هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: کدام پلاگین اولویت دارد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
نوشتن پلاگین گروه‌های اجتماعی
58.62%
17 58.62%
تکمیل و انتشار پلاگین بانک
41.38%
12 41.38%
در کل 29 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین گروه‌های اجتماعی یا بانک؟
درود،
با توجه به پیام‌های دریافتی و درخواست دوستان، تصمیم گرفتم در صورت امکان روی نوشتن پلاگین گروه‌های اجتماعی و یا تکمیل پلاگین بانک بالا سرمایه(زمان) گذاری کنم.
به نظر شما کدام پلاگین در اولویت قرار دارد؟

گروه‌های اجتماعی یا بانک؟

هریک از پلاگین‌ها در صورت انتشار، به صورت غیر رایگان منتشر خواهند شد.

لطفاً دیدگاه خود را انتخاب کنید.

به علت فشردگی زمان، این نظر سنجی در 24 ساعت آینده بسته خواهد شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطabtin (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۹:۰۲:۴۴ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۹:۱۶:۳۷ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۹:۳۹:۲۲ صبح) ، adsun (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۹:۴۴:۳۹ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۰:۰۳:۴۷ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۰:۲۶:۰۱ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۲:۰۹:۵۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۲:۱۹:۳۷ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۲۳:۱۹ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۲۸:۲۸ عصر) ، dvdposti (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۵۶:۴۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۴/۷/۱۸، ۱۷:۵۴:۵۸ عصر)
درود

استاد زنگنه علی رغم اینکه این تاپیک نظر سنجی است و نه محل ارسال اسپم
بنده لازم دانستم یه دیدگاه خودم رو به دوستان جهت تصمیم گیری بهتر برسانم

دوستان الان به نظر بنده واقعا پلاگین بانک مهم تر است به دلایل زیر:

1. در همه جا غیر رایگان است
2. فوق العاده کاربردی است
3. واقعا جهت اضافه شدن یک امکان و برتری ما نسبت به دیگر سی ام اس ها نیاز است

ببینید دوستان گروه اجتماعی ( اشتباه نکنم همان جامعه مجازی) را با نصب اسکریپت میتوان به دست اورد
ولی این بانک را نمیتوان

راستی پیشنهادی به اقای زنگنه دارم ...پلاگین وبلاگ برای انجمن را اگر تکمیل کنند عالی می شود

موفق باشید
کریم زاده
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۹:۱۶:۵۸ صبح) ، abtin (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۹:۳۸:۲۶ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۹:۵۰:۵۳ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۰:۲۶:۵۱ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۱:۴۷:۳۷ صبح) ، dvdposti (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۵۷:۲۱ عصر)
هر دو عالی هستش
واقعا ممنون محمد جان
عزیز منم با امید موافقم تا حدود زیادی
ولی در مای بی بی جای دو چیز خیلی خالی هستش
یک چت باکس و دو چت روم
الان میدونم یکسری از دوستان میگن اینها که هستش
ولی دوستان همه ما میدونیم که اونها زیاد کار آمد نیستند و ما پلاگینهای چت باکس و چت روم متنوع و بدرد بخوری نداریم
و این رو پلاگین خود به خود باعث افزایش بازدید هم میشه
ممنون میشم به این نظر همه توجه شود
فقط در حد یک پیشنهاد به محمد جان بود
از این دو هم پلاگین بانک توپ
میتونه خیلی کارآمد باشه
ممنونHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطkomeser (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۰:۰۲:۲۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۰:۰۲:۴۵ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۰:۱۹:۰۸ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۱:۴۸:۰۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۲۸:۲۴ عصر) ، abtin (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۶:۵۵:۲۴ عصر)
ضمن تشکر از شما، نه فقط برای فعالیت های ارزنده بلکه به این خاطر که براتون نظر کاربران هم مهم هستHeart

من هم به بانک رای می دم و دلایل آن را هم در پست دوم و سوم دوستان نوشتند.

علاوه بر اینها پلاگین بانک تنها کمبودی ( آپشن کاربردی) هست که اگر با پلاگین عضویت آنی در گروه پس از پرداخت match بشه، یکی

از مفیدترین ابزارهایی میشه که بعضی از مدیران وب به اون نیازمند هستند.

حتی اگر غیر رایگان نیز منتشر گردد، در مدت کوتاهی هزینه ای آن بر خواهد گشت ( بجای پرداخت % به زرین پال)
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۱:۴۸:۱۵ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۴/۷/۱۸، ۱۷:۵۵:۱۵ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۰:۳۵:۰۰ صبح)geo نوشته است: علاوه بر اینها پلاگین بانک تنها کمبودی ( آپشن کاربردی) هست که اگر با پلاگین عضویت آنی در گروه پس از پرداخت match بشه، یکی

از مفیدترین ابزارهایی میشه که بعضی از مدیران وب به اون نیازمند هستند.

حتی اگر غیر رایگان نیز منتشر گردد، در مدت کوتاهی هزینه ای آن بر خواهد گشت ( بجای پرداخت % به زرین پال)

پلاگین عضویت با پرداخت از طریق بانک، نوشتن آن قطعی شده است و من منتظر دریافت درگاه از بانک هستم.
منظور از پلاگین بانک، قرار دادن محتوای غیررایگان در تگ قیمت گذاری است.
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۱:۵۹:۲۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۲۸:۱۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۴/۷/۱۸، ۱۷:۵۵:۲۷ عصر)
نقل‌قول: منظور از پلاگین بانک، قرار دادن محتوای غیررایگان در تگ قیمت گذاری است.

اقای محمد رضا درود بر شما
دقیقا منظور ما همین امکان است
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۲:۰۹:۰۰ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۲:۲۱:۰۵ عصر) ، abtin (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۶:۵۶:۲۲ عصر)
سلام

من هم به بانک رای دادم و به نظرم اگه این گروههای اجتماعی همونی باشه که قبلا در مای بی بی بود و غیر رایگان و پول هم دادم نصب کردم اصلا خوب نیست و کاربردی نبود.

ازتون تقاضا دارم که پلاگین بانک را بزارید ممکنه تعداد کمی از دوستان رای دهنده دقت نکنند.

ممنونم و مثل همیشه عالی
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۲:۱۸:۰۱ عصر)
با تشکر از آقا محمد
من برعکس دوستان به گروه های اجتماعی رای میدم چون تقریبا 70% تالار ها تفریحی و سرگرمی هستند و نیازی به پلاگین های پرداخت کننده مانند بانک و ... ندارند مثل خودم و اصولا ما دنبال امکاناتی هستیم تا فضای تفریحی و سرگرمی سایت رو افزایش بدیم.
اما من به نظرات دوستان احترام میزارم و منتظر نتایج نظرسنجی میمونمHeart
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۲۲:۱۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۲۴:۲۹ عصر) ، alimasumi (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۴:۲۷:۰۳ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۲:۴۳:۱۱ عصر)yaser0421 نوشته است: با سپاس از آقا محمد
من برعکس دوستان به گروه های اجتماعی رای میدم چون تقریبا 70% تالار ها تفریحی و سرگرمی هستند و نیازی به پلاگین های پرداخت کننده مانند بانک و ... ندارند مثل خودم و اصولا ما دنبال امکاناتی هستیم تا فضای تفریحی و سرگرمی سایت رو افزایش بدیم.
اما من به نظرات دوستان احترام میزارم و منتظر نتایج نظرسنجی میمونمHeart

هزارتا اسکریپت نال برای اینکار وجود داره
ولی به نظرتون چند نفر عین اقای زنگنه توانایی ساخت یک ماژول بدون نقص رو دارند؟اونم بانک؟
شما هم اگر انجمنتون و ارسالاتون بیاد بالای 100 هزار مطمئن باشید به این فکر می افتید که بعضی محصولاتو باید غیر رایگان بدید
بنده به نظر شما احترام میگذارم ولی اگر تو نصب اسکریپت مشکلی دارید بنده براتون رایگان میکنم!!!!

موفق باشید
کریم زاده
---------------
پی نوشت:

بنده زیاد راضی نیستم ارسال اسپم داشته باشم
پس پایان نظر سنجی دو ارسال اضافه بنده (6و 9) حذف شود
و فقط ارسال 2 باقی بماند
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۲۴:۳۲ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۳۹:۰۷ عصر)
نوشتن پلاگین گروه‌های اجتماعی* ( از جمله چتروم ) Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۲۲:۳۱ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۲۴:۳۵ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۳:۲۸:۱۰ عصر) ، alimasumi (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۴:۲۷:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان