مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ثبت نشدن سپاس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان

من پلاگین سپاس رو نصب کردم و وقتی سپاس رو میزنم همون جا ثبت میشه و نشون میده که سپاس انجام شده

اما وقتی صفحه رو refresh میکنم میبینم سپاس هایی که زدم پاک شدهHuh

مشکل چیه؟
شما از پنل ادمین --- تعمیر و نگه داری ببین همه چیز قابل نوشتن ست و مشکلی نداره
بعدش شمارش سپاس ها رو بزن ببین جواب میده یا نهBig Grin
نه آقا بازم مشکل پابرجاس
همه او چیزایی رو هم که گفتی دیدم و انجام دادم اما بازم نمیشه

فکر میکنم مشکل از قالب blazz BB باشه.
جالبه ها

من با یه نام کاربری دیگه که به عنوان یه کاربر معمولی بود وارد شدم و سپاس رو که میزدم ثبت میشد و بعد refresh کردنم نشون میداد اما وقتی با نام کاربری خودم که مدیر کل هستش و دسترسی کامل داره وارد میشم و سپاس رو میزنم تو اون لحظه ثبت میشه و نشونم میده اما بعد از رفرش دوباره سپاس من نیس

دوستان یه کمکی چیزی بکنین این مشکل من حل شه
اینم بگم من با مدیریت یه مورد هایی رو میبینم که کسی نمیبینه
نمیدونم چرا عین همین Confused
(۱۳۹۰/۳/۱۴، ۱۵:۴۲:۴۸ عصر)rizesh نوشته است: [ -> ]اینم بگم من با مدیریت یه مورد هایی رو میبینم که کسی نمیبینه
نمیدونم چرا عین همین Confused

ببخشید منظورتو متوجه نشدمHuh

الان اینی که گفتی جواب بود؟
هیچ کس از دوستان جواب منو نداره؟
سلام
من همین مشکلو عینا دارم
میشه راهنمایی بفرمایید؟ Heart
1- تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید و برای مشکلتون اگر تاپیک محصول مربوطه باز نیست میتونید تاپیک جدید ایجاد کنید(قطعا سرچ کردید قبل از اینها دیگه)

2- آیا وقتی رفرش میکنید میبیند که ثبت نشده اند؟
  1. اگر سپاس رو بزنید و به صفحه دیگه برید و از دکمه back برای برگشتن به مطلب قبلی استفاده کنید مرورگر از کش استفاده میکنه و به همین دلیل کاری که انجام شده(پست ارسال شده، سپاس انجام شده، تغییر و ویرایش پست پیشین) نمایش داده نمیشه و باید یکبار رفرش کنید.
  2. از مرورگر کروم استفاده کنید. کش مرورگر رو تخلیه کنید و از قسمت ابزارهای تعمیر و نگهداری انجمن> بازسازی کش ها ، تمام کش ها رو بازسازی کنید و سپس تست کنید، اگر همچنان مشکل پابرجا بود بگید.(اگر بعضی مواقع اینطور میشد هم بگید که بعضی مواقع اینطور میشه)
  3. اگر مورد1 نبوده و با مورد2 رفع نشده دسترسی تست کاربر عادی و نمونه ای رو با شات بذارید.
سلام. بله خیلی در این مورد جستجو کردم. بازم ببخشید که تاپیک قدیمی رو بالا آوردم.
وقتی روی سپاس کلیک میکنم سپاس انجام میشه و ثبت میشه. اما وقتی صفحه رو رفرش میکنم انگار اصلا سپاس نزدم!!
از گوگل کروم استفاده میکنم. کش مرورگر رو پاک کردم. به تعمیر و نگهداری و بعد بازسازی تمام کش ها رفتم اما ارور زیر رو داد :
Fatal error: Call to undefined method OUGC_Pages::cache_update() in /home/ashpazk1/domains/ashpazkhanoom.ir/public_html/inc/plugins/ougc_pages.php on line 363
صفحه‌ها: 1 2