هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد در مورد ترجمه
با سلام خدمت همه دوستانی که واقعا شبانه روزی در حال تلاش هستند...

بنده در این جمع تازه وارد هستم و امیدوارم که این جسارت بنده رو ببخشید که چه زود پیشنهاد میدم.

ولی به عنوان یک کاربر تازه وارد در اینجا و البته کمی با سابقه در زمینه ترجمه و مدیریت CMS پیشنهادی داشتم.

متاسفانه تا جایی که بنده متوجه شدم تمامی بخش های این سیستم بطور کامل فارسی نشده که اگر درست متوجه شدم امیدوارم که این فارسی سازی تکمیل بشه.

مورد دوم اینکه برخیی جملات و واژه ها سلیس و روان ترجمه نشده و بعضا مشکلات انتقال زبان دارد مانند (3 نفر بازدید کننده ها)

در صورت تمایل بنده آماده همکاری با شما هستم.

من سید سعید فرزاد، مدیر تیم ترجمه جومفا و همکاری در ترجمه برخی سیستم های دیگر مانند SMF

با تشکر. HeartBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۰:۰۶:۳۸ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۰:۲۱:۱۶ صبح)
درود,
خوش آمدین دوست عزیز
پارسی سازی که خیلی عالیه Tongue اون قسمت هایی که شما گفتین گمان کنم در پنل مدیر کل در قسمت تنظیمات پیکر بندی بود
که به قول یکی از دوستان اون قسمت باید هسته انجمن ساز مای بی بی ویرایش شه که جزو سیاست های این سایت نیست ولی یک تایپیک راجب اون هم ایجاد شده بود
میتوانید مشکلات جزئی پارسی ساز را در این تایپیک گزارش دهید تا در صورت صلاح دید مدیران عزیز در نسخه های بعدی اصلاح شهHeart
http://community.mybbiran.com/thread-9228.html
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطdjcsaeed (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۰:۱۵:۰۶ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۰:۲۰:۳۶ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۰:۲۶:۵۰ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۴۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۲۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان