هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد اشکال با نصب NewPoints 1.0
سلام . بالاخره پس از نصب چندین باره انجمن در آدرس های مختلف فهمیدم که هنگامی که پلاگین NewPoints 1.0 را نصب می کنیم تصاویر بند انگشتی در همه پست ها خراب می شه و نمایش داده نمی شود . بنابر این اگر تصاویر بند انگشتی شما در ضمیمه پست هایتان مشکل داشت ، احتمالا مربوط به نصب این پلاگین است.

آدرس پلاگین در همین انجمن عبارت است از :
http://community.mybbiran.com/thread-408.html

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: امتیاز ها NewPoints
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0

لطفا مدیران انجمن هر چه سریع تر این مشکل را حل کنند چون این بهترین پلاگین مای بی بی است .
در ضمن نسخه جدیدش هم در سایت اصلی هست که من اینجا قرار میدم ولی تستش نکردم . بهتره این یکی را فارسی کنید و مشکلش را حل کنید.
با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   1672-1261426626-NewPoints 1.1.zip (اندازه: 754.11 KB / تعداد دفعات دریافت: 6)
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطArsam (۱۳۸۹/۴/۱۴، ۰۸:۵۸:۰۱ صبح) ، mahdi (۱۳۸۹/۵/۱، ۲۰:۲۵:۰۳ عصر)
درود.
فایل زبان نسخه جدید تفاوت هایی دارد. در اولین فرصت فارسی خواهد شد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۸۸/۱۰/۲۵، ۱۸:۲۹:۰۸ عصر)
من پلاگین ورژن جدید NewPoints 1.1 را فارسی کردم و تستش هم کردم و به درستی کار می کند .

لازم به ذکر است که نسخه قبلی این پلاگین اشکال داشت ولی این اشکال در نسخه جدید رفع شده است .
تقدیم به همه اعضای سایت و مدیران محترم Wink

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   NewPoints 1.1.zip (اندازه: 761.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 77)
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۰/۲۶، ۰۸:۲۴:۲۹ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۱۰/۲۶، ۱۳:۲۶:۴۶ عصر) ، r_ezatpanah (۱۳۸۸/۱۰/۲۶، ۱۷:۰۴:۱۸ عصر) ، ghanari (۱۳۸۸/۱۰/۲۷، ۰۴:۲۸:۴۵ صبح) ، M A T R I X (۱۳۸۸/۱۱/۱، ۰۱:۲۵:۳۴ صبح) ، Daryush (۱۳۸۸/۱۱/۱۹، ۰۲:۵۸:۲۵ صبح) ، Arsam (۱۳۸۹/۴/۱۴، ۰۸:۵۸:۲۴ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۶، ۱۸:۳۵:۳۰ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۸/۶، ۱۸:۰۸:۴۶ عصر)
به زودی به قسمت پلاگین ها منتقل می شود
سپاس از شما Heart

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطM A T R I X (۱۳۸۸/۱۱/۱، ۰۱:۲۷:۲۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۶، ۱۸:۳۵:۵۰ عصر)
دوستان عزیز این مشکل هنگان نصب پلاگین آپلودر پلاگین هم به وجود می آید . پس توصیه می کنم پلاگین آپلودر پلاگین را هم نصب نکنید .

پاسخ
دوستان با نصب پلاگین تعداد پیوست ها هم ممکن است تصاویر کوچک ضمیمه شده نمایش داده نشود .
بنده هنوز دلیل این موضوع را نفهمیدم ولی اگر کسی می داند بگوید که دلیل عدم نمایش تصاویر ضمیمه در هنگام نصب برخی از پلاگین ها چیست ؟ و باید چه کار کنیم که ایم مشکل برطرف شود . جالب است که این مشکل در همه نسخه های مای بی بی وجود داشته ولی برطرف نشده است .
پاسخ
آقا بعد از حدود سه سال هنوز برخی از پلاگین های مای بی بی هنگام نصب باعث عدم نمایش تصاویر بند انگشتی می شوند . شاید مشکل در فایل زبان این پلاگین ها باشد . بنده از تمام مدیران و کاربارن فعال انجمن می خواهم که این مشکل را برای همیشه حل کنند چون دیگه وقت حل شدنشه .
چه متغیر یا کدی باعث میشه که یک سری کد ها که باعث نمایش تصاویر بند انگشتی می شود ، با نصب این پلاگین ها دیگر نمایش داده نشود ؟

یه ناجی کمک کنه تا مشکل این پلاگین ها بر طرف بشه
من یک تاپیک جدید برای این موضوع باز می کنم تا به صورت تخصصی بررسی بشه . لطفا روش وقت بزارید. ممنون

یکی از این پلاگین ها که بسیار کاربردی هم می باشد پلاگین ویرایش اجباری پروفایل کاربران است که با نصب این پلاگین تصاویری که در قسمت پیوست ها آپلود کرده اید نمایش داده نمی شود . دلیل چیست؟

این پلاگین را از اینجا دانلود کنید و بررسی کنید :
http://mods.mybb.com/view/force-verify

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۰۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۳۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۴۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان