هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل فیلتر کلمه
با سلام

بنده چند کلمه را در انجمن فیلتر کرده ام ، بعضی اوقات خودم تست میکنم کار میکند و لی بعضی اوقات کار نمیکند . البته کاربران عادی هم در پست از ان کلمات استفاه میکنند عمل نمیکند ، Huh مشکل از کجاست ؟
پاسخ
از کجا این کلمات را فیلتر کردید؟
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
از کنترل پنل مدیر کل پیکربندی ، فیلتر های کلمه ، یه کلمه را نوشتم و کلمه جایگزین را هم نوشتم ف در بعضی جاها عمل میکند در بعضی جا ها نه Huh
پاسخ
به تفاوت حرف ی فارسی و ي عربی و همینطور ک فارسی و عربی توجه کنید. کیبورد کاربران زیادی هنوز عربی هست.
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۲/۱۱، ۰۰:۳۰:۲۳ صبح)
(۱۳۹۱/۲/۱۰، ۰۵:۲۱:۳۸ صبح)sheikhlar13 نوشته است: از کنترل پنل مدیر کل پیکربندی ، فی ل تر های کلمه ، یه کلمه را نوشتم و کلمه جایگزین را هم نوشتم ف در بعضی جاها عمل میکند در بعضی جا ها نه Huh
این یک باگ هست . فعلا در آخرین نسخه که 1.6.7 هست کمی روی آن کار شده و عملکردش بهتر هست

به 1.6.7 ارتقا بدید حتی در امضا کاربران هم اعمال شده
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۲/۱۱، ۰۰:۳۰:۴۵ صبح)
درود
ایا شما از این مسیرز میروید
کنترل پنل مدیر کل سپس
پالایش واژه‌ها
سپس
واژه *
واژه‌ای را که می‌خواهید پالایش شود وارد کنید. حرف '*' نماینده هر حرف خالی می‌باشد. (a-zA-Z0-9_)
در این قسمت کلمه که میخواهید نباشد را باید وارد کنید
جایگزین
در اینجا هم باید جایگزین کنید
الان در مای بی بی ایران به طور مثال کلمه ف/ارسی فیلتر و جای ان پارسی میباشدHeartWink
درود
.....

پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۴/۶، ۰۷:۵۷:۱۴ صبح)
دو دو جان ممنون بله دقیقا همین کار ها را میکنم حتی کلمه فیلتر هم میشود منتها بعضی وقت ها کلمه را فیلتر میکند بعضی وقت ها نمیکند Dodgy
پاسخ
نه فکر نکنم مشکل باشه باید شما با توجه به حروف پالایش کنید که در بعضی از کیبورد ها حروف ی متفاوت هستش(چون ممکن عربی باشه نه پارسی)
درود
.....

پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۴/۷، ۰۳:۳۷:۰۵ صبح)
دوست عزیز فعلا در این مورد انجمن و بسیاری از دوستان این مشکل رو نداره و فکر نمی کنم که یه باگ باشه چون مای بی بی یه باگ داشت اونم رفع شد!
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان