هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
آدرس وبسایت کلاهبردار
http://www.mybbiran.com

دلایل اتهام:

با توجه به صحبتهایی که در بخش های کپی رایت مای بی بی ایران گفته شد. همه موافق هستید که مولف اصلی این اسکریپت سایت MyBB هست ! بنابراین شما حق تغییر و یا حذف کپی رایت MyBB را ندارید

لطفا یه نگاه به این پائین بندازید طفلک خود سایت MyBB که cms به این گنده ای رو نوشته اون وقت یه جمله نوشته Powered By Mybb همش همین!! اونوقت یکی اومده یه ترجمه براش نوشته و یه چمله رو کرده دو خط کامل در باب حماسه های مترجم

دلیل دوم:
شما در کلیه فولدرهای اسکریپت ، فایل MyBBiran.Com رو قرار دادید که هیچ ربطی به حقوق مترجم ندارد. پس در اینجا هم باز تخلف کردید( البته اگر صحتبای خودتون رو دوباره ملاک قرار بدیم)

دلیل سوم:

تا حالا هیج توسعه دهنده ماژول و یا مترجمی به خودش اجازه نداده که اسمش رو در کنار کپی رایت cms قرار بده اونوقت شما خیلی راحت کپی رایت MyBB رو از پائین تالار گفتگو MyBBiran حذف کردی و کپی رایت خودت رو گذاشتی ، و حالا مدعی هستید که دارن حقوق معنوی شما رو می دزدن

دلیل چهارم:
وقتی شما لینک یک وبسایت رو در صفحه index وبسایت خودتون قرار بدید(مثل کاری که مسئولان سایت مای بی بی ایران کردن و لینک خودشون رو همه جای Mybb قرار دادن) از رنکینگ اون صفحه کاسته شده و به رنکینگ وبسایت مرجع لینک اضافه می گردد.در مورد این صحبت من تمامی برنامه نویسان و متخصصین SEO توافق نظر دارند و هیچ شبهه ای در این حرف نیست. یعنی این که شما وقتی به یک وبسایت دیگه لینک میدی . اون وبسایت ارزشش برای موتورهای جستجو بالا میره و برعکس از ارزش وبسایت شما کاسته میشه. میتونید بررسی کنید. بنابراین اینجا باز هم سایت مای بی بی ایران حقوق من و شما رو نادیده گرفته !
بنابرانی توصیه من به همه عزیزان این هست که تنها در صورتی که قلبا راضی به انجام این کار هستند لینک MyBBIran رو در پائین تالار گفتگو نگه دارند، در غیر اینصورت کاملا آزاد هستید که این لینک رو حذف کنید چون باعث افت رنکینگ وبسایت شما خواهد شد
پاسخ
 سپاس شده توسطmybbirani (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۵:۴۳:۰۲ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - توسط SHAYAN1380 - ۱۳۹۱/۱/۲۰، ۰۲:۵۷:۳۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان