مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته vbiran-triangle
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: vbirantriangle

[تصویر:  user.png] تهیه کننده: diacoweb و vbiran

[تصویر:  user.png] ترجمه: K@Z3M

[تصویر:  d.png] معرفی: 14 آذر 92

توجه:
در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

[تصویر:  photos.png] نمونه:
[attachment=8076]

[تصویر:  name.png] دانلود:
[attachment=8077]
پوسته ی خوبیه ، ولی copyright رو راست چین کنی بهتر میشه به جای وسط چین بودن
چون انگلیسی بود چپ چین کردم وگرنه راست چین بود
البته میتونستم فارسی هم بنویسمش، جالب تر میشد
قالب زیبایی هست , روی هدر بیشتر کار کن . رنگ دکمه های منو رو عوض کن و ...
ببخشید این پوسته مولی کالر نمیتونه باشه؟؟
چون تو فایلاش این هست
[تصویر:  d58r_rang.jpg]
چرا اتفاقا این پوسته سه رنگ بود
این قابلیتشو برداشتم
ایشالا واسه نسخه جدیدش میزام Smile
این پوسته در اصل مال وی بی هست.توی وی بی چند رنگه بوده.آبی، قرمز، و سبز تا جایی که یادم میاد.اما آیا کار چند رنگش توی مای بی بی درست شده رو خبر ندارم.
ای کاش برا همین میزاشتیShy
من تازه کارم،میخواستم بدونم چ طور میشه اون هدر که گذاشتی (نوشته ها که میان،ایمیلتو هم اونجا زدی) رو تغییر داد و اینکه پایین صفحه لینک دوستان رو چه طور عوض کنم؟؟

ممنون
قالب > فوتر

نقل‌قول: توجه:
در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.
صفحه‌ها: 1 2