هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین ارسالیهای انجمن
با سلام

من میخوhهم در قسمت مشاهده اخرین ارسالیهای انجمن بتوانم فقط انجمنهای خاصی را تعریف کنم و بقیه انجمنها مشاهده نگردد
از کجا و چه کاری باید انجام بدهیم ؟

خوش آمدید، admin آخرین بازدید شما: امروز, ۰۰:۲۵ (کنترل پنل کاربر — کنترل پنل ناظم — کنترل پنل مدیر کل — خروج)
مشاهده ارسال های جدید | مشاهده ارسال های امروز | پیام های خصوصی (خوانده نشده 0 ، مجموع 0)
پاسخ
پشتیبانی خیلی ضعیف شده ، Undecided

یا سوالات ما سخت شده Sleepy

تا به حال سه یا چهار سوال ما بدون جواب مانده این هم یکی دیگه ،

ای کاش 10 تا doodoo داشتیم Wink
پاسخ
دوست عزیزم این چه حرفیه همه دوستان در تلاش پاسخگویی هستند اگر منم و دوستان پاسخ گوییمون کم شده برای امتحاناتمون عزیز من خودم خیلی درگیر همچنین سایتم ترکیده و دارم تغییر هاست میدم ووو کلا بچه گرفتار هستند
خوب جواب شما میخواهید کل اون انجمن را نبینند یا تو قسمت مشاهده ارسالهای امروز نتوانند انجمن را ببینند
لطفا لینک سوالات خود را در ارسال بعدیتون قرار دهیدWink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۴/۵، ۰۴:۰۷:۱۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۴/۵، ۰۸:۳۳:۵۹ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۱/۴/۶، ۰۲:۰۵:۲۶ صبح)
سلام دو دو جان ، دقیقا همین است که گفتم فعلا فقط شما و یکی دیگه از پاسخگو ها که الان اسمش خاطرم نیست دارید جواب مشکلات بچه ها رو میدید، شما هم گرفتار باشید دیگر کسی نیست Confused

در هر صورت امیدورام الان که اوج ورود کاربران به سایتهاست به مشکلات بیشتر رسیدگی شود .
باز هم تشکر

من میخوام در مشاهده ارسالهای جدید که باز میکنیم اخرین ارسالیهای همه انجمنها نباشد میخوام مثلا یکی دو تا از انجمنها باشد بقیه زیاد مهم نیست ،
چون بعضی انجمنها مثل اخبار اینقدر مطالب دارد که آخرین ارسالیها را شلوغ میکند .

اون سوالات قبلی رو هم یکی دو تا از لینک هاشو پیدا کردم

http://community.mybbiran.com/thread-7323.html

http://community.mybbiran.com/thread-10386.html
پاسخ
درود
در رابطه با سوال اول باید بگم به احتمال خیلی زیاد همچین چیزی امکان ندارد درحال حاضر
به سوالات دیگر هم تا حد توان جواب داده شدHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۴/۶، ۰۷:۵۴:۴۵ صبح)
ممنون دو دو جان ، به یکی از دوستان که کارش مرتبط با همین چیز هاست گفتم برایم درست کرد ،

ممنون از شما
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۳۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۴۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمایش آخرین ارسالیهای انجمن در سایت moosa 0 1,390 ۱۳۸۹/۸/۲، ۱۶:۱۰:۱۸ عصر
آخرین ارسال: moosa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان