هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: بهترین مدیر سال 90؟(برپایه حروف الفبا)
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
ahmadb
3.75%
3 3.75%
Anti-Zionism
5.00%
4 5.00%
AR@KST@R
17.50%
14 17.50%
baxe rapper
2.50%
2 2.50%
behnam9856
0%
0 0%
Behr☺uz
5.00%
4 5.00%
Cancer9003
8.75%
7 8.75%
funset
3.75%
3 3.75%
Hamed
1.25%
1 1.25%
™IRAN FORUM
1.25%
1 1.25%
jalal.m
1.25%
1 1.25%
mamaly12h
6.25%
5 6.25%
Pars
27.50%
22 27.50%
SUPPORT
0%
0 0%
Webmaster
0%
0 0%
هیچ‌کدام!
16.25%
13 16.25%
در کل 80 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[نظرسنجی] بهترین مدیر سال
با درود،
تصمیم گرفتم نظرسنجی ای در مورد بهترین مدیر انجمن در سال 90 ایجاد کنم تا از طرفی از ایشان قدر دانی شود و از طرفی در صورت امکان، گروه کاربری ایشان ارتفا یابد.

* نظر سنجی تا 7 روز فعال می باشد.
* هیچ کاربری توانایی مشاهده رای شما را ندارد.

نظسنجی به پایان رسید.
برندگان نظرسنجی بر پایه رأی کاربران:

نفر اول: Pars با 22 رأی از 80 کل
نفر دوم: AR@KST@R با 14 رأی از 80 رأی کل
نفر سوم: Cancer9003 با 7 رأی از 80 رأی کل

بنابراین، Pars گرامی به عنوان بهترین مدیر سال انتخاب شدند.
ارتقاء گروه کاربری نفر دوم و سوم در صورت صلاح دید آقای نجفی‌پور، انجام خواهد شد.
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطsamet98 (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۱:۰۶:۲۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۱:۰۷:۰۲ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۱:۰۸:۱۳ صبح) ، mahdionline (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۱:۱۴:۰۹ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۱:۱۵:۱۵ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۱:۵۶:۴۳ صبح) ، dvdposti (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۲:۵۰:۰۴ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۳:۰۲:۳۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۳:۰۲:۵۲ عصر) ، mybb1 (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۳:۱۳:۵۰ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۴:۲۶:۲۴ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۲۱:۱۷:۱۶ عصر) ، saeed h.p.r (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۳:۲۲:۵۷ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۷:۳۶:۳۶ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۹:۰۵:۵۱ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۰:۱۱:۵۵ صبح) ، saiid (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۵:۳۷:۰۶ عصر) ، roya81 (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۴۶:۲۷ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۳:۳۷:۳۱ صبح) ، Spears (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۸:۵۳:۰۶ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۲:۴۰:۳۱ عصر)
یه سوال...
اگه مثلا جناب Pars انتخاب بشن که خودشون موسس سایت هستن چه جوری گروه کاربریشون ارتقاء می یابه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۷:۳۶:۳۸ صبح) ، amirreza78 (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۶:۱۳:۱۲ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۱:۳۲:۲۰ صبح)iran-nojavan نوشته است: یه سوال...
اگه مثلا جناب Pars انتخاب بشن که خودشون موسس سایت هستن چه جوری گروه کاربریشون ارتقاء می یابه؟

نقل‌قول: در صورت امکان، گروه کاربری ایشان ارتفا یابد.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۱:۳۹:۲۳ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۱:۴۲:۱۱ صبح) ، iran-nojavan (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۱:۴۶:۴۰ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۷:۳۶:۴۲ صبح)
معذرت...
تقسیر من بود که دقیق نشده بودم.Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۷:۳۶:۴۳ صبح)
توی انتخابات کاندید به درد بخور ندیدم سفید انداختم اینجام چون مدیر لایقی نمیبینم هیچکدام زدم کسی دلخور نباشه ولی قبول کنین همه مدیرای اینجا ادمای مغروری هستن و خودشونو میگیرن با چنتایی که برخورد داشتم فقط بهروز از بقیه بهتر بود
فقط نظر شخصیم بودWink
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۴:۰۱:۲۴ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۴:۲۵:۵۶ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۴:۴۹:۵۴ عصر) ، Bl4ck.W4R (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۳:۰۲:۱۸ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۷:۳۶:۴۴ صبح) ، roya81 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۲۳:۵۰:۱۲ عصر) ، S.Nasiri (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۲:۰۹:۴۰ صبح)
سلام

به عنوان یک کاربر نظرم رو میگم
من رای خودم رو سفید انداختم دلیلش هم اینه بسیاری از این مدیرها فقط رنگ یوزرهاشون متفاوت تر از بقیه کاربرهاست وگرنه همون کاربر باشن بهتره .
به عنوان مثال توی این فروم 4 نفر که دیدم به کرات به کاربران کمک میکنن یکی خود شما هستید اقای محمد یکی اقای پارس یکی اقای امید استار یکی هم اقای عمیدی ، این چیزیه که من دیدم ولی بازم رای رای همهHeart

موفق باشید
انجمن منHeart

در حال بررسی سه انجمن phpbb و SMF و MyBB هستم و تا اومدن ورژن 2 MyBB منتظر خواهم ماند.

آدمی در عالم خاکی نمیآید به دست .... عالمی دیگر بباید ساخت وزنو آدمی

حافظ
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۴:۰۱:۵۲ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۴:۲۵:۳۶ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۷:۳۶:۵۱ صبح) ، roya81 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۲۳:۵۰:۵۳ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۱:۰۰:۲۸ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۳:۰۸:۲۶ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۳:۱۳:۱۸ عصر)mybb1 نوشته است: توی انتخابات کاندید به درد بخور ندیدم سفید انداختم اینجام چون مدیر لایقی نمیبینم هیچکدام زدم کسی دلخور نباشه ولی قبول کنین همه مدیرای اینجا ادمای مغروری هستن و خودشونو میگیرن با چنتایی که برخورد داشتم فقط بهروز از بقیه بهتر بود
فقط نظر شخصیم بودWink

سید شرمندم کردی...Heart
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطabtin (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۷:۵۵:۳۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۷:۳۶:۵۲ صبح) ، roya81 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۲۳:۵۰:۵۰ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۸:۰۳:۵۰ عصر)
خدایی انتخاب کردن خیلی سخت انتخاب کردن
از اونور پارس
محمد زنگنه عزیز که خیلی ارادت دارم مهدی جانو که نگو کانسر جان و... واقعا هنگمHuhHuhHuh
کاش دسترسی داشتیم چند نفر رو انتخاب کنیم
همتون تک هستینBlushTongueBig GrinHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۳:۱۴:۵۸ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۷:۲۶:۴۵ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۳:۰۸:۴۶ صبح)
انتخاب خیلی سخته چون من از همون اوایل در مای بی بی کار می کردم و با همه عزیزان اشنا هستم همه تمام تلاش خودشون رو گذاشتن برای ارتقا و پیشرفت مای بی بی که می دونم گردوندن این جور انجمن ها خیلی سخت هستش(واقعا خسته نباشید می گم)
بنده شخصا به همه دوستان ارادت دارم به همه هم رای میدم چون همه به نوبه خود زحمت کشیدند
البته اون اوایل فقط آقای پارس بودند دست تنها
الان ماشالا خوب شده.
سپاس و خسته نباشید
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۲:۰۶:۲۶ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۵۵:۳۱ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۳:۰۹:۱۱ صبح)
درود
خداوند را شاکرم که هیچ موقعه دنبال ارتقا نبودم . تا اونجای که از دستم بر اومده کمک کردم ولی بازم ممنون از محمد زنگنه عزیز بابت این نظر سنجی Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۵:۰۳:۴۰ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۶:۲۵:۱۶ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۶:۴۳:۰۶ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۸:۰۳:۰۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [نظرسنجی] بهترین کاربر سال Mohammad-Za 39 24,470 ۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۰۹:۳۹:۲۳ صبح
آخرین ارسال: Doodoo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان