هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفاً به این ایده رای دهید
Thumbs Up 
از دوستانی که در سایت مادر مای بی بی عضو هستند خواهش میکنم تا به این ایده من رای دهند تا شاید در نسخه های بعدی مای بی بی این قابلیت اضافه شود.Heart

http://ideas.mybb.com/idea/forum-specific-language

ایده این قابلیت اینست که در هنگام ایجاد انجمن جدید همانطوری که میتوان پوسته پیش فرض متفاوتی برای آن انجمن خاص انتخاب کرد، بتوان زبان پیش فرض متفاوتی نیز انتخاب کرد. به این معنی که من در انجمنم بخشی برای ارسال تاپیک با زبان انگیسی دارم، و زمانیکه کاربران به انجمن زبان انگیسی وارد میشوند، زبان هم بطور اتومات از پارسی به انگیسی تغیر کند.

این قابلیت برای انجمن های که با دو زبان متفاوت تاپیک ارسال میکنند مفید است.
پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۱:۲۴:۴۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۱:۳۲:۲۸ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۱:۴۱:۴۰ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۳:۲۳:۱۷ عصر) ، tofighi (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۳:۵۲:۰۲ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۳:۵۷:۵۳ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۴:۲۲:۰۱ عصر) ، hichki (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۴:۲۳:۳۰ عصر) ، shadanak (۱۳۹۱/۱/۴، ۰۱:۴۷:۰۹ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱/۲۸، ۱۱:۱۰:۰۸ صبح)
ممنون محبت دوستان که لطف نموده رای دادند Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۳:۱۳:۳۶ عصر) ، tofighi (۱۳۹۱/۱/۳، ۱۳:۵۲:۰۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان