مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتخاب زیبا ترین انجمن مای بی بی ( مهم )
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
نظرتون در مورد انجمنم چییه؟لطفا بگید.خواهشا نظر.2 هفته هست شروع به کار کردم .جز top 10 mybb میشم؟

اگه مشکلی داره و باید ویرایش کنم.نوع ویرایشش هم توضیح بدید.HeartHeartHeartHeart

نظرتون در مورد آخرین ارسالها.چت باکس.ساید بار هام.نوع تبلیغات آیکونهای انجمن چییه؟
همه چی عالی عزیزم جز
رنگ کاربر طلایی تو ی چشم میزنه و نمیشه اسم اون کاربر رو خوند
کاربر طلایی,
اخه رنگ کم اوردم تنها رنگی که واسم مونده بود زرد بود.بعد اگه شفافیتش رو کم کنم یه حالت مریضی به خودش میگیرهConfusedConfused
(۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۱:۳۷:۱۱ صبح)jojome نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۱:۳۲:۵۹ صبح)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]بک گراند سنگین,تبلیغات زیاد,آیکن های بزرگ و ....
همش نمره منفی برای سایت هست
ممنون از نظر شما

پيشنهاد شما براي ما چيه براي حل اين مشكلات
بک گراندت رو کوچیک متناسب کن.
تبلیغات رو هدفمند کن نه الکی زیاد.
عکس های کوچیک و متناسب استفاده کن.

(۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۲:۱۸:۰۸ عصر)what? نوشته است: [ -> ]اخه رنگ کم اوردم تنها رنگی که واسم مونده بود زرد بود.بعد اگه شفافیتش رو کم کنم یه حالت مریضی به خودش میگیرهConfusedConfused
تا شب و قت دارین کپی رایت قالب رو درست کنید وگرنه بن میشید.Angry
(۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۲:۰۹:۲۰ عصر)doodoo نوشته است: [ -> ]همه چی عالی عزیزم جز
رنگ کاربر طلایی تو ی چشم میزنه و نمیشه اسم اون کاربر رو خوند
کاربر طلایی,

(۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۲:۴۲:۰۰ عصر)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۱:۳۷:۱۱ صبح)jojome نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۱:۳۲:۵۹ صبح)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]بک گراند سنگین,تبلیغات زیاد,آیکن های بزرگ و ....
همش نمره منفی برای سایت هست
ممنون از نظر شما

پيشنهاد شما براي ما چيه براي حل اين مشكلات
بک گراندت رو کوچیک متناسب کن.
تبلیغات رو هدفمند کن نه الکی زیاد.
عکس های کوچیک و متناسب استفاده کن.

(۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۲:۱۸:۰۸ عصر)what? نوشته است: [ -> ]اخه رنگ کم اوردم تنها رنگی که واسم مونده بود زرد بود.بعد اگه شفافیتش رو کم کنم یه حالت مریضی به خودش میگیرهConfusedConfused
تا شب و قت دارین کپی رایت قالب رو درست کنید وگرنه بن میشید.Angry

من کپی رایت mybbiran رو دست نزدم پایین سایت سرجاشه.قالبم از یه سایت دیگه گرفتم واسه مای بی بی ایران نیست.واسه سایت منتخب هست.تو اون سایتم ننوشته بود کپی رایت رو تغییر ندین سو تفاهم شده دوست عزیز.
مال هر کجا که میخاد باشه کپی رایت حق صاحب اثر هست.
خود دانی درست نکنی بنی ,مصطفی از بهترین کاربرای اینجاست باید ازش حمایت بشه.
بک لینک ندادین! اصلاح کن.
(۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۳:۰۷:۲۳ عصر)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]مال هر کجا که میخاد باشه کپی رایت حق صاحب اثر هست.
خود دانی درست نکنی بنی ,مصطفی از بهترین کاربرای اینجاست باید ازش حمایت بشه.

تغییرات انجام شد.شما از حقوق دیگرانم دفاع میکنیدTongue.یک کم مهربون باشین احساس کردم اگه پیشم بودی منو میزدیConfused.من فکر کردم حق ندارم کپی رایت mybb رو بردارم مابقی مشکلی نداره.

حالا نظر لطفا.لینک قالبم فعال شد.خدا رحم کرد بهمTongueTongue.
یه زمانی مهربون بودم ملت سو استفاده کردن !
اطمینان دارم که میدونستی وگرنه ایگه میخواستی کپی رایتی مبنی بر سایتت قرار میدادی نمینوشتی تم بای فلانی!
Theme by montakhab بود منتخب رو پاک کردم نوشتم skysport همین بزرگش نکن اینجا هم جای نوشتن اینجور چیزا نیست.اگه میشه پست هامون رو پاک کن آبرو شرف ما رو بردی.من شرمندم ببخشید.حالا خوبه اسمم رو ننوشتم.
قهوهای هست
ابی کم رنگ
سرمه ای
سبز کم رنگ و...Heart
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35