هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل بن شدن mr-m چیست و چه کسی این کار رو کرده
سلام
من میخوام بدونم چرا یوزرم بن دائم شده؟
به خاطر آپلود کردن تو 1سایت دیگه؟(بن دائم داره!!!!!!!!!!)
خب لینک آپلود سنتر اینجا کجاس تو هدر؟ میشه نشون بدید؟
حالا من حواسم نبود فایو پیوست کنم نباید اول اخطاری چیزی میدادید بعد بن میکردید؟
پاسخ
 سپاس شده توسطs.soheili (۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۱۱:۵۲:۲۴ صبح) ، pesare1404 (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۴:۰۶:۰۸ عصر)
منم موافقم
چرا این کاربر باید بدون اخطار قبلی محروم بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HuhHuhHuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسطm@ster (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۰:۳۷:۳۰ صبح)
بذارید مشکل کاربران با مدیرا حل بشه . نیازی به مخالفت یا موافقت من و شما نیست
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۱:۴۰:۲۶ صبح)
مدیران جوابی ندارن؟Huh
خب معلومه دیگه وقتی کسی رو الکی بن میکنن دیگه دلیل نمیخواد دیگه ها؟Tongue
به جای فعالیت کردن و مفید بودن و نشون دادن لیاقت دنبال بن کردن الکی نباشید
پاسخ
یه چیزی که همیشه منو اینجا اذیت میکنه اینه که مدیران خیلی علاقه به بن کردن دارن یا هر چیز دیگه ای

حتما شما هم حرفمو تایید میکنید که تعداد کاربرانی که بالای 500 پست دارند دیگه اشنا به سیستم هستند ولی وقتی میبینید یک کاربر با 1200 پست بن شده چه حسی بهتون دست میده Confused

الان لیست کاربران رو می دیدم به تعداد ارسال مرتب کردم در صفحه بیشترین ارسال کننده ها از 20 نفر 3 تا بن شده اند با درست و غلط ماجرا کار ندارم فقط برام سواله چرا ؟
اولین و تنها انجمن بررسی و تحلیل دستگاه های کتابخوان موسوم به ایبوک ریدر

www.ketabkhan.info
پاسخ
نقل‌قول: الان لیست کاربران رو می دیدم به تعداد ارسال مرتب کردم در صفحه بیشترین ارسال کننده ها از 20 نفر 3 تا بن شده اند با درست و غلط ماجرا کار ندارم فقط برام سواله چرا ؟
فكر نمي كنم كسي بدون دليل بن بشه !
كاربر اروم باشه و كارش رو انجام بده مديرا چيكارش دارن
موفق باشيد
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۴:۵۲:۳۳ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۵:۲۲:۰۰ عصر) ، عبدالرحمن (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۵:۳۶:۱۱ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۰:۱۳:۳۷ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۱۱:۲۹:۰۵ صبح)m@ster نوشته است: سلام
من میخوام بدونم چرا یوزرم بن دائم شده؟
به خاطر آپلود کردن تو 1سایت دیگه؟(بن دائم داره!!!!!!!!!!)
خب لینک آپلود سنتر اینجا کجاس تو هدر؟ میشه نشون بدید؟
حالا من حواسم نبود فایو پیوست کنم نباید اول اخطاری چیزی میدادید بعد بن میکردید؟

شمارو بنده بن کردم به 3 دلیل
1- گذاشتن فایل با پسورد
2- عدم رعایت قانون شماره 4 مبتنی بر گذاشتن بنر تبلیغاتی بدون لینک
3- عدم معرفی صحیح پلاگین و توجه به تذکر دوستان با تجربه تر از خودتون
که تصمیم قطعی بنده محرومیت بود و طبق صلاحدید گروه مدیریت محرومیت شما به اخطار تبدیل شد

واسه کسایی که میگن بی دلیل بن میکنید
کسی اینجا بی دلیلی بن نمیشه
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۴:۰۹:۲۳ عصر)pesare1404 نوشته است: یه چیزی که همیشه منو اینجا اذیت میکنه اینه که مدیران خیلی علاقه به بن کردن دارن یا هر چیز دیگه ای

حتما شما هم حرفمو تایید میکنید که تعداد کاربرانی که بالای 500 پست دارند دیگه اشنا به سیستم هستند ولی وقتی میبینید یک کاربر با 1200 پست بن شده چه حسی بهتون دست میده Confused

الان لیست کاربران رو می دیدم به تعداد ارسال مرتب کردم در صفحه بیشترین ارسال کننده ها از 20 نفر 3 تا بن شده اند با درست و غلط ماجرا کار ندارم فقط برام سواله چرا ؟

مهم نیست کاربر چند تا ارسال داره یا چند تا اعتبار داره
وقتی تخلف میکنه باید مجازات بشه
همونطوری که مدیران نیز کارشون توسط گروه های بالاتر بررسی میشود
(۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۱۱:۵۳:۲۱ صبح)s.soheili نوشته است: منم موافقم
چرا این کاربر باید بدون اخطار قبلی محروم بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HuhHuhHuhHuh

به دلیل تخلف
کسی که اینحاست قوانین رو میدونه (خدارو شکر 20 تا هم نیست ) پس اگه خلاف قوانین کاری بکنه یعنی آگاهانه این کارو کرده و دیگه نیازی به اخطار نیست
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۵:۲۸:۲۵ عصر) ، عبدالرحمن (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۵:۳۶:۰۷ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۰:۱۴:۲۲ صبح)
من نمیخوام به کار مدیریت سایت دخالت کنم چون کار درستی نیست چون واقعا مدیر یک سایت پر بازدید شلوغ بودن خیلی سخته و دردسر زیادی داره و هر کاربر باید مسئول رفتارش باشه و قوانین رو رعایت کنه چون دونه دونه اخطار دادن به هر کار بر یکم مشکله اما بازم نظرم اینه برای کاربرای با سابقه که تو سایت زحمت میکشن قبل از اینکه بن بشن یک اخطار دوستانه دریافت کنند بازم نظر مدیران سایت مهم تره
پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۵:۵۲:۴۰ عصر) ، mr-m (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۱:۳۷:۲۳ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۵:۴۸:۰۸ صبح)

نقل‌قول: الان لیست کاربران رو می دیدم به تعداد ارسال مرتب کردم در صفحه بیشترین ارسال کننده ها از 20 نفر 3 تا بن شده اند با درست و غلط ماجرا کار ندارم فقط برام سواله چرا ؟
خب من که نیازی به توضیح نمیبینم ولی واسه شما که خیلی علاقه مندی عرض میکنم که
اون سه نفری که شما فرمودین این کابران هستن
M48d1 که به دلیل مولتی یوزر بودن یکبار محروم شد
بار دوم به دلیل تهدید به هک محروم شد
STAR1 من کلا راجع به انسان ها حرف میزنم و در مورد این دزد و فحاش چون دلم خواست محرومش کردم ............
FUNSET2 به دلیل فحاشی محروم شد
YASER هم که دزدی قالب فرمودن

خب میبینین که کسی بی دلیل بن نمیشه
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۵:۵۷:۴۰ عصر) ، عبدالرحمن (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۶:۰۲:۴۰ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۰:۱۸:۴۷ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۲:۴۶:۵۷ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۵:۵۰:۲۵ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۲۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۰۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۴۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان