مرجع پارسی MyBB
[برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: آرشیو (https://community.mybbiran.com/forum-128.html)
+--- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی (https://community.mybbiran.com/forum-129.html)
+---- انجمن: مای بی بی نسخه 1.6 (https://community.mybbiran.com/forum-83.html)
+----- انجمن: پلاگین های MyBB 1.6 (https://community.mybbiran.com/forum-86.html)
+------ انجمن: موضوع ها و ارسال ها (https://community.mybbiran.com/forum-100.html)
+------ موضوع: [برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor (/thread-3524.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

RE: پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor - S-ARM - ۱۳۸۹/۱۰/۴

(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۱۴:۳۲:۲۲ عصر)sattarforum نوشته است: سلام عرض میکنم به نویسنده این ادیتور mamaly12h و دوست گرانسنگم (اگر قابل به دوستی ام بدانند) S-ARM بابت همه کمکهای که کردند و مرا شرمنده خودشان نمودند . mamaly12h عزیز فایلی که فرستاده بودید را دانلود کردم . پلاگین را روی هاست فرستادم و با فایلهای قبلی جایگزین کردم . پلاگین وقتی غیر فعال است کار میکند و با کمال تعجب وقتی که فعال می شود محو میشود و از کار می افتد ؟ ( شاید همه بد شانسی ها امروز برای من باشه که از بخت بد اینطوری میشه اما به هر حال جای خوشوقتی است که با غیر فعال بودن پلاگین ، ادیتور کار میکند Dodgy ) اما سوال اینجاست که چرا ؟ mamaly12h گرامی و نازنین ! میتوانید همین حالا نگاهی به پنل مدیر کل بیندازید و این موضوع را چک کنید ؟ Idea
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S-ARM دوست عزیزم ! دسترسی به یوزر قبلی برقرار است شما هم میتونید این مسئله را چک کنید
به هر هر صورت از کمکهای بی دریغتان سپاسگزارم بی شک اجر و پاداشی که در خور کمکهای بی دریغتان باشد وجود ندارد و پاداش حقیقی نزد خداست ، پس از خدای بزرگ برایتان جزای خیر طلب می کنم
پیروز و سربلند باشید

الان ادیتورت کار میکنه
فقط عیبش شکلک های بیشتره

این ادیتور که پلاگین نیست
پلاگین فقط مال رفع عیب شکلک های بیشتره همین
پلاگین رو بزار غیر فعال باشه

RE: پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor - sattarforum - ۱۳۸۹/۱۰/۴

(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۱۴:۵۶:۱۴ عصر)S-ARM نوشته است: الان ادیتورت کار میکنه
فقط عیبش شکلک های بیشتره

الان پلاگین غیر فعاله ! اما ادیتور کار میکنه ، (خودتون امتحان کردید) در مقابل وقتی پلاگین فعال شده ! ادیتور کار نمیکنهعنی ادیتور لود نمیشه) دلیلش چی میتونه باشه ؟Angel

(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۱۵:۰۲:۲۳ عصر)sattarforum نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۱۴:۵۶:۱۴ عصر)S-ARM نوشته است: الان ادیتورت کار میکنه
فقط عیبش شکلک های بیشتره

الان پلاگین غیر فعاله ! اما ادیتور کار میکنه ، (خودتون امتحان کردید) در مقابل وقتی پلاگین فعال شده ! ادیتور کار نمیکنهعنی ادیتور لود نمیشه) دلیلش چی میتونه باشه ؟Angel

گفتم که
این پلاگین ادیتور نیست
در حقیقت این پلاگین میاد شکلک های بیشتر رو مشکلش رو حل میکنه(این که تا کلیک کنی شکلک بره تو ادیتور)
شما پلاگین رو غیر فعال بزار باشه و از تو شکلک های بیشتر شکلکا بکش توی ادیتور به همین راحتی

این ادیتور پلاگین نیست

راهی هست این مشکلش حل بشه ؟ ( البته تا همینجاش هم خیلی عالیه ممنون) منظورم اینه که چرا برای من پلاگین سازگار نیست ؟ یعنی وقتی که پلاینش و فعال میکنم کلا ادیتور نیست و نابود میشه؟ باید یه علتی داشته باشه دیگه
مثلا ناسازگاری با پلاگینهای دیگه ، یا شایدم ناسازگاری با ورژن فارسی ساز؟ بالاخره یه دلیلی داره دیگه نه؟
کاشکی میشد فهمید علتش چیه؟
در هر صورت بازهم ممنونم هم از شما هم از نویسنده این ادیتور
با وجود این ادیتورکه mamaly12h درست کرده ، VB باید بره سوت بزنه Big Grin

RE: پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor - mahdi_o - ۱۳۸۹/۱۰/۴

سلام
من هم با ادیتور مشکل پیدا کردم
در پاسخ سریع بسیار خوب عمل میکنه ولی در پاسخ پیشرفته در حالت لودیگ میمونه
ورژن انجمن هم 1.6 هست
کل تاپیک رو هم خوندم و روش های گفته شده رو انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم :|
ممنون میشم کمک کنید

(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۱۶:۲۳:۵۵ عصر)mahdi_o نوشته است: سلام
من هم با ادیتور مشکل پیدا کردم
در پاسخ سریع بسیار خوب عمل میکنه ولی در پاسخ پیشرفته در حالت لودیگ میمونه
ورژن انجمن هم 1.6 هست
کل تاپیک رو هم خوندم و روش های گفته شده رو انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم :|
ممنون میشم کمک کنید

ببینید
شما برو تو پیکربندی بعد برو توClickable Smilies and BB Code و هر 2 گزینه رو روشن کن
بعداگه بازیم مشکل بود پلاگین رو غیر فعال کن و ادیتور رو تست کنید(ادیتور رو در حالت پلاگین غیر فعال تست کن)

RE: پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor - Pars - ۱۳۸۹/۱۰/۴

به نسخه 1.0.2 ارتقا داده شد (اگر با ادیتور خود مشکلی ندارید به روز نکنید). این نسخه تنها به علت مشکلاتی است که در نامگذاری شکلک ها با علامت ] یا [ و... بوده ایجاد شده است.

RE: پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor - hamidtbt - ۱۳۸۹/۱۰/۴

نقل‌قول: سلام خسته نباشید . ادیتور من در قسمت امضا و پیام خصوصی کادر سفیدش که توش تایپ میکنم از کادر بک گراندش زده بیرو و من طبق آموزش های ارسال دوم این تاپیک رفتم درست نشد اگر امکان داره راهنمایی کنید.

در ضمن ممنون از ادیتور فوق پیشرفتتون .

راستی یک مشکل دیگه این هست وقتی روی منوی های این ادیتور مثلا رنگ ، فونت یا منوی های دیگه وقتی روش کلیک میکنیم ، اگر گزینه های را انتخاب نکنیم پنجره بسته نمیشه به عبارتی دیگه فقط باید روی خوده منوی انتخاب مثل رنگ ها انتخاب کنیم تا منوی انتخاب شده بسته بشه.

کسی نمی دونه باید چیکار کنم تا مشکلم حل بشه من طبق راهنما در ارسال شماره 2 همین تاپیک رفتم ولی درست نشد فقط ارتفاعش تغییر میکنه و کادر سفید هم اندازه کادر زیریش نمیشه.

(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۱۵:۱۱:۴۱ عصر)sattarforum نوشته است: راهی هست این مشکلش حل بشه ؟ ( البته تا همینجاش هم خیلی عالیه ممنون) منظورم اینه که چرا برای من پلاگین سازگار نیست ؟ یعنی وقتی که پلاینش و فعال میکنم کلا ادیتور نیست و نابود میشه؟ باید یه علتی داشته باشه دیگه
مثلا ناسازگاری با پلاگینهای دیگه ، یا شایدم ناسازگاری با ورژن فارسی ساز؟ بالاخره یه دلیلی داره دیگه نه؟
کاشکی میشد فهمید علتش چیه؟
در هر صورت بازهم ممنونم هم از شما هم از نویسنده این ادیتور
با وجود این ادیتورکه mamaly12h درست کرده ، VB باید بره سوت بزنه Big Grin

برادر آپدیت کن و خبرشا اینجا اعلام کن
(تا آپدیت کردی پلاگینشا فعال کن)

دوستان mamalyh12 گفته بودند که نامگذاری شکلک ها در کارکرد پلاگین ادیتور تاثیر به سزایی دارد
من امتحان کردم من شکلک هایم را به این طریق نام گذاری کرده بودم
مثلا :
)&+=
)))^#
k:")
بر اساس تذکر همین دوستمون من نامگذاری ها رو تغییر دادم و با اعداد نام گذاری کردم
:1:
:23:
و... قس علی هذا

و بعد پلاگین ادیتور و فعال کردم و متوجه شدم که ادیتور به طور کامل لود میشه و هیچگونه مشکلی هم نداره
پس دوستانی که مشکل منو دارند نام شکلکها رو به این شکل تغییر بدهند