مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش ستونی کردن زیر انجمن ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
مدیر رو که نشون میدهHuh مثلاً انجمن کلیپ و فیلم واسه زیر انجمن کلیپ مدیر گذاشتی که نشون هم میده
مشکل دیگه ای دارین؟
خوب شما واسه بخش کلیپ یه مدیر گذاشتین. همونجوری واسه بقیه بخشها هم بذارین. بخش کلیپهاتون رو ببینین
سلام من همه اینارو خوندم جست و جو هم کردم ولی نتونستم مشکلم حل کنم: 1- هر کاری کردم نتونستم در زیر انجمنها ، و 1 بیشتر. را حذف کنم و اون زیر انجمنی که نیستو نمایش بدم راهنمایی کنید. 2-میخوام آیکون زیر انجمنها رو عوض کنم به شکل دایره در بیارم .

راستی انجمنم نسخه 1.6 هست

[تصویر:  3x2a5zxidrga0iv94ij.jpg]

اینم آدرس انجمنم: www.forum.pcboy.ir

جستجو کرم نبود در این 2مورد کمکم کنید ممنونBlush
1- پيكربندي>> تنظيمات>> Forum Home Options>> مقدار Subforums to show on Index listing رو زياد كن. مثلا 50

2- تصاوير مورد نظرت رو با نامهاي minioff.gif و minion.gif در دايركتوري i,ages ؤ در پوشه مربوط به تصاوير قالب آپلود كن
اولی متوجه شدم انجام دادم درست شد ممنونSmile ولی دومی متوجه نشدم میشه مبتدی توضیح بدید؟؟؟HuhHuh
ممنون Smile
(۱۳۸۸/۶/۲۳، ۱۲:۲۹:۵۵ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]درود
برای تغییر نحوه نمایش زیر انجمن ها و مشاهده به صورت ستونی به یکی از دوصورت زیر عمل کنید (روش اول راحت تر و مناسب تر است):

1- کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > Forum Bit Templates > در forumbit_depth3

کد زیر را جایگزین کد قبلی کنید:
کد php:
<div style="float:right; width:50%; overflow:hidden;">{$statusicon} <a href="{$forum_url}title="{$forum_viewers_text}">{$forum['name']}</a></div

مقدار 50% = 2 ستون
مقدار 25% = 4 ستون

2- شیوه دیگر که در لود سریع تر است:
کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > Forum Bit Templates > در forumbit_depth3

کد php:
<div class="mysubforum1">{$statusicon} <a href="{$forum_url}title="{$forum_viewers_text}">{$forum['name']}</a></div

سپس به مسیر زیر بروید:
کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > پوسته ها > پوسته مورد نظر > global.css > ویرایش پیشرفته > کد زیر رو به آخر کد ها اضافه کنید:
کد php:
.mysubforum1{

float:right;

width:50%;

overflow:hidden;

ممنون بابت آموزش
ولی من از روش دوم استفاده کردم و مشکلم اینه که یک ستونی میاد.
اگه کمکم کنید که چه جوریی دو ستونی میشه،ممنونتون میشم.Rolleyes

مشکلم حل شد.
سلام میشه سوال منو هم جواب بدید کد رو گذاشتم این شکلی شد روبه روش قرار گرفته چه جوری بیاد سطر بعدش؟ هر کار میکنم نمیشه

[تصویر:  3u5kg5em3g70bx81zcb.png]
- کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > Forum Bit Templates > در forumbit_depth3

کد PHP:

<div style="float:right; width:50%; overflow:hidden;">{$statusicon} <a href="{$forum_url}" title="{$forum_viewers_text}">{$forum['name']}</a></div>

این هایی که گفتن انجام بدین درست میشه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15