هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: بهترین کاربر سال 90؟ (برپایه حروف الفبا)
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
!Omid StaR!
43.40%
46 43.40%
arianik
4.72%
5 4.72%
doodoo
14.15%
15 14.15%
hossein72
6.60%
7 6.60%
MT Edition
8.49%
9 8.49%
yaser0421
1.89%
2 1.89%
رضا
3.77%
4 3.77%
محمد
1.89%
2 1.89%
هیچ کدام!
15.09%
16 15.09%
در کل 106 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[نظرسنجی] بهترین کاربر سال
با درود،
تصمیم گرفتم نظرسنجی ای در مورد بهترین کاربر (شخصی که عضو گروه مدیریت نباشد) سال 90 ایجاد کنم تا از طرفی از ایشان قدر دانی شود و از طرفی پس از نظرسنجی، گروه کاربری دو کاربر اول، به شکل زیر تغییر خواهد کرد.
1- کاربر اول --> مدیر
2- کاربر دوم --> پاسخگو

کاربران بر اساس فعالیت مفید در این لیست، و بر اساس حروف الفبا قرار گرفته اند.

* نظر سنجی تا 7 روز فعال می باشد.
* هیچ کاربری توانایی مشاهده رای شما را ندارد.
*اگر فکر می کنید مستحق آن هستید که در لیست بالا قرار بگیرید اما نام کاربری شما در لیست بالا نیست، به بنده پیام خصوصی دهید.

!Omid StaR!
arianik
doodoo
hossein72
MT Edition
yaser0421
رضا
محمد

نظرسنجی به پایان رسید و برندگان نظرسنجی، همانطور که می‌بینید به شکل زیر است:
نفر اول: !Omid StaR! با 46 رأی از 106 رأی
نفر دوم: doodoo با 15 رأی از 106 رأی.

بنابراین عنوان بهترین کاربر سال، با رأی کاربران، به !Omid StaR! گرامی رسید.

در صورت صلاح‌دید مدیران، ارتقا گروه کاربری صورت خواهد گرفت.

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۹:۰۷:۵۴ صبح) ، saeed h.p.r (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۹:۱۴:۴۳ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۹:۲۴:۰۵ صبح) ، s.soheili (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۹:۲۹:۲۴ صبح) ، emir.yanliz (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۹:۲۹:۵۴ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۹:۳۵:۵۹ صبح) ، iran-nojavan (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۹:۵۲:۱۱ صبح) ، qazzaq (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۰:۴۳:۴۰ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۰:۴۳:۴۵ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۰:۵۹:۰۸ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۱:۱۶:۰۵ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۱:۵۵:۴۶ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۲:۳۹:۵۰ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۳:۰۳:۱۲ عصر) ، shahinpb (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۴:۰۳:۲۹ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۴:۲۵:۰۵ عصر) ، artin (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۵:۰۹:۱۵ عصر) ، hichki (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۵:۱۲:۰۶ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۵:۳۵:۵۶ عصر) ، S.Nasiri (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۹:۳۱:۳۴ عصر) ، abtin (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۰:۴۱:۰۱ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۱:۰۷:۳۹ صبح) ، mahdionline (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۳:۰۹:۰۴ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۵:۵۸:۵۹ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۶:۲۶:۲۴ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۰:۱۱:۵۸ صبح) ، arsham (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۰:۳۲:۱۷ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۲:۵۰:۳۴ عصر) ، saiid (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۵:۳۵:۳۲ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۲۳:۲۲:۴۳ عصر) ، roya81 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۲۳:۵۲:۵۲ عصر) ، alone (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۱:۴۰:۵۴ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۳:۲۶:۳۲ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۵:۲۸:۴۵ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۵:۳۷:۱۶ صبح) ، fatemeh joon (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۵:۳۹:۰۷ صبح) ، avaro (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۷:۰۳:۳۴ صبح) ، alirezaveran (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۲۲:۵۱:۴۷ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۳:۳۵:۲۳ صبح) ، moohiol (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۱۴:۰۳:۱۷ عصر) ، ultravictor (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۱۶:۵۳:۲۳ عصر) ، Germanizer (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۹:۲۴:۰۱ صبح) ، kabus (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۰۹:۱۴:۱۴ صبح) ، golforosh (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۰۲:۱۹:۳۲ صبح) ، M3ys4m 4miri (۱۳۹۱/۱/۱۸، ۲۲:۳۹:۳۸ عصر) ، miladtitan (۱۳۹۱/۳/۵، ۰۵:۴۰:۰۳ صبح)
درود بر شما برای نظرسنجی که لحاظ کردید

به هر حال همه ی این کاربرها تلاش خودشون رو کردن بخصوص اقای امید و اقای عمیدی که به عنوان مدیر آزمایشی هم به بچه ها پاسخگو بودن به هر حال آرزوی موفقیت برای این کاربران گرامی دارم.Heart
انجمن منHeart

در حال بررسی سه انجمن phpbb و SMF و MyBB هستم و تا اومدن ورژن 2 MyBB منتظر خواهم ماند.

آدمی در عالم خاکی نمیآید به دست .... عالمی دیگر بباید ساخت وزنو آدمی

حافظ
پاسخ
 سپاس شده توسطs.soheili (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۰:۵۳:۰۰ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۳:۲۸:۴۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۰۷:۳۶:۳۰ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۲:۵۰:۴۷ عصر) ، 619hamid (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۲۲:۰۸:۳۲ عصر) ، roya81 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۲۳:۴۲:۳۳ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۰:۴۴:۴۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۲:۰۳:۲۳ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۲:۵۸:۴۹ صبح)
امید بهترینه چون هم خوش اخلاقه و هم دانشش زیاده
برای من فاکتور اساسی اول اخلاق خوبه که .... و بعد دانش
پاسخ
 سپاس شده توسط619hamid (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۲۲:۰۸:۳۰ عصر) ، roya81 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۲۳:۴۲:۴۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۰:۴۳:۵۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۲:۰۳:۱۵ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۲:۵۸:۵۲ صبح)
به نظر من دوودوو هم اخلاقش خوبه هم راحت پاسخگوي سوالات هست
اميدوارم همه دوستان موفق باشن
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۰:۳۳:۳۶ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۰:۴۳:۵۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۲:۰۳:۱۴ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۲:۵۸:۵۹ صبح)
درود

دوستانی تو لیست قرار دارن که واقعا کاربلد و حرفه ای هستن

و جدای بحث پشتیبانی واقعا اخلاق و منش خوبی دارند !

به شخصه ترجیح میدم که رای ندم ! چون افراد توی لیست و یک سری افرادی که داخل لیست نیستند هم باید بهشون رای داد که اینجا مقدور نیست

با سپاس از تمام دوستان زحمت کش پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۲:۰۲:۵۸ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۲:۵۹:۱۲ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۳:۱۴:۳۶ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۱۵:۲۳ صبح) ، roya81 (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۲۸:۱۵ صبح)
درود

اميدوارم حال همه دوستان خوب باشه و لحظات پاياني خوبي رو در اين سال داشته باشن
اعتقاد من اين هست يك سايت فقط و فقط با كاربران اون زنده هست و در صورت نبودن اين كاربران سايت براي هميشه نابود ميشه و حال چه خوبه اين فضاي داخلي همواره با عشق باشه به دور از هر حاشيه اي .
پيشاپيش انتخاب 1- کاربر اول --> مدیر ، 2- کاربر دوم --> پاسخگو رو تبريك ميگم .
اميدوارم بتونم در حضور هاي هاي كوتاه خودم در اين سايت به كاربران عزيز پارسي زبان خدمتي بكنم .

هر نفس بهانه اي است براي با هم بودن و فقط ، فقط زيبايي عشق مي ماند

با تشكر

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۳:۱۴:۲۱ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۱۵:۵۶ صبح)
درود
به نظرم بهتره بعد از نظرسنجی سوابق کاربر هم بررسی بشه.
اینکه چه مدت در مای بی بی ایران فعالیت کرده، چه قدر اخطار گرفته یا سابقه محروم شدن داره یا خیر!

در کل سابقه کیفری هم مهمه! Tongue

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۵:۲۸:۳۷ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۵:۳۰:۰۱ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۵:۳۶:۳۴ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۵:۳۷:۰۴ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۷:۵۶:۳۴ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۹:۰۰:۰۳ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۹:۲۶:۰۳ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۹:۳۹:۴۵ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۲:۳۷:۳۷ عصر) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۲:۵۶:۰۶ عصر) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۱۶:۱۱ صبح) ، roya81 (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۲۹:۰۱ صبح) ، Low Battery (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۸:۲۸:۱۲ صبح) ، king92 (۱۳۹۰/۱۲/۲۳، ۰۱:۰۱:۴۳ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۲/۷، ۰۱:۳۹:۰۰ صبح)
درود.♥♥☺☺

من یه پیشنهاد دارم.Cool↓↓↓↓

بچه ها ، اگه دیدید کسی که دوست دارید بهش رای بدید در یست نیس همین جا اسمشو اعلام کنید .√√

تا اگه مدیران خواستند اسمشونو بزارن .↔↔↔↔√☼☺

اگه این پیشنهاد خوب بو سپاس بدید .☺☺

من برای بهترین مدیر به : anti-zionism√√√√

برای بهترین کاربر به :arianik√√

رای دادم .
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۰:۳۳:۰۵ صبح) ، roya81 (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۲۹:۲۲ صبح)
درود
با نظر پارس موافقم شدید
پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۹:۳۹:۳۳ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۰:۳۳:۰۸ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۱۶:۳۸ صبح) ، roya81 (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۲۹:۳۱ صبح)
درود
ضمن احترام به صحبتهای مطرح شده، امیدوارم دوستان نظراتشون رو صرفا با استفاده از ابزار رأی اعلام کنند، چرا که احتمال داره بر رأی سایرین تأثیر بذاره و صحت انتخابات رو زیر سؤال ببره !!! Wink Wink Wink
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۰:۴۶:۱۰ صبح) ، roya81 (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۲۹:۴۵ صبح) ، حسین پور (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۱:۵۶:۳۵ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [نظرسنجی] بهترین مدیر سال Mohammad-Za 32 20,715 ۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۱۴:۴۲:۳۶ عصر
آخرین ارسال: abtin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان