هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین ضمیمه لینک Attach Link
جناب احمد بادکوبه ای
لطفا راهنمایی بفرمایید چطور میتونم maximum attachment رو غیر فعال کنم ولی لینک ضمیمه غیر فعال نشه
پاسخ
بعد از غیرفعال کردن Maximum Attachment یک بار ضمیمه لینک رو غیرفعال و دوباره فعال کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطariatm (۱۳۹۲/۸/۲۲، ۱۸:۲۲:۱۷ عصر)
با سلام

جناب بادکوبه ای، وقتی روی لینک ضمیمه شده کلیک می کنم، پیغام زیر نمایش داده می شود

و اگر در صفحه باز شده، بر روی "بله" کلیک کنم، دانلود آغاز می گردد.

قبلا این اخطار داده نمی شد،(مدت زیادی این پلاگین غیرفعال بوده و اخیرا مجددا فعال کرده ام)

سپاسگذار خواهم بود در این خصوص راهنمایی فرمایید.

Heart

[تصویر:  44055919919110310381.png]

کد php:
Warning [2getimagesize(./uploads/http%3A%2F%2Fwww.plaxis.nl%2Ffiles%2Fepapers%2Fbulletin%252034%2520ebook_02%2Fbulletin%252034%2520ebook%2Fpubdata%2Fsource%2Fplaxis%2520bulletin%252034.pdf): failed to open streamNo such file or directory Line102 Fileinc/plugins/flashattach.php PHP 5.3.27 (Linux 
پاسخ
(۱۳۹۲/۸/۲۹، ۲۰:۳۱:۲۸ عصر)geo نوشته است: با سلام

جناب بادکوبه ای، وقتی روی لینک ضمیمه شده کلیک می کنم، پیغام زیر نمایش داده می شود

و اگر در صفحه باز شده، بر روی "بله" کلیک کنم، دانلود آغاز می گردد.

قبلا این اخطار داده نمی شد،(مدت زیادی این پلاگین غیرفعال بوده و اخیرا مجددا فعال کرده ام)

سپاسگذار خواهم بود در این خصوص راهنمایی فرمایید.

Heart

[تصویر:  44055919919110310381.png]

کد php:
Warning [2getimagesize(./uploads/http%3A%2F%2Fwww.plaxis.nl%2Ffiles%2Fepapers%2Fbulletin%252034%2520ebook_02%2Fbulletin%252034%2520ebook%2Fpubdata%2Fsource%2Fplaxis%2520bulletin%252034.pdf): failed to open streamNo such file or directory Line102 Fileinc/plugins/flashattach.php PHP 5.3.27 (Linux 

Warning بالای صفحه که مربوط به پلاگین Flash Attach هست و قبلا نسخه سازگار شده ی این پلاگین رو در تاپیک خودش گذاشته م :
http://community.mybbiran.com/thread-137...l#pid53496
اگر میخواید بدون نیاز به تأیید کاربر به لینک مورد نظر منتقل بشه، از قسمت تنظیمات پلاگین ضمیمه لینک ، اولین تنظیم را بر روی حالت خاموش قرار بدید.
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۲/۸/۲۹، ۲۰:۵۰:۲۲ عصر)
نقل‌قول: خب ، اینم روش سازگار کردن پلاگین ضمیمه لینک با اون یکی پلاگین پیوست چندگانه (Multi Attachment 1.0 )

اول اینکه اگه اول Multi Attachments رو نصب کنید و بعد ضمیمه لینک ، مشکلی نخواهید داشت و هر دو پلاگین باید به درستی کار بکنن .
اما اگه الان ضمیمه لینک رو دارید و میخواید Multi Attachments رو فعال کنید :

1- پلاگین Multi Attachments رو فعال کنید .

2 - توی پنل ادمین به مسیر زیر برید:
Admin CP ->Templates and Styles -> Templates -> Post templates -> post_attachments_new
در انتهای این تمپلیت ، بعد از </tr> متغیر پلاگین ضمیمه لینک یعنی
کد:
{$attachlink_new}
رو اضافه کنید .

همین !! الان باید هر دو پلاگین کار بکنن...

دوستان تست کنن ، امیدوارم که بدون مشکل بتونن استفاده بکنن .

پ.ن : شخصا MaxAttachment رو ترجیح میدم ، چون هم موقع ارسال تاپیک ، هم ارسال پست و هم ویرایش پست کار میکنه . اما این Multi Attachment فقط توی ارسال تاپیک کار میکنه . توی دو حالت دیگه هم فیلدهاش نمایش داده میشه ، اما کار نمیکنه ، این خودش باعث گمراهی کاربرا هم میشه ...

سلام

جناب بادکوبه ای من طبق این دستورالعمل هر دو پلاگین را نصب کردم:

http://mods.mybb.com/view/maximum-attachments

http://community.mybbiran.com/thread-700...l#pid53142

ولی با دو اشکال روبرو می شوم.

ممنون خواهم شد در این خصوص راهنمایی بفرمایید.

1- در زمان درج "پاسخ جدید" (newreply) ارور های زیر بالای سایت نمایش داده می شود:

[تصویر:  ee87568450a6c3311.jpg]

کد:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/irangeot/domains/irangeotechnic.com/public_html/forums/newreply.php:1) - Line: 3591 - File: inc/functions.php PHP 5.3.28 (Linux)

Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/irangeot/domains/irangeotechnic.com/public_html/forums/newreply.php:1) - Line: 3592 - File: inc/functions.php PHP 5.3.28 (Linux)

2- با وجود اخطار فوق در بالای صفحه، وقتی فایلی را پیوست می کنم و دکمه ارسال را می زنم، صفحه سفید نمایش

داده می شود (بجای رفتن به پست ارسالی) ولی وقتی آخرین ارسال ها را نگاه میکنم، می بینم پست درست ارسال شده.

آدرس درون نوار مرورگر هم بعد از زدن دکمه ارسال بصورت زیر است:

نقل‌قول: http://www.irangeotechnic.com/forums/new...rocessed=1

[تصویر:  4ec1a55d27d370651.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۶، ۱۵:۵۳:۵۳ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۳/۱/۱۶، ۲۰:۱۷:۲۱ عصر)
درود
فکر میکنم هر دو مشکلی که فرمودید به خاطر مشکل Encoding فایلهای پلاگینهایی هست که نصب کردید. فایلهای پلاگینی که به تازگی نصب کردید رو با ادیتوری مثل ++Notepad باز کنید و مطمئن بشید که Encoding اونها روی Encode in UTF-8 without BOM تنظیم شده باشه.
همچنین مطمئن بشید که ابتدای فایل (قبل از php?> ) هیچ کاراکتر اضافی و فاصله ای وجود نداره. اگر توی مرحله قبل Encoding رو تغییر دادید ممکنه نیاز باشه یک بار فایل رو ببندید و باز کنید تا کاراکتر اضافی احتمالی رو ببینید.
در مورد فایلهای زبان پلاگینهایی که نصب کردید هم همین مراحل رو انجام بدید. باید درست بشه
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۶، ۱۹:۵۸:۰۷ عصر) ، M.nestor (۱۳۹۳/۱/۱۶، ۲۰:۰۷:۵۳ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۱/۱۶، ۲۰:۵۷:۱۱ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱۶، ۲۳:۱۴:۰۸ عصر)
نقل‌قول: درود
فکر میکنم هر دو مشکلی که فرمودید به خاطر مشکل Encoding فایلهای پلاگینهایی هست که نصب کردید. فایلهای پلاگینی که به تازگی نصب کردید رو با ادیتوری مثل ++Notepad باز کنید و مطمئن بشید که Encoding اونها روی Encode in UTF-8 without BOM تنظیم شده باشه.
همچنین مطمئن بشید که ابتدای فایل (قبل از php?> ) هیچ کاراکتر اضافی و فاصله ای وجود نداره. اگر توی مرحله قبل Encoding رو تغییر دادید ممکنه نیاز باشه یک بار فایل رو ببندید و باز کنید تا کاراکتر اضافی احتمالی رو ببینید.
در مورد فایلهای زبان پلاگینهایی که نصب کردید هم همین مراحل رو انجام بدید. باید درست بشه

سلام

ممنون جناب بادکوبه ای عزیز.

از اینکه همیشه تاپیک ها و پلاگین هایی که ارایه می دهید را در اسرع وقت پشتیبانی می کنید، سپاسگذارم.

پلاگین پیوست چندگانه دارای فایل زبان نبود، اما همانطوری که شما تشخیص دادید، اشکال از Encoding آن ها بود

که با توضیحات جنابعالی، مشکل برطرف گردید.

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۰۸:۵۴:۵۴ صبح)
سلام

توی نسخه 1.6.14
1- دکمه افزودن پیوست پلاگین اصلی حذف میشه
2-در قسمت مدیریت زمانی که نیاز به تایید کاربر رو خاموش می کنیم در پست بعد از کلیک بر روی پیوست به لینک دانلود هدایت نمیشه. این مشکلات قابل رفع هستند؟

[تصویر:  Capture.JPG]
ممنون
پاسخ
(۱۳۹۳/۵/۲، ۱۱:۰۹:۳۵ صبح)botimal نوشته است: سلام

توی نسخه 1.6.14
1- دکمه افزودن پیوست پلاگین اصلی حذف میشه
2-در قسمت مدیریت زمانی که نیاز به تایید کاربر رو خاموش می کنیم در پست بعد از کلیک بر روی پیوست به لینک دانلود هدایت نمیشه. این مشکلات قابل رفع هستند؟

[تصویر:  Capture.JPG]
ممنون

درود
لطفا آدرس انجمنتان را در قسمت امضا یا پروفایل خود قرار دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسطbotimal (۱۳۹۳/۵/۲، ۱۱:۴۱:۱۶ صبح)
چک کنید لطفا

ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۳/۵/۲، ۱۱:۳۸:۴۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان