هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: کدام پلاگین اولویت دارد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
نوشتن پلاگین گروه‌های اجتماعی
58.62%
17 58.62%
تکمیل و انتشار پلاگین بانک
41.38%
12 41.38%
در کل 29 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین گروه‌های اجتماعی یا بانک؟
(۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۰۰:۳۳ عصر)!Omid StaR! نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۲:۴۳:۱۱ عصر)yaser0421 نوشته است: با سپاس از آقا محمد
من برعکس دوستان به گروه های اجتماعی رای میدم چون تقریبا 70% تالار ها تفریحی و سرگرمی هستند و نیازی به پلاگین های پرداخت کننده مانند بانک و ... ندارند مثل خودم و اصولا ما دنبال امکاناتی هستیم تا فضای تفریحی و سرگرمی سایت رو افزایش بدیم.
اما من به نظرات دوستان احترام میزارم و منتظر نتایج نظرسنجی میمونمHeart

هزارتا اسکریپت نال برای اینکار وجود داره
ولی به نظرتون چند نفر عین اقای زنگنه توانایی ساخت یک ماژول بدون نقص رو دارند؟اونم بانک؟
شما هم اگر انجمنتون و ارسالاتون بیاد بالای 100 هزار مطمئن باشید به این فکر می افتید که بعضی محصولاتو باید غیر رایگان بدید
بنده به نظر شما احترام میگذارم ولی اگر تو نصب اسکریپت مشکلی دارید بنده براتون رایگان میکنم!!!!

موفق باشید
کریم زاده
---------------
پی نوشت:

بنده زیاد راضی نیستم ارسال اسپم داشته باشم
پس پایان نظر سنجی دو ارسال اضافه بنده (6و 9) حذف شود
و فقط ارسال 2 باقی بماند
عزیزم خودت میگی نال شده هست و تا بخوای مشکلاتشو برطرف کنی 10000 تا مشکل دیگه پیدا میشه و یکم هم که راه بیفتی به پلاگین و قالب نیاز داری که کمتر از 30 تومن پیدا نمیکنی
بعدشم نظرسنجی رو نگاه بنداز 12 به 9 هست
هنوز ارسال های شما به 10 هزار نرسیده چه برسه به 100 هزار یکم منطقی فک کن ببین چند درصد ارسال هات اختصاصیه که میخوای غیر رایگان بزاری , در ضمن ببین اگه غیر رایگان بزاری چند درصد کاربرات استفاده میکنند؟ شما تو سایتت انجمن وی ای پی ایجاد کن ببین چند نفر عضوش میشن مای بی بی ایران با این دب دبه و کب کبه و پست اختصاصی و پلاگین به جز هزینه چیزی رو دست مدیراش نمیزاره چه برسه به من و .... Exclamation
منتظر جواب نظر سنجی ام و مایل به ادامه بحث نیستمSmile
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۳۰:۵۶ عصر) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۴:۴۷:۳۶ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۰۴:۱۸:۳۶ صبح)
به نظر من هر دو را زحمتش را بکشید و بزارید هر دو عالیند و به نظرات باید احترام گذاشت.
پلاگین بانک تا حدودی ساخته شده است چون روی مای بی بی هم هست و هر دو را به مرور بزارید هر کدوم طرفدارانی داره
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۵۱:۰۱ عصر) ، alirezaveran (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۵:۲۹:۲۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۱:۴۷:۱۹ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۶:۳۸:۲۹ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۴۱:۲۷ عصر)iranshahrsaz نوشته است: به نظر من هر دو را زحمتش را بکشید و بزارید هر دو عالیند و به نظرات باید احترام گذاشت.
پلاگین بانک تا حدودی ساخته شده است چون روی مای بی بی هم هست و هر دو را به مرور بزارید هر کدوم طرفدارانی داره

بنده هم کاملا با نظر این دوستمون موافقم Heart

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۱:۴۷:۰۵ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۶:۳۸:۳۲ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۰۴:۲۱:۴۴ صبح)
هر دو عالی هستند اما من به گروه های اجتماعی رای دادم ولی تقاضا دارم هر دو طراحی بشن
انجمن منHeart

در حال بررسی سه انجمن phpbb و SMF و MyBB هستم و تا اومدن ورژن 2 MyBB منتظر خواهم ماند.

آدمی در عالم خاکی نمیآید به دست .... عالمی دیگر بباید ساخت وزنو آدمی

حافظ
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۱:۴۷:۰۷ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۶:۳۸:۳۶ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۵:۳۰:۰۵ عصر)alirezaveran نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۴۱:۲۷ عصر)iranshahrsaz نوشته است: به نظر من هر دو را زحمتش را بکشید و بزارید هر دو عالیند و به نظرات باید احترام گذاشت.

بنده هم کاملا با نظر این دوستمون موافقم Heart
انتشار هریک از این پلاگین‌ها به طور میانگین یک ماه زمان خواهد برد.
به همین دلیل یکی را باید در اولویت قرار داد تا دیگری را در فرصت مناسب نوشت!
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۲:۱۰:۱۳ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۲:۱۰:۳۳ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۲:۵۶:۵۹ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۶:۳۸:۴۲ صبح) ، alirezaveran (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۱۰:۲۱:۳۲ صبح)
درود به نظر من پلاگین گروه اجتماعی در دنیایی مجازی کاربرد بیشتری داشته باشد البته افزونه بانک هم کاربرد خود را دارد اما نه برای همه ی فروم ها
سپاس از آقا محمد Heart
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۳:۰۲:۱۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۳:۳۵:۲۲ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۴:۰۴:۰۴ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۴:۴۵:۵۴ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۵:۱۵:۵۸ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۶:۳۸:۴۸ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۴/۷/۱۸، ۱۷:۵۶:۰۹ عصر)
حقیقتا من که بی صبرانه منتظر هر دوتا پلاگین هستم ..
و صمیمانه از زحمات محمد رضای عزیز تشکر و قدر دانی میکنم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۱۳:۲۰:۲۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۰۳:۲۶:۴۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۱۱:۱۹:۳۰ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۳، ۰۲:۵۸:۴۳ صبح)hossein72 نوشته است: درود به نظر من پلاگین گروه اجتماعی در دنیایی مجازی کاربرد بیشتری داشته باشد البته افزونه بانک هم کاربرد خود را دارد اما نه برای همه ی فروم ها
سپاس از آقا محمد Heart

هرچی جلوی خودم رو گرفتم نتونستم فقط به نظرسنجی اکتفا کنم و اسپم ندم !! Wink Smile
صحبت حسین جان رو تأیید میکنم ...
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۰۳:۲۶:۵۴ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۰۴:۲۲:۰۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۱۱:۱۹:۴۱ صبح) ، alirezaveran (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۱۱:۴۵:۲۵ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۵۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۳۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان