هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین ضمیمه لینک Attach Link
(۱۳۹۲/۶/۱۱، ۲۰:۱۹:۱۹ عصر)MyBulletian نوشته است: ببخشید این پلاگین تمامی لینک هایی که در انجمن الان هست رو ضمیمه وار میکنه؟
یا نه همین الان مطلب ارسال کنیم و لینک ضمیمه دار بذاریم کارایی داره یعنی میخوام بدونم با فعال سازیش به لینک های ارسال شده در گذشته کاری نداره که؟

درود
خیر، این پلاگین فقط لینکهایی که از این به بعد به عنوان ضمیمه ایجاد کنید را شامل میشود و هیچ تأثیری بر روی پستهای قبلیتان نخواهد داشت.
پیروز باشید
پاسخ
متغیر پلاگین اضافه شده ، اما هیچ گزینه ایی برای ضمیمه لینک اضافه نشده.
قالب ما هم دیفالت هستش
طبق این ارسالم رفتیم بازم نشد : http://community.mybbiran.com/thread-700...l#pid78975
پاسخ
این پلاگین به روز رسانی نمیشه؟
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
(۱۳۹۲/۸/۱، ۰۱:۰۸:۴۱ صبح)nokte نوشته است: این پلاگین به روز رسانی نمیشه؟

در سایت منبع هم بروز رسانی نشده است !
پاسخ
آقا من maximum attachment رو طبق فرمایش شما فعال کردم ولی بازم نمیشه چندتا لینک پیوست کرد لطفا بررسی شود
پاسخ
(۱۳۹۲/۸/۲۲، ۰۴:۳۳:۰۳ صبح)ariatm نوشته است: آقا من maximum attachment رو طبق فرمایش شما فعال کردم ولی بازم نمیشه چندتا لینک پیوست کرد لطفا بررسی شود

درود
چیزی که من در مورد Maximum Attachment عرض کردم برای این بود که این پلاگین در کنار ضمیمه لینک فعال باشه و بتونید چند فایل رو همزمان پیوست کنید، نه اینکه چند لینک رو پیوست کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۲/۸/۲۲، ۱۱:۱۰:۰۹ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۸/۲۲، ۱۱:۳۰:۱۶ صبح)
نه آقا من میخام بشه چندتا لینک همزمان ژیوست کنم باید چیکار کنم
آقا احمد در ضمن مال من از وقتی این تغیرات رو اعمال کردم لینکهای که قبلا ژیوست کردم رو هم زیر ژیوست لینک نمایش میده چیکار کنم اونها برن

درضمن اگه یه کاری بکنید که تو پاسخ هم امکان ارسال لینک باشه خیلی خوب میشه
الان فقط در ارسال موضوع امکان ارسال لینک هست
پاسخ
(۱۳۹۲/۸/۲۲، ۱۱:۴۹:۲۳ صبح)ariatm نوشته است: نه آقا من میخام بشه چندتا لینک همزمان ژیوست کنم باید چیکار کنم
آقا احمد در ضمن مال من از وقتی این تغیرات رو اعمال کردم لینکهای که قبلا ژیوست کردم رو هم زیر ژیوست لینک نمایش میده چیکار کنم اونها برن

در نسخه ی فعلی پلاگین امکان پیوست چند لینک به طور همزمان وجود نداره
منظورتونو متوجه نمیشم. یه عکس از اون قسمتی که میگید مشکل داره بذارید و مشخص کنید کجا مشکل داره؟
پاسخ
آقای بادکوبه ای همانطور که در تصویر زیر میبینید بعد از لینک پیوست 4 مورد که قبلا پیوست کردم نمایش داده میشه
[تصویر:  111.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۸/۲۲، ۱۴:۵۱:۴۲ عصر)
خب دوست عزیز این درست هست. یعنی باید اینطوری باشه. پیوستهای قبلی رو باید نشون بده...
پاسخ
 سپاس شده توسطariatm (۱۳۹۲/۸/۲۲، ۱۸:۲۲:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان