مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش حل مشکلات مربوط به پلاگینی خاص
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام

یک راه حل کاربردی برای حل مشکل با هر نوع پلاگینی که در انجمنتان خوب اجرا نشده و با غیر فعال (ویا حذف کردن) و سپس فعال کردن کار نمیکند مثل سپاس

تذکر :اگر فایل xml قالبتان را دارید این راه حل را امتحان کنید

آموزش: ابتدا تمامی پلاگین های انجمن تان را غیر فعال(یا حذف) کرده و سپس پوسته و قالب کنونی تان را پاک کنید سپس دوباره فایل xml پوسته(قالب) خود را در قسمت وارد کردن پوسته آپلود کنید و دوباره پلاگین هایتان را فعال (یا نصب)کنید

بنده خودم این راه را انجام دادم و به جواب رسیدم

نکته: البته با انجام این کار قابلیت هایی که با کد و یا اسکریپت خاصی در انجمن ایجاد کردید پاک شده و باید دوباره آن کد ها را در قالب مربوطه قرار دهید

در کل این راه حل برای کسانی است که دیگر هیچ راهی برای فعال کردن پلاگین ندارند و آن پلاگین برا آن فرد ضروری باشد
والا من که یک مشکلی با پلاگین سپاس دارم ولی برای حل این مشکل در دو هاست مختلف MyBB رو نصب کردم و پلاگین رو آپلود و نصب کردم ولی مشکلم حل نشد!
مشکلتون باهاش در چه رابطه ای هست؟
ممنون از دوست عزیز محمد جان.باید یه نکته رو متذکر بشم که اگر پلاگین فعال باشه و دستی از هاست حذف بشه دچار ارور میشه و صفحه مربوط به پلاگین ها معمولا بالا نمیاد.Heart
درمورد قالب هم باید بگم که بهتره خودمون خروجی بگیریم از تغییراتی که دادیم.Heart
HeartBig GrinHeart