هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور 1054
سلام و خسته نباشید

بنده در هنگام بروزرسانی انجمن از 1.6.4 به 1.6.6 در بخشی که یوزر و پسورد مدیر را میخوات جلوتر نتونستم برم و هیچ اروری دریافت نمیکردم فقط از اون مرحله جلوتر نمیشه رفت ولی بعد از ورود به مدیریت انجمن پیغام آپدیت به من داده شد .

من برای فعال کردن امضا و تنظیم اعتبار کاربران باید از منوی کاربران و گروه ها ،گروه ها را ویرایش کنم ولی برای ذخیره به این ارور برمیخورم

[تصویر:  13313024341.png]

برای بر طرف کردن این ارور باید به این ترتیب عمل کنم
اطلاعات: زمانی این اتفاق روی میدهد که شما از MySQL استفاده می کنید و پس از آپلود تمامی فایل های جدید سعی دارید از نسخه ی 1.4.3 به نسخه ی 1.4.4 ارتقاء دهید اما فرمان ارتقاء را صادر نمی کنید. در نسخه ی 1.4.4 ستون جدیدی به نام loginattempts برای امکانات امنیتی بیشتر و جدید تر به جدول کاربران شما اضافه شده است. این خطا نشان می دهد که فایل member.php نسخه ی 1.4.4 سعی دارد ستون loginattempts را در نسخه ی 1.4.3 بانک اطلاعاتی پیدا کند ولی فایل وجود ندارد. برای حل این مشکل به آدرس install/upgrade.php/. بروید و 1.4.2/1.4.3 را از لیست انتخاب نمایید.

مشکل من اینه که وقتی که من بخوام upgrade.php رو اجرا کنم از مرحله ای که یوزر پسورد مدیریت رو میخوات نمیتونم جلوتر برم

راه حل چیست باید چکار کنم؟
پاسخ
دوست عزیز اگر انجمنتون تازه تأسیس هست توصیه میکنم یک بار دیگر از اول نصب کنید
برای من هم همین مشکل اون اوایل بود
مگر اینکه جناب خوشنویس زحمت بکشن براتون انجام بدن (baxe rapper)
موفق باشید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطramtin535 (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۰۲:۰۸:۳۴ صبح)
انجمن حدود 8 ماهی هست که کار میکنه برای ساختن دوباره وقت زیادی باید صرف کرد اگه راهی دیگه باشه خیلی عالیه
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۰:۱۵:۴۷ صبح)ramtin535 نوشته است: سلام و خسته نباشید

بنده در هنگام بروزرسانی انجمن از 1.6.4 به 1.6.6 در بخشی که یوزر و پسورد مدیر را میخوات جلوتر نتونستم برم و هیچ اروری دریافت نمیکردم فقط از اون مرحله جلوتر نمیشه رفت ولی بعد از ورود به مدیریت انجمن پیغام آپدیت به من داده شد .

من برای فعال کردن امضا و تنظیم اعتبار کاربران باید از منوی کاربران و گروه ها ،گروه ها را ویرایش کنم ولی برای ذخیره به این ارور برمیخورم

[تصویر:  13313024341.png]

برای بر طرف کردن این ارور باید به این ترتیب عمل کنم
اطلاعات: زمانی این اتفاق روی میدهد که شما از MySQL استفاده می کنید و پس از آپلود تمامی فایل های جدید سعی دارید از نسخه ی 1.4.3 به نسخه ی 1.4.4 ارتقاء دهید اما فرمان ارتقاء را صادر نمی کنید. در نسخه ی 1.4.4 ستون جدیدی به نام loginattempts برای امکانات امنیتی بیشتر و جدید تر به جدول کاربران شما اضافه شده است. این خطا نشان می دهد که فایل member.php نسخه ی 1.4.4 سعی دارد ستون loginattempts را در نسخه ی 1.4.3 بانک اطلاعاتی پیدا کند ولی فایل وجود ندارد. برای حل این مشکل به آدرس install/upgrade.php/. بروید و 1.4.2/1.4.3 را از لیست انتخاب نمایید.

مشکل من اینه که وقتی که من بخوام upgrade.php رو اجرا کنم از مرحله ای که یوزر پسورد مدیریت رو میخوات نمیتونم جلوتر برم

راه حل چیست باید چکار کنم؟

درود
دوست عزیز
شما تمامی مراحل ابدیت روانجام بدید . به مشکلی بر نخاهید خورد .
چک کنید . اموزش ارتقا رو
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطramtin535 (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۹:۴۹:۱۲ عصر)
دستور زیر را در phpmyadmin اجرا کنید و به‌روز‌رسان را اجرا کنید:
کد php:
ALTER TABLE mybb_usergroups DROP `showinbirthdaylist
پاسخ
 سپاس شده توسطramtin535 (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۹:۴۹:۰۸ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۲۳:۵۱:۳۷ عصر)
ممنون از پاسختون این فیلد اصلا در تیبل مربوط وجود نداره که بخوام پاک کنم
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۹:۵۹:۰۳ عصر)ramtin535 نوشته است: ممنون از پاسختون این فیلد اصلا در تیبل مربوط وجود نداره که بخوام پاک کنم

این دستور را اجرا کنید:
کد php:
ALTER TABLE `mybb_usergroupsADD `showinbirthdaylistint(1NOT NULL DEFAULT '0' AFTER `canmodcp
پاسخ
 سپاس شده توسطramtin535 (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۵:۲۴:۰۵ صبح)
سلام دوست عزیز این دستور رو هم اجرا کردم کار کرد بعد دوباره مراحل ارتقا رو که انجام میدم در مرحله زیر دوباره جلوتر نمیتونم برم

[تصویر:  13320701181.jpg]

اینجا یوزر پس مدیر رو که میزنم هیچ اروری نمیده و فقط توی همین صفحه میمونه

مشکل هنوز پا بر جاست

از مدیران تقاضای پشتیبانی دارم

الان 10 روزی هست دارم سعی میکنم ولی به جایی نمیرسم

با تشکر
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۵:۳۶:۰۰ صبح)ramtin535 نوشته است: سلام دوست عزیز این دستور رو هم اجرا کردم کار کرد بعد دوباره مراحل ارتقا رو که انجام میدم در مرحله زیر دوباره جلوتر نمیتونم برم

[تصویر:  13320701181.jpg]

اینجا یوزر پس مدیر رو که میزنم هیچ اروری نمیده و فقط توی همین صفحه میمونه

مشکل هنوز پا بر جاست

از مدیران تقاضای پشتیبانی دارم

الان 10 روزی هست دارم سعی میکنم ولی به جایی نمیرسم

با سپاس
رفع مشکل درخواست مکرر رمز هنگام به‌روز‌رسانی:
http://community.mybbiran.com/thread-7944.html
پاسخ
 سپاس شده توسطramtin535 (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۵:۴۸:۱۱ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۵:۵۳:۱۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۱۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۸:۵۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۷:۴۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان