انتهای فایل چند خط بین این <!-- Piwik --> و <!-- End Piwik Tag --> رو پاک و بعدش هم ذخیره کنید

فایل جدید رو جای فایل قبلی بزارید

باید مشکل حل شده باشه ، اگر نشد کش مرورگر رو پاک کنید و دوباره امتحان کنین
پاسخ
 سپاس شده توسطAryan (۱۳۹۱/۶/۲، ۰۹:۰۴:۲۹ صبح) ، emplab (۱۳۹۱/۶/۲۴، ۱۴:۵۷:۵۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان