مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتخاب زیبا ترین انجمن مای بی بی ( مهم )
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
انجمن ما رو هم ببینید ، نظر بدید و اگر علاقه ای به مدیریت داشتید خبر بدید
لینک : Http://forum.nikacomputer.ir
این هم انجمن بچه های دانشگاه پیام نور خرمشهر هستش
[تصویر:  1.png]
www.khrpnu.zxq.net
(۱۳۹۰/۸/۷، ۱۸:۰۶:۴۲ عصر)fayezeh نوشته است: [ -> ]این هم انجمن بچه های دانشگاه پیام نور خرمشهر هستش
[تصویر:  1.png]
www.khrpnu.zxq.net

قالب زیبایی داره
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۰۰:۱۷:۲۳ صبح)DJMOKHTAR نوشته است: [ -> ]سلام .
ما , در اصل داریم به سازنده قالب نمره میدیم

درسته دوست عزیز
وقتی می گیم بهترین انجمن یعنی اینکه چند تا فاکتور مد نظر هستش
1.سرعت
2.زیبایی
3.تم کلی خسته کننده نباشه(رنگ ها وتصاویر مهم هستند)
4.محتوا که خیلی مهم هست
4.کپی رایت
5.کلا به دل بشینه
www.english4iranian.com/forum
(۱۳۹۰/۷/۲۹، ۲۲:۵۷:۵۰ عصر)minato نوشته است: [ -> ]اینجا مگه فقط زیبایی ملاک نیست؟
خوب قالبم که تغییراتی وچکی توش داده شده مشترک نیست
خالی هم که تازه تاسیسه

الان این زیباست؟
انسان بعد یه ربع کور میسه با این رنگهایی که به کار بردی.....
(۱۳۹۰/۷/۱۷، ۰۱:۱۸:۵۴ صبح)geo نوشته است: [ -> ]من از بین این سایت هایی که تا حالا دیدم بیشتر از همه از فروم آقای نمکی خوشم اومده:

http://www.community89.ir/index.php

یک صفخه light و شیک

خیلی از انجمن های دیگه که آدم نگاه می کنه و با موس یکبار از بالا تا پایینش را نگاه می کنه می بینه یک صفحه شلوغه رنگی و فونت ها نمی خونه و ... و میره و دیگه بر نمی گرده.

---------------------------------------------------------------------------------------------

البته مهم تر از همه این ها اینه که خیلی از سایت ها بشدت تکراری هستند و جالبه بعضی ها هم گله دارند که چرا بعد از چندماه فعالیت تعداد عضو ها کم هست.

کاملا موافقم

خب واسه اینکه همشون مثل هم هستند تکرار مکررات.

ساختن انجمن و زیر انجمن هاش ممکنه ظرف چندین روز ساخته بشه ولی ادامه کار کاره هر کسی نیست.

چون بعد از یک مدت اگر هدفی نداشته باشی ، میزنه زیر دل آدم و تنها حسن این چندماه وقت گذاشتن میشه کسی یک تجربه جدید به اسم سایت بازی و ادمین بازی.

انجمن هایی موفق هستند که روی یک موضوع خاص تمرکز کنند و چیزی فراتر از انجمن های موجود ارایه دهند.

(۱۳۹۰/۷/۱۷، ۰۱:۱۸:۵۴ صبح)geo نوشته است: [ -> ]من از بین این سایت هایی که تا حالا دیدم بیشتر از همه از فروم آقای نمکی خوشم اومده:

http://www.community89.ir/index.php

یک صفخه light و شیک

خیلی از انجمن های دیگه که آدم نگاه می کنه و با موس یکبار از بالا تا پایینش را نگاه می کنه می بینه یک صفحه شلوغه رنگی و فونت ها نمی خونه و ... و میره و دیگه بر نمی گرده.

---------------------------------------------------------------------------------------------

البته مهم تر از همه این ها اینه که خیلی از سایت ها بشدت تکراری هستند و جالبه بعضی ها هم گله دارند که چرا بعد از چندماه فعالیت تعداد عضو ها کم هست.

کاملا موافقم

خب واسه اینکه همشون مثل هم هستند تکرار مکررات.

ساختن انجمن و زیر انجمن هاش ممکنه ظرف چندین روز ساخته بشه ولی ادامه کار کاره هر کسی نیست.

چون بعد از یک مدت اگر هدفی نداشته باشی ، میزنه زیر دل آدم و تنها حسن این چندماه وقت گذاشتن میشه کسی یک تجربه جدید به اسم سایت بازی و ادمین بازی.

انجمن هایی موفق هستند که روی یک موضوع خاص تمرکز کنند و چیزی فراتر از انجمن های موجود ارایه دهند.

اینم از انجمن ما
http://www.bestpatogh.in/
من در مقابل شما ها هیچم ولی یه انک انجمنی دارم که دهن وی بی رو هم بسته ببینین کفتون ببره.بترکه چشم حسود

(۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۹:۵۴:۱۷ عصر)what? نوشته است: [ -> ]من در مقابل شما ها هیچم ولی یه انک انجمنی دارم که دهن وی بی رو هم بسته ببینین کفتون ببره.بترکه چشم حسود

مبارکت باشه
(۱۳۹۰/۷/۲۸، ۲۰:۲۴:۴۱ عصر)yaser0421 نوشته است: [ -> ]انجمن کشتی کج : اگه میتونی عکس پس زمینه رو جوری طراحی کن که یکنواخت نباشه مثلا فقط یه عکس باشه(عکس رینگ کشتی کج از بالا برای اونجا ایده منهBig Grin) کد های فوتر رو هم وسط چین کن و پیج رنک گوگل رو هم بردار 0 که نشون دادن نداره (+1 رو هم زدم Tongue)
ممنون - الان پيج شد يك Big Grin

(۱۳۹۰/۷/۲۸، ۲۰:۵۲:۲۰ عصر)MT Edition نوشته است: [ -> ]انجمن كشتي كج:انجمن فعالیه قالبش هم خوبه
ممنون

نظر ديگه اي نبود

لطفا پست بيت رو هم ببينيد كه يه بخش استار من درست كردم

خوشحال ميشم باز نظر بديد
بک گراند سنگین,تبلیغات زیاد,آیکن های بزرگ و ....
همش نمره منفی برای سایت هست
(۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۱:۳۲:۵۹ صبح)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]بک گراند سنگین,تبلیغات زیاد,آیکن های بزرگ و ....
همش نمره منفی برای سایت هست
ممنون از نظر شما

پيشنهاد شما براي ما چيه براي حل اين مشكلات
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35