مرجع پارسی MyBB
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و مباحث مرتبط با سایت (https://community.mybbiran.com/forum-1.html)
+--- انجمن: قوانین (https://community.mybbiran.com/forum-2.html)
+--- موضوع: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها (/thread-3488.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - AR@KST@R - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳

اون انجمن کپی رایت طراح قالب + فارسی ساز رو حذف کرده.
این که تبلیغش تو انجمن هست رو دیگه باید از آدمین ها پرسید !!

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - goldten - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳

من خودم با کپی رایت مشکلی ندارم
ولی...
خدا رحم کرده این سیستم رو ما ایرانی ها درست نکردیم فقط فارسی سازیش کردیم واگرنه نصف صفحه کپی رایت میشد!!

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - AR@KST@R - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳

شما ها که این همه با کپی رایت ور میرید و ... تا حالا شده به کپی رایت سایت مادر نگاه کنید ؟؟

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - Ben - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳

(۱۳۸۹/۱۲/۱۳، ۱۷:۰۴:۲۵ عصر)AR@KST@R نوشته است: شما ها که این همه با کپی رایت ور میرید و ... تا حالا شده به کپی رایت سایت مادر نگاه کنید ؟؟

اینطور که معلومه شما خودتون هم کم با کپی رایت ور نرفتید

مدرک بیار که کپی رایت حذف کردم.

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - YaseR - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳

هیچ کدوم از این دوستان کپی رایت رو حذف نکردن و انتظار دارن شما نیز حذف نکنین !!
پس شما هم مراعات کنین !! Shy
مگه مشکلی پیش میاره کپی رایت ؟ پایینه پایینه صفحه یکم جا گرفته مشکلی ایجاد میکنه ؟ Huh

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - persiavip - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳

با سلام خدمت دوستان
البته شما واردترین ولی من خودم به عنوان یکی از کاربران و یک دوستدار Mybb دیدم و گفتم باید یکچی بگم
اصلا به نظرم این موضوع نیازی به بحث نداره یک کپی رایت دیگه چیزه مهمی نیست که بخواین از انجمنتون حذف کنید(یک اسم با یک لینکه دیگه) به نظره من حتی پاک نکردن کپی رایت نشان دهنده ی شخصیت استفاده کننده پلاگین یا قالب و ... هست و هم نشان دهنده ی احترام به سازنده هست
(که امیدوارم با این کار ایشون ترغیب به انجام کارهای بعدی بشن که آخرش به نفع جامعه mybb و بیشتر خودمون Big Grin هست)
به نظره من که حتی خوشگل هم میکنن انجمن رو مثلا انجمن من رو اون پایین ببینید اون کپی رایت mybb انگلیسی کلی کلاس هم داره...[تصویر:  6qwup3.gif]

ارسال های بیهوده حذف شد.

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - parsilu - ۱۳۸۹/۱۲/۲۷

مدیران عزیز من امروز دو انجمن رو دیدم که فک کنم کپی رایت رو عوض کردن اگه میشه یه پیگیری بکنید که یه وقت حق بقیه ضایع نشه:
[تصویر:  kkdstl31pvmkg7ozltpi.png]

اینم دومیش
[تصویر:  vjr2lpixah3xslqim33.png]

RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - alireza013 - ۱۳۸۹/۱۲/۲۷

دوست من
دومي كه گذاشتي انجمن من هست،من قالب blazebb رو تغييرات خيلي زيادي دادم با اينحال كپي رايت رو حذف نكردم فقط خط آخر رو اضاف كردم.
شما ديگه...

لطفا مطمئن باشيد به حرفتون و بعد اعلام كنيد نه اينكه بفرماييد "فكر كنم"
Dodgy
خيلي بهم برخورد حرفتون