هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل عدم نمایش تصاویر بند انگشتی ضمیمه شده
آقا بعد از حدود سه سال هنوز برخی از پلاگین های مای بی بی هنگام نصب باعث عدم نمایش تصاویر بند انگشتی می شوند . شاید مشکل در فایل زبان این پلاگین ها باشد . بنده از تمام مدیران و کاربران فعال انجمن می خواهم که این مشکل را برای همیشه حل کنند چون دیگه وقت حل شدنشه .
چه متغیر یا کدی باعث میشه که یک سری کد ها که باعث نمایش تصاویر بند انگشتی می شود ، با نصب این پلاگین ها دیگر نمایش داده نشود ؟

یه ناجی کمک کنه تا مشکل این پلاگین ها بر طرف بشه
من یک تاپیک جدید برای این موضوع باز کردم تا به صورت تخصصی بررسی بشه . لطفا روش وقت بزارید. ممنون

یکی از این پلاگین ها که بسیار کاربردی هم می باشد پلاگین ویرایش اجباری پروفایل کاربران است که با نصب این پلاگین تصاویری که در قسمت پیوست ها آپلود کرده اید نمایش داده نمی شود . دلیل چیست؟

این پلاگین را از اینجا دانلود کنید و بررسی کنید . چون ارزش داره:
http://mods.mybb.com/view/force-verify

درضمن پلاگین بالا یکی از پلاگین هایی است که فقط به درد حرفه ای ها می خوره و فقط اونا می دونند چطوری میشه ازشون حتی درآمد خوبی داشت . اگر مشکل پلاگین برطرف شد بهتون راه پولدار شدن توسط این پلاگین را میگم ( من که دارم پولدار می شم و تجربه کردم !)
با تشکر
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطakspix (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۹:۰۱:۰۸ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۱۸، ۰۸:۱۶:۱۵ صبح) ، armin3000 (۱۳۹۲/۷/۱۴، ۱۲:۱۳:۵۷ عصر)
برای من 2 تا از پلاگینها باعث همین شد که از کار انداختمشون یکش تبلیغ بعد پستها بود یکیش هم پروفیل کاربر مثل وی بی که البته حالم گرفته شد کسایی که میتونن واقعا" یه فکری برای این پلاگینها بکنن
پاسخ
لطفا بررسی کنید. خیلی ها این مشکل را دارند. کسی نیست پاسخ بده؟
پاسخ
متاسفانه مثل اینکه مدیران این پایک را ندیده اند . من از آقای زنگنه و نجفی می خواهم که لطف کنند و دلیل این موضوع و راه حل آن را بگویند .

ببینید :

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
البته گویا پلاگین مدیریت صفحات هم این مشکل را ایجاد میکند !! حالا فعلا:
1. فایل attachments.php رو از نو آپلود کنید
2. کنترل پنل مدیرکل --> ابزار تعمیر و نگهداری --> بازشمارش و بازسازی --> بازسازی بندانگشتی‌های پیوست
نتیجه رو اعلام کنید
myavarahmadi سابق
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۱۸، ۰۸:۱۷:۵۱ صبح)myavarahmadi نوشته است: البته گویا پلاگین مدیریت صفحات هم این مشکل را ایجاد میکند !! حالا فعلا:
1. فایل attachments.php رو از نو آپلود کنید
2. کنترل پنل مدیرکل --> ابزار تعمیر و نگهداری --> بازشمارش و بازسازی --> بازسازی بندانگشتی‌های پیوست
نتیجه رو اعلام کنید

سلام و تشکر به خاطر پاسخ ولی مهندس بازم درست نشده . فکر کنم در فایل زبان مشکلاتی وحود دارد .

آهایییییییی ملت هیچ کس در این رابطه نمیدونه ......
پاسخ
فهمیدم
پلاگین Last Posts (1.0.0 این مشکل را داره . لطفا از این پلاگین استفاده نکنید

از همه مدیران مخصوصا آقای زنگنه می خواهم یه پلاگین آخرین ارسال ها ببرای مای بی بی بنویسید که خوب باشه و به صورت ازاکس پست های قبلی و بعدی را نمایش بده
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۹/۲۲، ۰۸:۵۳:۵۷ صبح)
پلاگین تشکر 3.9.1 هم برای من همین مشکل را بوجوداورده ... حذفش کردم .. تمام راه حل ها و دوباره ریختن فایل های لازم را نجام دادم ... جواب نداده ... دارم منم نا امید می شم...Huh
پاسخ
دوستان پلاگین undodelete را هم نصب نکنید . این مشکل را رد سایت به وجود می آورد.

اگر مدیران فکری به خاطراین قضیه نکنند کلی پلاگین خوب را داریم از دست میدیم.

پلاگین بازگردانی حذف شده ها (1.2.1) هم مشکل دارد
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۶/۹، ۲۰:۱۲:۱۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۲۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation مشکل در عدم نمایش تصاویر ضمیمه شده و کد چاپچا موقع ثبت نام nokte 1 3,143 ۱۳۸۹/۳/۱۷، ۱۵:۳۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان