هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفرش صفحه هنگام زدن دکمه سپاس
وقتی روی دکمه سپاس که کلیک میکنم صفحه مجدد بارگزاری میشه و بعد تشکر ثبت میشه چطور میتونم کاری کنم که همون لحظه که روی گزینه کلیک میکنی ثبت بشه؟
پاسخ
قالب ها و پوسته ها>>قالب ها>>قالب فعلی>>قالب های گروه بندی نشده>>headerinclude

کدهای زیر رو پیدا کنین:

کد php:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/prototype.js?ver=1603"></script>
<
script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/general.js?ver=1603"></script>
<
script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/popup_menu.js?ver=1600"></script

کد زیر رو بعدش اضافه کنین:

کد php:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/thx.js?ver=1400"></script
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۳، ۲۳:۴۶:۴۲ عصر) ، prp-e (۱۳۹۱/۱/۶، ۰۴:۲۰:۵۲ صبح)
متاسفانه برای من وقتی روی تشکر میزنی اسم کسی که تشکر کرده نمایش داده نمیشه،چرا؟

علاوه براین کد بالا نبود بجاش این هست،وقتی به این هم اضافه کردم تاثیر نداشت:
کد:
<link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="{$lang->latest_threads} (RSS 2.0)" href="{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php" />
<link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="{$lang->latest_threads} (Atom 1.0)" href="{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php?type=atom1.0" />
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset={$charset}" />
<meta http-equiv="Content-Script-Type" content="text/javascript" />
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/prototype.js?ver=1600"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/general.js?ver=1600"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/popup_menu.js?ver=1600"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/thx.js?ver=1400"></script>
{$stylesheets}
<script type="text/javascript">
<!--
    var cookieDomain = "{$mybb->settings['cookiedomain']}";
    var cookiePath = "{$mybb->settings['cookiepath']}";
    var cookiePrefix = "{$mybb->settings['cookieprefix']}";
    var deleteevent_confirm = "{$lang->deleteevent_confirm}";
    var removeattach_confirm = "{$lang->removeattach_confirm}";
    var loading_text = '{$lang->ajax_loading}';
    var saving_changes = '{$lang->saving_changes}';
    var use_xmlhttprequest = "{$mybb->settings['use_xmlhttprequest']}";
    var my_post_key = "{$mybb->post_code}";
    var imagepath = "{$theme['imgdir']}";
// -->
</script>
{$newpmmsg}
پاسخ
دوستان کسی نیست؟
پاسخ
نقل‌قول: متاسفانه برای من وقتی روی سپاس میزنی اسم کسی که سپاس کرده نمایش داده نمیشه،چرا؟
پلاگین اعتبارات داده شده برای پست Postrep : سرچ کن هست !!!
پاسخ
ایشون با سپاس مشکل دارن نه اعتبار. با دقت بخونید بعد پاسخ بدینHeart
چک کنید ببینید فایل thx.js توی پوشه jscripts موجود هست یا نه. اگه نیست آپلود کنید
برای مشکل دومتون چک کنید ببینید متغیرهای زیر در قالب بندی Postbit Templates>>قسمتهای postbit و postbit_classic وجود دارن یا خیر

کد php:
{$post['thxdsp_inline']} 
کد php:
{$post['thxdsp_outline']} 
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطحسام222 (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۰:۳۶:۵۷ صبح)
سپاس
از وقتی قالبو عوض کردم(لیان پرتال)این مشکل بوجود اومده وقتی هم قالب قبلیو میزارم مشکل برطرف میشه
پاسخ
از کدوم ورژن قالب استفاده می کنید ؟ ورزن اول ؟
توی ورژن جدید این مشکل وجود نداره . توی امضام هست لینکش.
کدهای پست بیت کلاسیک قالب دیگه ای رو توی پست بیت کلاسیک لیان پرتال بذارید ببینید مشکل حل میشه؟
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کد رفرش دهنده صفحه mosa1656 0 1,210 ۱۳۹۲/۱/۱۵، ۱۵:۵۷:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mosa1656

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان