هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطا در نصب mybb در لوکال هاست
سلام
من مای بی بی رو میخوام توی لوکال هاست نصب کنم ولی هر کار میکنم باز هم خطای زیر رو میده ممنون میشم کمکم کنید.

کد:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
    1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci' at line 9
Query:
    CREATE TABLE mybb_adminlog ( uid int unsigned NOT NULL default '0', ipaddress varchar(50) NOT NULL default '', dateline bigint(30) NOT NULL default '0', module varchar(50) NOT NULL default '', action varchar(50) NOT NULL default '', data text NOT NULL, KEY module (module, action) ) TYPE=MyISAM CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci;

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
ورژن چدید مای بی بی رو از اینجا دانلود کنید بعد روی سرور بریزید
دوما اینکه مشخصات هنگام اتصال رو اشتباه وارد کردی.
پاسخ
سلام
نه مشکل از نسخه یا مشخصات اتصال نیست.
عکسی که گذاشتم رو ببین نوشته با موفقیت برقرار شد وقتی داره جدول ها رو میسازه ارور داده.
پاسخ
درود عزیزم ،ارور 1064 ماله این مشکل ناسازگاری MySQL هست که نمیذاره شما نصبتون رو کامل انجام بدین یعنی مشکل توی ورژن MySQL سروری یا هاستی هست که از ورژن قدیمی استفاده میکنه ، شما هاستتون رو از کجا گرفتین ؟
آدرس انجمن رو هم قرار بدین و یه سوال دیگه ، آیا این اولین بارتون هست که این مشکل رو دارین /.
پاسخ
انجمن نداشتم تا حالا فقط نویسنده بودم.
ولی تا حالا زیاد نصب کردم .
اینو توی لوکال هاست نصب کردم و اولین باره که این خطا رو میده.

توی php.ini تغییرات دادم نمیدونم از همونه یا نه تغییرات رو هم خیلی وقت پیش داده بودم یادم نیست چی بودن.

اگر احتمال میدونید از php.ini هست لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ
اگر فایل php.ini را تغییر داده اید به صورت زیر کدهای قبلی را پاک و این کد ها را جایگزین کنید

http://pic.ariaye-forum.ir/images/ioukf0...w0r0ju.txt

مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۴۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۳۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیاده سازی بک اپ انجمن بر روی لوکال هاست mohamad m 10 3,577 ۱۳۹۲/۷/۶، ۲۰:۰۴:۲۴ عصر
آخرین ارسال: mohamad m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان