هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود پوسته ي نوروز
اين هم يك پوسته براي نوروز به درخواست دوستان البته وقتم خيلي كم بود نشد زياد روش كار كنم اگه دوست داشتيد استفاده كنيد من سعيمو ميكنم تا آخر هفته ورژن دومشو آماده كنم كه براي عيد قالب خوبي داشته باشيد.
سعي هم كردم تا حد امكان از تصوير استفاده نكنم كه پوسته سبك تر بشه اكثر چيز هايي كه ميبينيد css هستند.
نام پوسته : نوروز
طراح : Night
نسخه : تمامي نسخه هاي 1.6 به بالاي ماي بي بي

عيدتونم مبارك Heart

برای دانلود از این ارسال استفاده کنید
http://community.mybbiran.com/thread-963...l#pid80029
//ویرایش توسط Behr☺uz//

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۰:۲۵:۴۷ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۰:۴۷:۲۵ صبح) ، emir.yanliz (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۰:۵۵:۳۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۰:۵۷:۴۱ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۱:۰۸:۴۰ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۲:۰۳:۴۷ عصر) ، goldenaxis (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۲:۲۵:۱۷ عصر) ، kingpars (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۴:۱۳:۰۸ عصر) ، shahinpb (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۵:۴۲:۵۴ عصر) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۶:۰۶:۵۰ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۶:۲۴:۰۲ عصر) ، mf2fx (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۸:۰۷:۳۱ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۲۲:۰۷:۳۰ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۰:۳۲:۰۷ صبح) ، only-only (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۳:۰۲:۰۹ صبح) ، omidmm (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۳:۴۱:۵۶ صبح) ، sheitoonak (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۷:۰۴:۵۳ صبح) ، Spears (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۷:۰۷:۴۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۱۱:۱۴:۱۶ صبح) ، abtin (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۴:۱۷:۱۹ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۷:۱۶:۳۱ صبح) ، miladkiaei (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۰۲:۲۷:۲۷ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۰:۳۰:۲۲ صبح) ، golforosh (۱۳۹۱/۱/۴، ۰۵:۴۲:۴۰ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۱:۲۰:۰۴ صبح)
سلام داداش من قالب نوروز شما رو برای تالارم گذاشتم
ولی من نمیخوام قالب کل مرورگر رو بگیره میخوام عرض قالب رو کم کنم میشه راهنمایی بفرمایید ؟
پاسخ
وارد ويرايش پوسته بشيد بعد global.css در كلاس container مقدار width رو هر چقدر كه ميخوايد بذاريد.

موفق باشيد.
پاسخ
 سپاس شده توسطonly-only (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۷:۴۷:۴۶ صبح)
درود,
Night عزیز قالب مشکل امنیتی دارد لطفا مشکلش را برطرف کنید Heart

قبل از نصب پوسته نوروز
[تصویر:  jz13qtzr5wxje32r0zun.png]
بعد از نصب پوسته
[تصویر:  2tpw6xri301y2y1dcb.png]

مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۳:۲۵:۳۹ صبح)
ممنون ،الان بررسي ميكنم اطلاع ميدم.
عزيز مشكل امنيتي نيست ، از پوسته ي ديفالت من هم همين مشكل رو گرفت الان كه بررسي كردم ، دليلش اينه كه درون پوسته ها براي پارسي سازي و همچنين زيبا سازي تغييراتي ايجاد شده ، باز هم مديران بررسي كنند ببينن مشكلي وجود داره يا خير من چيزي پيدا نكردم كه مشكل داشته باشه ، باز هم يك بار ديگه چك ميكنم.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۳:۲۶:۴۵ صبح)
حق با دوست عزیزمون HOssE!N-B بود
قالب مشکل امنیتی داشت

از این نسخه اصلاح شده استفاده کنید

لطفا به افرادی که میدونین از این قالب استفاده میکنن نیز خبر بدهید

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   noruz -theme.zip (اندازه: 373.02 KB / تعداد دفعات دریافت: 185)
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۵:۵۰:۰۶ صبح) ، only-only (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۶:۰۱:۲۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۶:۱۸:۱۱ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۶:۴۴:۰۲ صبح)
ممكنه مشكلش رو بدونم؟ (براي دفعات بعدي ميخوام كه اصلاح كنم چون اين مشكل توي ديفالت منم هست.)

ممنون از اينكه بررسي كرديد.
پاسخ
شما کاربر با سابقه ای هستید

بعضی مشکلات یافتنش راحت نیست
منم مشکل رو پیدا نکردم ولی کد هارو با کد های سالم جایگزین کردم
میتونید خودتون بگردین و تفاوتشو پیدا کنید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۹:۰۴:۱۰ صبح)
سلام
اول تشكر بابت قرار دادن پوسته ي بسيار زيبا

داداش من چند تا مشكل دارم
اول اينكه من قالب رو نصب كردم هدر قالب لود نشد
دوم پلاگين هايي كه نصب كردم نمايش داده نشد بايد چكار كنم ؟؟؟؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيدHeart
خوشا شیراز و وضع بی​مثالش خداوندا نگه دار از زوالش
ز رکن آباد ما صد لوحش الله که عمر خضر می​بخشد زلالش
میان جعفرآباد و مصلا عبیرآمیز می​آید شمالش
به شیراز آی و فیض روح قدسی بجوی از مردم صاحب کمالش
که نام قند مصری برد آن جا که شیرینان ندادند انفعالش
انجمن سرگرمي تفريحي زبما
انجمن تخصصي معماران زبما
پاسخ
راجب هدر اطمينان حاصب كنيد كه فايل تصاوير به درستي و در جاي درست آپلود شده و ضمنا در قسمت ويرايش پوسته چك كنيد كه مسير تصوير هدر درسته يا خير. مشكل تصاوير رو چك كردم فهميدم ايراد از كجاست ببينيد كلا تو قالب شما هرچي تصوير بوده لود نشده ، دليلش اينه تصاوير به درستي آپلود نشده اند ، شما پوشه ي تصاوير رو زيپ كنيد و سپس در قسمت images خود پوشه رو اكستركت كنيد دقت كنيد خود پوشه بايد اكستركت بشه ، موفق باشيد.

در مورد پلاگين ها هم بايد يك بار غير فعال و دوباره فعال كنيد.

موفق باشيد سوالي بود در خدمتم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان