مرجع پارسی MyBB
چه جالب ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: ارتباط با شما (https://community.mybbiran.com/forum-44.html)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://community.mybbiran.com/forum-58.html)
+---- انجمن: سایر (https://community.mybbiran.com/forum-60.html)
+---- موضوع: چه جالب ! (/thread-1563.html)

صفحه‌ها: 1 2

چه جالب ! - majidsoftware - ۱۳۸۹/۲/۱۱

از کاربر معمولی به کاربر گرافیست. از کاربر گرافیست به کاربر معمولی

خدا حافظی می کنم از تمام دوستداران مای بی بی Angel این طرفا هم پیدام نمیشه UndecidedSleepy

خیلی جالبه SmileHuh

RE: چه جالب ! - Webmaster - ۱۳۸۹/۲/۱۲

خب دوست من اول از مدیریت دلیلش رو میپرسیدی بعد تاپیک میزدی، شاید سوء تفاهم یا اشتباهی پیش اومده باشه!Idea

RE: چه جالب ! - ZUNKED - ۱۳۸۹/۲/۱۲

تاييد.در ضمن گرافيست كسيه كه كارهاي گرافيكي مرتبط با سايت و سايت هاي زير مجموعه كه پشتيباني ميگيرن رو به عهده بگيره.حالا زير مجموعه ها هيچ.اما به هر حال يكم وظايف گرافيست سايت مشخص نيستش.
يك انتقاد !‌ با وجود بودن اسم چنتا گرافيست توي ليست مديران ......اين هدر به نظر شما در حد مرجع فارسي ماي بي بي هستش ؟ http://community.mybbiran.com/index.php

RE: چه جالب ! - AR@KST@R - ۱۳۸۹/۲/۱۲

کسی که قبول میکنه گرافیست بشه باید کارهای محول شده بش رو انجام بده نه این که یوزر گرافیست رو یدک بکشه !!

RE: چه جالب ! - Mamal92 - ۱۳۸۹/۲/۱۲

سلام
از وقتی که با مای بی بی ایران آشنا شدم، چیزای عجیب کم ندیدیم، اینم روی همش!
اصولا این روند طبیعی شده که هر چند وقت یکبار یه کاربر به دلیل نامشخصی بالا میره و به همون دلیل نامشخص پائین کشیده میشه!
به عنوان مثال تو لیست "بهترین ارسال کننده ها" کاربر"pl_ugin" با 214 ارسال ربطه پنجم بین بهترین ارسال کننده ها رو داره، ولی در کمال تعجب میبینیم این کاربر محروم شده هست!
یا همین موضوعی که در این تاپیک مطرح کردین!
تا چند روز پیش تاپیک معرفی شما به عنوان گرافیست بود ولی الان میبینیم که ...
از بین 14 مسئولی که سایت هست، جمعا 5 نفر بین برترین ارسال کننده ها هستن!
و یا به قول ZUNKED:
نقل‌قول: يك انتقاد !‌ با وجود بودن اسم چنتا گرافيست توي ليست مديران ......اين هدر به نظر شما در حد مرجع فارسي ماي بي بي هستش ؟
البته میدونم انتقاد اینجا ممنوعه، چون هربار هرشخصی انتقاد کرده تاپیکش قفل شده و خودش متهم شده!
ببخشید اگر خلاف قوانین انتقاد کردم، البته همه جا انتقاد باعث پیشرفت میشه ولی اینجا...
البته از حق نگذریم، سایت رقیب هم بهتر ای اینجا نیست و بهتره بگیم اونجا از اینجا بدتره و کاربران مای بی بی در ایران باید یکی از این دو سایت رو انتخاب کنن تا بتونن فروم خودشون رو سرپا نگه دارن!
یاد حرف یکی از دوستان افتادم که در مورد مای بی بی ترکیه گفته بود!
میگفت اونا به خاطر اینکه باهم هستن و بهم کمک میکنن خیلی قوی شدن ولی ما داریم همش زیر پای هم رو خالی میکنیم! Undecided

RE: چه جالب ! - Pars - ۱۳۸۹/۲/۱۲

(۱۳۸۹/۲/۱۲، ۱۶:۲۲:۲۹ عصر)Mamal92 نوشته است: سلام
از وقتی که با مای بی بی ایران آشنا شدم، چیزای عجیب کم ندیدیم، اینم روی همش!
اصولا این روند طبیعی شده که هر چند وقت یکبار یه کاربر به دلیل نامشخصی بالا میره و به همون دلیل نامشخص پائین کشیده میشه!
به عنوان مثال تو لیست "بهترین ارسال کننده ها" کاربر"pl_ugin" با 214 ارسال ربطه پنجم بین بهترین ارسال کننده ها رو داره، ولی در کمال تعجب میبینیم این کاربر محروم شده هست!
یا همین موضوعی که در این تاپیک مطرح کردین!
تا چند روز پیش تاپیک معرفی شما به عنوان گرافیست بود ولی الان میبینیم که ...
از بین 14 مسئولی که سایت هست، جمعا 5 نفر بین برترین ارسال کننده ها هستن!
و یا به قول ZUNKED:
نقل‌قول: يك انتقاد !‌ با وجود بودن اسم چنتا گرافيست توي ليست مديران ......اين هدر به نظر شما در حد مرجع فارسي ماي بي بي هستش ؟
البته میدونم انتقاد اینجا ممنوعه، چون هربار هرشخصی انتقاد کرده تاپیکش قفل شده و خودش متهم شده!
ببخشید اگر خلاف قوانین انتقاد کردم، البته همه جا انتقاد باعث پیشرفت میشه ولی اینجا...
البته از حق نگذریم، سایت رقیب هم بهتر ای اینجا نیست و بهتره بگیم اونجا از اینجا بدتره و کاربران مای بی بی در ایران باید یکی از این دو سایت رو انتخاب کنن تا بتونن فروم خودشون رو سرپا نگه دارن!
یاد حرف یکی از دوستان افتادم که در مورد مای بی بی ترکیه گفته بود!
میگفت اونا به خاطر اینکه باهم هستن و بهم کمک میکنن خیلی قوی شدن ولی ما داریم همش زیر پای هم رو خالی میکنیم! Undecided
درود
چیزای عجیب دیدید یا واقعیت را ندیدید؟
کاربر pl_ugin به خاطر ارسال های خود و تقاضایی که داشت حسابش بسته شد. ارسال ها هم موجود است.
مگر وظیفه مسئولین ارسال پست هست؟ که همه در صدر جدول بهترین ارسال کننده ها قرار بگیرند؟
وظیفه هر کاربری که به گروهی می پیوندد هنگام پیوستن مشخص می شود.
کجای اینجا انتقاد ممنونه؟ ما تاپیکی با عنوان نظرات شما درباره مای بی بی ایران داریم که پر بازدید ترین تاپیک هست!

وضعیت مای بی بی در ترکیه در بعضی شرایط ار ایران هم بد تر است. هیچ کدام از 3 سایت بزرگ آن با هم روابط خوبی ندارند. من با مدیر مای بی بی دستک که فرد بسیار فهمیده ای است صحبت کردم و دیدم که چه مشکلات بزرگی دارند.
تنها مشکلی که در بعضی ها دیده می شود و در آن ها دیده نمی شود این است که دشمنی ها و دروغ های خود را به سایت مادر نمی کشانند تا کشور و مردم خود را خراب کنند.

سلام
نقل‌قول: چیزای عجیب دیدید یا واقعیت را ندیدید؟
تصحیح میکنم جملم رو، واقعیت های عجیب دیدم.
نقل‌قول: کاربر pl_ugin به خاطر ارسال های خود و تقاضایی که داشت حسابش بسته شد. ارسال ها هم موجود است.
بخشی از آخرین پست این کاربر اینه:
(۱۳۸۹/۱/۷، ۰۳:۱۷:۱۷ صبح)pl_ugin نوشته است: لطفا نام کاربری من رو حذف کنید.چون خود بنده دارم میگم و فکر میکنم اگر خود کاربر بخواد نام کاربریش دیگه نباشه مشکلی نداشته باشه چون خود کاربر خواسته.
الان درخواست ایشون رو دیدم، ببخشید من نمیدونستم ایشون خودش چنین درخواستی کرده، ولی اینطوری که تو درخواستشون نوشتن، ایشون میخواستن کلا شناسه کاربری شون حذف بشه نه اینکه محروم بشن!

نقل‌قول: مگر وظیفه مسئولین ارسال پست هست؟ که همه در صدر جدول بهترین ارسال کننده ها قرار بگیرند؟
اینطوری که من خوندم وظیفه مدیران پاسخ به سوالات کاربران هست، ولی خیلی از تاپیک ها بدون پاسخ رها شدن.

نقل‌قول: کجای اینجا انتقاد ممنونه؟ ما تاپیکی با عنوان نظرات شما درباره مای بی بی ایران داریم که پر بازدید ترین تاپیک هست!
خودم یکبار تو انجمن VIP یه انتقاد کوچیک کردم که با خشم مدیران مواجه شد و تاپیک قفل شد!
با هرکسی چنین رفتاری بشه، حسی بهتر از من پیدا نمیکنه و تصور میکنه انتقاد اینجا ممنوعه!
البته تاپیک هایی که این چنینی که قفل شدن فقط همینی کی نیست!
در جایی خوندم که MKGUL فرموده بودن:
در صورتی که ادب و عفت کلام در انتقاد وجود داشته باشه، به انتقاد پاسخ داده میشه، ولی انتقاد من بدون هیچ دلیلی قفل شد (!) و پاسخی بهش داده نشد!

RE: چه جالب ! - Pars - ۱۳۸۹/۲/۱۲

(۱۳۸۹/۲/۱۲، ۱۷:۰۴:۳۸ عصر)Mamal92 نوشته است: سلام
نقل‌قول: چیزای عجیب دیدید یا واقعیت را ندیدید؟
تصحیح میکنم جملم رو، واقعیت های عجیب دیدم.
نقل‌قول: کاربر pl_ugin به خاطر ارسال های خود و تقاضایی که داشت حسابش بسته شد. ارسال ها هم موجود است.
بخشی از آخرین پست این کاربر اینه:
(۱۳۸۹/۱/۷، ۰۳:۱۷:۱۷ صبح)pl_ugin نوشته است: لطفا نام کاربری من رو حذف کنید.چون خود بنده دارم میگم و فکر میکنم اگر خود کاربر بخواد نام کاربریش دیگه نباشه مشکلی نداشته باشه چون خود کاربر خواسته.
الان درخواست ایشون رو دیدم، ببخشید من نمیدونستم ایشون خودش چنین درخواستی کرده، ولی اینطوری که تو درخواستشون نوشتن، ایشون میخواستن کلا شناسه کاربری شون حذف بشه نه اینکه محروم بشن!

نقل‌قول: مگر وظیفه مسئولین ارسال پست هست؟ که همه در صدر جدول بهترین ارسال کننده ها قرار بگیرند؟
اینطوری که من خوندم وظیفه مدیران پاسخ به سوالات کاربران هست، ولی خیلی از تاپیک ها بدون پاسخ رها شدن.

نقل‌قول: کجای اینجا انتقاد ممنونه؟ ما تاپیکی با عنوان نظرات شما درباره مای بی بی ایران داریم که پر بازدید ترین تاپیک هست!
خودم یکبار تو انجمن VIP یه انتقاد کوچیک کردم که با خشم مدیران مواجه شد و تاپیک قفل شد!
با هرکسی چنین رفتاری بشه، حسی بهتر از من پیدا نمیکنه و تصور میکنه انتقاد اینجا ممنوعه!
البته تاپیک هایی که این چنینی که قفل شدن فقط همینی کی نیست!
در جایی خوندم که MKGUL فرموده بودن:
در صورتی که ادب و عفت کلام در انتقاد وجود داشته باشه، به انتقاد پاسخ داده میشه، ولی انتقاد من بدون هیچ دلیلی قفل شد (!) و پاسخی بهش داده نشد!
اینکه شناسه را حذف کنیم با بن کنیم به مدیریت بستگی دارد. فکر نمی کنم پیگیری این موضوع به کاربری مربوط باشد و یا انتقاد محسوب شود!
ما با کسی قرارداد نبستیم که وظیفه کاربر ها پرسش و وظیفه ها مدیر ها پاسخ باشد. این جا یک سایت پشتیبانی است و در وقت آزاد به سوالات پاسخ داده می شود و البته این کار هیچ سودی برای مدیر ها ندارد. هیچ سایت پشتیبانی متعهد به پاسخ دادن به تمامی پرسش ها نمی شود. این سایت در مدت کوتاهی مورد توجه بیشتر کاربر ها قرار گرفته است و این خود نشان دهنده تفاوت کیفیت سایت ها می باشد.

در مورد انتقادی که میگید هم پاسخ شما به خوبی داده شد. هیچ مدیری هیچ تعهدی در قبال هیچ کاری ندارد. و همیشه و در تمام سایت ها هم همین طور است اینکه چه کسی مدیر می شود و چگونه فعالیت می کند هم به مالکان سایت مربوط می شود و باز هم انتقاد محسوب نمی شود.

اگر فکر می کنید شما این کار را بهتر از ما انجام می دهید و همیشه فرصت پاسخگویی به تمامی سوالات و ترجمه قالب ها و پلاگین ها و مهم تر از همه ترجمه مای بی بی را دارید و هیچ وقت هم مشغله ندارید بهتر است شما را به عنوان مدیر یک سایت پشتیبانی مای بی بی ببینیم.

سلام
من هرگز پا تو کفش هیچ مدیری نکردم، نه این سایت و نه هیچ سایت دیگری!
اینجا که دنیای مجازی هست، تو دنیای واقعی هم من هرگز چنین جسارتی نکردم و نخواهم کرد!
ادعایی هم ندارم میتونم پشتیبان مای بی بی باشم ولی به قول یکی از کاربران مطرح مای بی بی ایران:
یه سایت به سادگی هیچی نیست، این کاربرانش هستن که اون سایت رو میسازن!
فراموش نکنیم کاربران سرمایه اصلی سایت های ما هستن!
از پاسخ های داده شده هم تشکر میکنم و از اینکه بحث منحرف شد، از نویسنده بحث عذرخواهی میکنم.

RE: چه جالب ! - RealDream - ۱۳۸۹/۲/۱۲

درود ؛
بعد از Pc7 که تنها فرومي هست که من توش هستم اينجا دومين و آخرين فروم شايد باشه . چون هر جا که مي رم بي نظمي کاربران رو مي بينم . از عليرضا عزيز و ساير دوستان عذر ميخوام که اينظور ميگم اما مگه هر کدوم از ما به نوبه خودمون چه گلي به سر اين فروم زديم که داريم غرش رو هم مي زنيم . تو اين سايت والا نه به اون شکل من تبليغاتي ديدم و نه منبع درآمدي براي مديران . بهتره يه ذره عينکمونو جابجا کنيم و کمتر ژست آدماي همه چيز خواه رو به خودمون بگيريم . جدي ميگم اگه اين تيپ تاپيک ها توي Pc7 زده بشه درجا ميره توي سطل آشغال . اين چه بساطيه عوض تشکر بايد سر مدير سايت در بياريم .
همه مدعي

يا علي