هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۲۳:۱۲:۱۶ عصر)Pars نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۶:۰۷:۴۸ عصر)FireFOX نوشته است: براي مثال من امروز داشتم انجمنها رو چك مي كردم كه ببينم كساي ديگه هم هستند كه هنوز كارشون رو نشده و سكرت مونده.به اين مورد برخوردم كه محروم بود، ولي توي انجمنش كپي رايت آدرس ماي بي بي ايران رو دست نزده.
اينم آدرس: http://jondan.gigfa.com/forum
این اقا برای فحاشی به مدیران سایت و همین طور ارسال هایی بر ضد گروه مای بی بی ایران در سایت مادر، محروم شده است. برای مهم نیست که بعد از محروم شدنش با مای بی بی و ترجمه آن چه می کند.
لزومی هم ندارد شما تمام موارد را پیگیری کنید.
پیروز باشید.

مي دونم با ديدن اين مطلب و اسم كاربري من منو بن مي كني اما اگه مردي بذارد اين ارسال بمونه و منو بن نكن تا جواب تهمتت رو بدم.

اولا : دليل محروم شدن من توي اين انجمن فحاشي نبوده.
ماجراي محروم شدم از روزي شروع شد كه انجمنم خطاي sql نشون ميداد و از كاربران كمك خواستم اما عنوان تاپيكم اين بود "لطفا كمكم كنيد، كمك... كمك..."
يكي از كاربرا به عنوان تاپيك ايراد گرفت و من با حالت عصبانيت براش نوشتم "همينه كه هست، شمام هر چقدر ميخواي ناراحت باش" كه شما تاپيك رو بستي و نوشتي "اخطار، دفعه بعد محروم"
منم براي اينكه بگم محرومم كني ككمم نمي گزه گفتم "محروم كن" و تو محروم كردي.

دوما: من براي دلخوشي شما اون كپي رايت رو حفظ نكردم، بلكه اخلاق ايجاب مي كرد.

سوما: يك وقت خيال نكن من به خاطر محروم شدنم خيلي ضرر كردم. برعكس از زماني كه تو سايت مادر تاپيك مي زنم كارام خيلي بهتر پيش ميره و بهتر جواب ميگيرم.

چهارما: دليل همه اين دشمني ها و تيرگي روابط مغرور بودن خود شماست.
شهريور ماه همين سال كه من قصد داشتم انجمنم رو راه بندازم چون از Dial up استفاده ميكردم چون اينترنتم سرعت نداشت همون كاري رو كردم كه خيلي ها مي كنن، اونم درخواست از دوستان براي نصب انجمن.
اول از همه به شما PM فرستادم اما حتي به خود زحمت ندادي جوابم رو بدي و حداقل بگي "كار من نيست، من وقت ندارم" تا اينكه plus براي من اين كارو كرد. دستش درد نكنه.

اين بمونه و ادامه مطلب رو بخون: مطمئن باش اطلاعاتت در مورد برنامه نويسي و بي بي در حد يك صدم كاربرايي مثل MattRogowski يا Tim B. نيست اما همين مت تا من ازش خواستم فايلي PDF براي آموزش PHP بفرسته به يك ساعت نرسيد تو Inbox ايميلم گرفتم. اما انقدر خودت رو گرفتي كه مالك سايت گوگل هم اينقدر مغرور نيست.

به هر شما يك مطلب نادرست و نا معتبر در مورد نوشتي و من مي بايست جوابت رو مي دادم. الان هم بهتره اين ارسال بمونه تا كاربرا دفاعيات منم ببينند. Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسطmehotkhan (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۲۳:۴۶:۲۴ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - توسط JΘNDAN - ۱۳۸۹/۱۱/۶، ۱۴:۱۱:۴۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان