هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
(۱۳۹۲/۷/۷، ۱۷:۳۶:۱۵ عصر)Gh-Moradi نوشته است:
(۱۳۹۲/۶/۲۴، ۱۸:۴۱:۴۷ عصر)sina.M نوشته است: امیدوارم از حرف من ناراحت نشید اما این تاپیک کلا بی نتیجس.

وجدان رو نمیشه به زور به کاربر تزریق کرد
وقتی کاربر تا یک پلاگین نصب میکند می رود مرجع میزند حتی یک بچه 13 ساله
خب انتظار بیشتری نمیتوان داشت

من به شما قول میدم بعد بن کردن این ادما. همین ها با اسم دختر اینجا عضو میشن
و ادرس یه انجمن دیگه رو میذارن

مشکل از ریشه خرابه. فطرت کثیف بعضی هارا با این تلگر ها نمیتوان صاف کرد !

دوست عزیز حرف شما تقریبآ درست ،ولی کسی نمیتونه با دو نام و یک آی پی وارد بشود زود محروم میشود
به نظر من کار بسیار درستیه که با این افراد برخورد کردند مثل اینکه شما تا حالا زحماتتون به باد نرفته؟
جامعه مجازی که نمیتونه جلوی اینها رو بگیره،اگر این تدابیر هم نباشه که دیگه هیچ!!!
تازه این سخت گیری کمه اگر میشد که کلا ساسپند بشن خیلی خوب میشد ( با وجود قانون قدرتمند کپی رایت در ایران) کسانی که این قانون رو زیر پا میزارن دزد هستند، دزد Dodgy
----------------------------------------------------------------
در ضمن بنده خودم داوطلب شدم ببینم نظرتون راجع به من چیه؟

من قصد راه اندازی یک انجمن را دارم و به همین خاطر قبل از برپایی کامل انجمن بهتر دونستم که از هاست مجانی استفاده کنم که مهارتم در مدیریت انجمن بهتر بشود و پوسته رو طوری که مربوط به انجمن آینده هست ویرایش کنم و بعد یک هاست خریداری کنم و انجمن رو به اونجا انتقال بدم
حقیقت پوسته مورد نظرم رو در این انجمن نیافتم و در انجمن" بووووووغ " پوسته مورد نظرم رو پیدا کردم و در حال ویرایش پوسته هستم(البته با رعایت کپی رایت)

حالا کپی رایت رو چطوری و به چه شکلی قرار بدم؟
کلآ نظر شما چیه؟

باید از سازنده ی قالب بپرسید !
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۲/۷/۲۵، ۱۷:۱۳:۴۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۱۱:۴۲:۲۸ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - توسط Amin Yaghubi - ۱۳۹۲/۷/۷، ۱۸:۰۴:۴۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان