هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.6] پوسته نوروز باستانی 1391
Photo 
سلام

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته:Noruz
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: Pars
ویرایش:AR@KST@R
[تصویر:  d.png] معرفی: 2012/03/14
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی:2012/03/14

[تصویر:  photos.png] نمونه:

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

اصل قالب MICB-L میباشد که ادیت های زیادی روش صورت گرفته.

.zip   Noruz-91.zip (اندازه: 268.77 KB / تعداد دفعات دریافت: 553)
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۶:۴۵:۵۲ عصر) ، arianik (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۶:۵۸:۲۶ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۸:۱۴:۵۶ عصر) ، amir-takro (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۸:۳۲:۱۵ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۲۱:۳۴:۵۸ عصر) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۲۱:۳۶:۱۶ عصر) ، plus (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۲۳:۱۸:۱۶ عصر) ، irrayaneh (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۲۳:۳۶:۴۷ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۰:۰۷:۰۶ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۰:۰۹:۰۷ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۰:۳۱:۲۶ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۰:۴۶:۴۹ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۰:۴۷:۵۸ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۱:۱۲:۴۱ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۱:۱۴:۴۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۱:۲۸:۲۵ صبح) ، abtin (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۰۷:۱۲ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۱۱:۱۳ صبح) ، shooshoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۳۲:۰۸ صبح) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۴۵:۲۹ صبح) ، tabhasan (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۴۸:۲۰ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۵۹:۱۶ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۴:۰۰:۳۸ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۴:۳۹:۲۳ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۴:۵۸:۵۸ صبح) ، BB Baz (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۵:۲۸:۲۶ صبح) ، bargozideh (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۵:۳۸:۱۵ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۵:۵۶:۳۶ صبح) ، kabus (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۸:۵۸:۰۹ صبح) ، rainboy (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۱۸:۳۹:۲۳ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۰:۵۵:۱۳ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۶:۰۷:۴۳ صبح) ، رضوان (۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۲۲:۵۰:۰۰ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۵:۰۸:۱۱ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۰:۱۹:۳۶ صبح) ، what? (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۵:۵۶:۴۰ عصر) ، mdvdbasic (۱۳۹۱/۱/۲، ۱۲:۵۲:۰۱ عصر) ، mahdi11 (۱۳۹۱/۱/۴، ۲۳:۳۷:۰۳ عصر) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۱:۲۰:۲۷ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۱۳:۰۶:۴۳ عصر) ، golforosh (۱۳۹۱/۲/۱۶، ۰۱:۲۷:۲۸ صبح) ، ahora7 (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۰۳:۴۹:۲۳ صبح) ، Meysam T3 (۱۳۹۱/۳/۱۴، ۰۶:۲۵:۱۳ صبح) ، the wolf (۱۳۹۱/۳/۲۸، ۰۴:۱۶:۴۷ صبح) ، heydar (۱۳۹۱/۳/۳۱، ۰۲:۲۳:۴۳ صبح) ، maneoo (۱۳۹۱/۱۲/۱۴، ۱۶:۱۵:۲۲ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۱۲/۲۷، ۲۳:۵۰:۲۵ عصر) ، ScoRPioN2 (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۷:۵۲:۰۱ عصر) ، mnbhnmjnbh (۱۳۹۲/۱/۲، ۱۵:۲۳:۰۶ عصر) ، HeSsSsSaM (۱۳۹۲/۱/۶، ۰۰:۵۰:۵۶ صبح) ، adnan (۱۳۹۲/۱/۲۲، ۰۹:۰۳:۳۷ صبح)
ولی به نظر من رنگ آمیزی هرچند مثل پارسال هست ولی به بهار و عید و سال نو و........ نزدیکتره . و به غیر از اون میشه از این قالب استفاده های دیگه ام کرد . امیدام آقای مهدی نمکی همیشه موفق باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۰:۳۳:۱۱ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۲۹:۳۴ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۳۸:۱۴ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۱۳:۰۶:۴۸ عصر)
بابا آقا مهدی دمت گرم
همه میگن تو تکی یه گوله نمکی بابا خیلی منون هرچند که قبلا گفته بودی دیگه ار قالب نوروزی خبری نیست ولی واقعا از طرف همه بروبچ مای بی بی ایران ازت تشکر میکنم انشاا... اگه انجمنم درست شد میزارمش
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۲۹:۳۶ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۳۸:۰۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۴:۵۹:۳۸ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۵:۰۱:۰۳ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۱۳:۰۶:۴۹ عصر)
ایول
فقط یه پیشنهاد: برای آیکون وضعیت انجمن ها از اژدها اسنفاده کن. امسال سال اژدهاست فکر کنم بهتر بشه
اگه دیدی خوب شد پیوست رو به روز کنHeart
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۲۹:۳۹ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۳۷:۵۸ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۵:۰۰:۵۸ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۱۳:۰۶:۵۲ عصر)
وقت ویرایش ندارم اینم دیشب نزدیک ساعت 3 گذاشتمش.
موفق باشین Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۳۷:۴۹ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۲:۴۹:۳۳ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۴:۵۹:۵۲ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۵:۰۰:۵۵ صبح) ، rainboy (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۱۸:۴۰:۲۶ عصر) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۱۳:۰۶:۵۶ عصر)
واقعا محشر بود کلی حال کردم واقعا که قالبهایی که داش مهدی طراحی میکنه بیسته Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۲:۰۲:۴۴ عصر) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۱۳:۰۷:۰۱ عصر)
امیدوارم دوباره این انگیزه ی فعالیت که در مدیران و فعالان این انجمن بوجود اومده کشته نشه . صد البته با کمک و همکاری دوستان و کاربران عزیز
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۲:۰۲:۲۷ عصر) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۱۳:۰۷:۰۳ عصر)
سلام

از آقای نمکی عزیز تشکر میکنم که قالبهای عالی شون همیشه طرفدار داره

من گذاشتم فقط یه مشکل برام پیش اومده اونم اینه که عرض را زیاد کردم و قسمت آخرین ارسال که شات گذاشتم

[تصویر:  x363_2.png]
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۱۳:۰۷:۰۸ عصر)
شما ساختار قالب رو عوض کردین, تعداد موضوعات و ارسال ها در این قالب اونجا نیست به عکس خوب دقت کن.
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۱۳:۰۷:۱۰ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۱:۵۰:۲۹ صبح)AR@KST@R نوشته است: شما ساختار قالب رو عوض کردین, تعداد موضوعات و ارسال ها در این قالب اونجا نیست به عکس خوب دقت کن.

ساختار چطور عوض میشه من پوسته را وارد کردم و گزینه تطبیق نسخه را در نظر نگیر را فعال کردم و پوسته مادر هم mybb master style در نظر گرفتم

میشه روش برطرف کردنش را بنویسید ممنونم
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۱۳:۰۷:۱۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان