هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور cache
(۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۲۲:۱۳:۴۵ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۲۱:۰۱:۲۲ عصر)ahmadb نوشته است: مشکل از کش نیست ، اون پیام خطا داره میگه مرورگر نمیتونه به سرورتون متصل بشه یا متصل شده اما به دلیلی نتونسته سایت رو باز کنه . چیزی هم که در مورد کش میگه ، اینه که پیشنهاد داده به جای باز کردن صفحه ی به روز ، یه نسخه ی کش شده از اون رو از توی موتور جستجوی گوگل ببینید .

به احتمال زیاد مشکل از سرورتونه ، بررسی کنید یا با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید .
فکر نمی‌کنم منظورشان از Cache شدن، پیغام مرورگر Chrome مبنی بر این‌که می‌توانید نسخه‌ی Cache شده را ببینید باشد! و منظورشان Cache مربوط به تغییرات یا تمیرات سرور است.

lمشکل از اونجایی شروع شد که انجمنم هک شد بعد از باز گردانی بک اپ برای چند تا ازکاربرا این مشکل بوجود اومده و برای خود من زمانی که از سیستم دیگه ایی انجمن رو چک میکردم هم اتفاق افتاد با پشتیبانی هاست تماس گرفتم گفتن مشکلی نداره انجمن و بالا میاد با مرور گرای دیگه امتحان کردم مجدد که با فایر فاکس بالا اومد اما گوگل کروم همچنان ارور میده Huh
امضا ندارم . اما حرف دارم .. حرف هایی که گذشتگان زدند و من به ان ایمان دارم

از پل نامردی عبور نکن ،بگذار تو را اب ببرد
از ترس شیر به روباه پناه نبر ، بگذار شیر تو را بخورد
ببر باش و درنده  ولی از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذر کن (کوروش کبیر )

http://yparsi.ir/
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۰۳:۴۰:۴۹ صبح)mohamad m نوشته است:
(۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۲۲:۱۳:۴۵ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۲۱:۰۱:۲۲ عصر)ahmadb نوشته است: مشکل از کش نیست ، اون پیام خطا داره میگه مرورگر نمیتونه به سرورتون متصل بشه یا متصل شده اما به دلیلی نتونسته سایت رو باز کنه . چیزی هم که در مورد کش میگه ، اینه که پیشنهاد داده به جای باز کردن صفحه ی به روز ، یه نسخه ی کش شده از اون رو از توی موتور جستجوی گوگل ببینید .

به احتمال زیاد مشکل از سرورتونه ، بررسی کنید یا با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید .
فکر نمی‌کنم منظورشان از Cache شدن، پیغام مرورگر Chrome مبنی بر این‌که می‌توانید نسخه‌ی Cache شده را ببینید باشد! و منظورشان Cache مربوط به تغییرات یا تمیرات سرور است.

lمشکل از اونجایی شروع شد که انجمنم هک شد بعد از باز گردانی بک اپ برای چند تا ازکاربرا این مشکل بوجود اومده و برای خود من زمانی که از سیستم دیگه ایی انجمن رو چک میکردم هم اتفاق افتاد با پشتیبانی هاست تماس گرفتم گفتن مشکلی نداره انجمن و بالا میاد با مرور گرای دیگه امتحان کردم مجدد که با فایر فاکس بالا اومد اما گوگل کروم همچنان ارور میده Huh

همان‌طور که خودتان اعلام کرده‌اید، مشکل از Cache شدن است و دلیل آن هم این است که شما قبلاً انجمنتان را زیاد با مرورگر Chrome باز کرده‌اید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmohamad m (۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۲۱:۲۳:۲۳ عصر)
احتمال داره که با نصب این پلاگین مشکلتون برطرف بشه :
http://community.mybbiran.com/thread-7293.html
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۱۳:۴۳:۵۷ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۲۱:۳۳:۳۱ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۰۲:۵۴:۳۲ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۵۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۳۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان