هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
(۱۳۹۳/۸/۲۵، ۰۰:۲۲:۵۲ صبح)mr-seven نوشته است:
(۱۳۹۳/۸/۲۴، ۲۲:۵۵:۰۲ عصر)firstboy000 نوشته است: درود دوست من.بهتر بود توی تاپیک جداگونه اعلام میکردید.
ایشون رو والا چه عرض کنم.خیلی وقته خودمم آنلاین ندیدمش چه برسه به پاسخ پیام های گذشته.
معمولا کپی رایت بخاطر هماهنگی حذف میشه که جزو مباحث خاصی باشه که جا نداره بگیم.خواستید تو پ خ باهام درموردش حرف بزنید.
خیلی از افراد هستن که از پارسی ساز اینجا استفاده میکنن ولی کپی رایتش رو حذف کردن یا اینکه کپی رایتش رو به پشتیبانی دیگه ای تغییر دادن(صرفا برای پشتیبانی گرفتن)

فکر نکنم اجازه حذف کپی رایت به شما رو بدن و اون دو انجمنی که میبینید از کسانی بودند که در اوایل اینجا کلی فعالیت کردن و باعث پیشرفت مای ایران شدن و...

سوال یا موردی بود بهتره که پ خ بدید.موفق باشید دوست من Heart

سلام
چون پست درخواستم اینجا بودم و من تو این انجمن رزومه خاصی ندارم، خواستم این پست هم بعد از اون پست قرار بگیره.
در مورد آنلاین شدن ایشون هم، اگه به پروفایلشون نگاه کنید، می بینید تقریبا هر روز آنلاین می شن:
http://community.mybbiran.com/user-1.html
مثلا الآن که دارم این پست رو می زنم، 4 ساعت پیش آنلاین شدن. و مشکل من دقیقا همین هستش. اگه آنلاین نشده بودن یا مثل  Mohammad-Za غایب بودن، هیچ مشکلی نبود.
من به هر 3 نفری که نامشون ذکر شده بود:

نقل‌قول: همکاران ما در انتشار این بسته
Pars
GreyWolf
Mohammad-Za
پیغام دادم.

Mohammad-Za که غایب هستن.

GreyWolf پاسخ دادن و گفتن:

نقل‌قول: سلام

پایه گذار این سایت pars‌ و mohammad-za هستن
بنده در مورد ترجمه کاره ای نیستم

موفق باشید

ولی ایشون (Pars) علی رغم آنلاین شدنشون، پاسخی به بنده ندادن.

در مورد افرادی که بی اجازه کپی رایت رو پاک کردن هم باید بگم هرکس روشی داره برای زندگی. من نمی خوام بدون رضایت، از نتیجه زحمات کسی استفاده کنم. (حتی اگه اون شخص بهم بی احترامی کرده باشه)
در مورد رضایت هم، بالاخره برای ترجمه زحمتی کشیدن و بنا به نظرشون اگه هزینه ی معقولی در نظر می گرفتن، هزینش رو پرداخت می کردم و صرفا برای انجمن خودم کپی رایت رو پاک می کردم.

به هرحال ممنون بابت نظرتون.
واسه حفظ نظم این تاپیک، بنده دیگه تو این تاپیک پست نمی دم و امیدوارم این 3 تا پست از من بمونه و بعد از اتمام ترجمه یک پست دیگه اینجا اضافه می کنم برای اطلاع رسانی بابت ترجمه.
موفق باشید.

درود دوست عزیز

احتمالا ایشون سرشون شلوغ بوده و یا پیام شما را مشاهده نکردند! وگرنه ما اینجا با کسی دشمنی نداریم که جواب پیام خصوصی رو ندهیم...
بهتره این بحث دیگه ادامه پیدا نکنه، ممنونم.
پاسخ
 سپاس شده توسطa.armaney (۱۳۹۳/۸/۲۵، ۱۴:۱۲:۱۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۲۵، ۱۴:۱۶:۲۴ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - توسط Amin Yaghubi - ۱۳۹۳/۸/۲۵، ۱۳:۰۷:۵۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان