هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
توی قالب من (Outline RTL) قسمت کپی رایتش خیلی طولانی و زیاد و چند خط بود و منم در قسمت فوتر دو سه خط اضافی درباره اینکه حتما سایت رو با مرورگر فایرفاکس استفاده کنید و لینک دانلودش گذاشته بودم
خب 4 خط کپی رایت و دو خط هم این فایرفاکس خیلی ناجور شده بود . اومدم و دو خط پایانی کپی رایت رو که ربطی به مای بی بی و مای بی بی ایران نداشت رو حذف کردم : Theme by DzinerStudio | Uyarlama : SoniQuake
انصافا هم نمی دونستم چی هستن ولی کپی رایت مای بی بی و مای بی بی ایران رو نگه داشتم
تا اینکه مدیر گرامی AR@KST@R خیلی راحت با پیام خصوصی به من گفتن که شما یعنی بنده نام و سایت مترجم رو حذف کردید و لطفا دوباره قرارش بدید . من تا متوجه شدم یعنی همین چند ساعت پیش فوری قرارش دادم و از جناب AR@KST@R هم بابت گوشزدشون تشکر کردم و قضیه به همین راحتی ختم به خیر شد

تعجبم از اینه که وقتی قضیه انقدر ساده و راحته چطور بعضی افراد انقدر رفتار بچه گانه از خودشون نشون میدن ؟؟؟ انگار مثلا دارن بازی قایم موشک انجام میدن و میگن ما نمی ذاریم ما نمی ذاریم
واقعا تعجب می کنم و تاسف می خورم که کسی مدیر و ادمین سایتی است چطور دغدغه فکریش و پافشاریش باید این مسائل باشه و افتخار می کنه که من خیلی گنده ام و کپی رایت رو نمی ذارم!!!!
بابا زود کپی رایت رو بذار برو سراغ کار و زندگیت

با سپاس از همه دوستان
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

انجمن نازیسم ایران و هواداران آدولف هیتلر

پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۲۱:۵۱:۴۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۲۲:۴۰:۴۹ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۲۳:۴۷:۵۸ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۳/۲۶، ۱۲:۴۷:۲۲ عصر) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۶:۰۶:۱۹ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - توسط Germanizer - ۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۰۳:۲۰:۴۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان