هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
(۱۳۹۱/۱/۳، ۱۰:۱۴:۳۱ صبح)djcsaeed نوشته است: سوالی داشتم

وقتی این افزونه رو می خریم فقط بر روی یک انجمن قابل اعمال هست ؟

برروی انجمن‌های خودتان (ممکن است 5 انجمن داشته باشید!) تنها قابل اعمال است.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۱۹:۵۹:۰۲ عصر)
سلام

فرق این سیستم با درگاه زرین پال چی هستش؟ اینجا دیگه اون مقدار درصدی که زرین پاک کم میکنه رو کم نمیشه دیگه؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۵، ۰۰:۳۱:۴۳ صبح)alamdar نوشته است: سلام

فرق این سیستم با درگاه زرین پال چی هستش؟ اینجا دیگه اون مقدار درصدی که زرین پاک کم میکنه رو کم نمیشه دیگه؟
چندین گزینه تغییر یافته و بهینه‌سازی شده‌است و چندین گزینه نیز افزایش یافته است.
بانک ملّت قابلیت واریز آنی و بدون کارمزد را دارد.
همچنین بانک سامان هزینه را از 1 دقیقه تا حداکثر 3 روز به حساب واریز می‌کند (90% مواقع زیر 24 ساعت) و کارمزد آن 2% است.
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۴:۴۰:۴۶ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۱۹:۵۹:۳۴ عصر)
من اگر بخوام برای کمک به توسعه فروم خودم این درگاه رو به سایتم اضافه کنم باید کپی سند خونه مون رو ببرم واسه بانک؟!!
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۵، ۰۴:۳۸:۳۰ صبح)alamdar نوشته است: من اگر بخوام برای کمک به توسعه فروم خودم این درگاه رو به سایتم اضافه کنم باید کپی سند خونه مون رو ببرم واسه بانک؟!!

نیازی نیست به بانک ببرید.
به وسیله‌ی ایمیل و حداکثر پست، مدارک را برای شرکت‌ها ارسال می‌کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۱۹:۵۹:۵۰ عصر)
(۱۳۹۱/۱/۵، ۰۵:۲۳:۵۶ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۱/۱/۵، ۰۴:۳۸:۳۰ صبح)alamdar نوشته است: من اگر بخوام برای کمک به توسعه فروم خودم این درگاه رو به سایتم اضافه کنم باید کپی سند خونه مون رو ببرم واسه بانک؟!!

نیازی نیست به بانک ببرید.
به وسیله‌ی ایمیل و حداکثر پست، مدارک را برای شرکت‌ها ارسال می‌کنید.

با سلام و تشکر

پروسه زمانی برای گرفتن درگاه بانک ملت چقدر برای شما طول کشید ؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۵، ۰۶:۰۴:۵۵ صبح)geo نوشته است: با سلام و سپاس

پروسه زمانی برای گرفتن درگاه بانک ملت چقدر برای شما طول کشید ؟
بستگی به مدارکتون و سایتتون داره نباید بیشتر از دو هفته طول بکشه.
منظور از سایت یعنی اینکه مراحل خرید در سایت کامل باشه . حالا چون برای انجمن هستش باید براشون توضیح بدهی که فقط برای عضویت هستش و در ازای عضویت محصولات یا خدمات به مشتری عرضه میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۸:۵۳:۳۲ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۵، ۰۸:۵۸:۴۰ صبح)
با سلام
میشه از این پلاگین به عنوان کمک مالی به انجمن هم استفاده کرد نه به عنوان پرداخت حق عضویت؟
پاسخ
با سلام مجدد
سوال دیگری که داشتم این است که پلاگینی هم هست که مثل بخش خرید پوسته های غیر رایگان همین سایت عمل کنه و بعد از پرداخت آنلاین امکان دانلود فایل مورد نظر برای کاربر فراهم بشه؟
پاسخ
میشه یکی زحمت بکشه به سوالاتم جواب بده؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم نمایش ایکن های پلاگین بانک hosseinsharbati 4 4,221 ۱۳۹۴/۲/۸، ۲۰:۳۵:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hosseinsharbati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان