هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر کی میتونه پلاگین بنویسه بیاد تو (پلاگین فروشگاه هوشمند)
با سلام.
يه پلاگين لازم دارم از دوستان هرکي مي تونه اعلام بکنه لطفا. قصد دارم تو انجمنم فروشگاه فروش فایل بذارم و اگر این پلاگینی که توضیح مختصرش رو در ادامه خواهم گفت باشه در حد لالیگا میشه!!!
خلاصه توضيحات پلاگين اينه که : يک پلاگيني مثل پلاگين فروشگاه هوشمند با اين خصوصيت که
اول بايد يک بخشي طراحي بشه (یعنی یک تالاری) که کاربران بتونن توش موضوع ارسال کنن ولي هيچکدوم از کاربران نتونن موضوعات ارسال شده رو مشاهده کنن و فقط عنوان موضوعات رو بتونن ببينن. (چرا؟ چون ميخوايم اون مطالب ارسالي رو در فروشگاه برا فروش بذاريم، پس نبايد کسي بتونه ببينه). بعد مثلا سه نفر از مديرا برن به اون مطلب امتياز بدن و اگر امتياز از حد نصاب گذشت يعني که براي معامله پذيرفته شده. خوب، الان بايد اتومات برا اون يک کد تعريف بشه و اون ميشه کد مطلب ارسالي.
بعد یک امکاناتی داشته باشه بنام اعتبار دهی که از دو طریق بشه برا کاربرا اعتبار مالی داد. یکی دستی توسط مدیر و دومی به طریقی که در زیر اشاره خواهد شد یعنی از طریق خرید کاربران از فروشگاه.
از طرف ديگه يک بخش بنام فروشگاه داشته باشیم که بتونیم فایلها رو اونجا به فروش برسونیم. ولی این کار شرایط داشته باشه.

1- اون کدی که بالا گفتم اتومات به مطلب داده میشه اینجا همون کد مرتبط باشه با مطلب و نویسنده ی مطلب.
2- کاربر وقتی مثلا فلان فایل رو خریداری کرد اطلاعات کاملش تو یک بخشی بنام مثلا سفارشات ثبت بشه.
3- وقتی خرید رو انجام داد از اعتبار کاربر کم بشه و به دو جا اضافه بشه. : اول مثلا 80٪ به حساب مدیر و 20٪ به حساب همون کاربری که مطلب رو نوشته.
4- اگر امکان ارسال فایل به ایمیل کاربر رو هم داشته باشه که توپ میشه ولی نبود هم ایراد نمی کنه.

حالا دوستان گرامی، اصلا امکان طراحی همچین پلاگینی وجود داره؟ اگر نه که هیچ. ولی اگر بله چطور؟ با هزینه؟ (چقدر؟). مدت زمان تکمیلش؟ و بقیه مخلفات.
عرایض بنده تموم شد. حالا نوبت دوستان قهار پلاگین نویس هست که نظرات خودشون رو اعلام و ما رو مستفیض بدارند.
پاسخ
نبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود ؟ ؟ ؟
پاسخ
دوست عزیز با سلام

بهتره برای انجمن از مای بی بی و برای فروشگاه یک سیستم فروشگاهی بذاری واین دو تا رو با هم ادغام نکن.
پاسخ
 سپاس شده توسطshadanak (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۱۴:۴۱:۴۷ عصر)
نقل‌قول: دوست عزیز با سلام

بهتره برای انجمن از مای بی بی و برای فروشگاه یک سیستم فروشگاهی بذاری واین دو تا رو با هم ادغام نکن.
حق با شماست دادا، ولی
واقعیتش اداره کردن چند سایت باهم کار بسیار سختیه و تجربه نشون داده که اکثرا بعد از چند ماه مجبور میشن یکیشو بذارن کنار.
ولی اگه همه امکانات رو یک سیستم باشه اداره کردنش هم آسونتره. ضمنا پرستیژ این کار خیلی بالاست.
با تشکر از نظر خوب و با ارزشتون دادا
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۱۵، ۱۱:۰۰:۲۲ صبح)shadanak نوشته است: با سلام.
یه پلاگین لازم دارم از دوستان هرکی می تونه اعلام بکنه لطفا. قصد دارم تو انجمنم فروشگاه فروش فایل بذارم و اگر این پلاگینی که توضیح مختصرش رو در ادامه خواهم گفت باشه در حد لالیگا میشه!!!
خلاصه توضیحات پلاگین اینه که : یک پلاگینی مثل پلاگین فروشگاه هوشمند با این خصوصیت که
اول باید یک بخشی طراحی بشه (یعنی یک تالاری) که کاربران بتونن توش موضوع ارسال کنن ولی هیچکدوم از کاربران نتونن موضوعات ارسال شده رو مشاهده کنن و فقط عنوان موضوعات رو بتونن ببینن. (چرا؟ چون میخوایم اون مطالب ارسالی رو در فروشگاه برا فروش بذاریم، پس نباید کسی بتونه ببینه). بعد مثلا سه نفر از مدیرا برن به اون مطلب امتیاز بدن و اگر امتیاز از حد نصاب گذشت یعنی که برای معامله پذیرفته شده. خوب، الان باید اتومات برا اون یک کد تعریف بشه و اون میشه کد مطلب ارسالی.
بعد یک امکاناتی داشته باشه بنام اعتبار دهی که از دو طریق بشه برا کاربرا اعتبار مالی داد. یکی دستی توسط مدیر و دومی به طریقی که در زیر اشاره خواهد شد یعنی از طریق خرید کاربران از فروشگاه.
از طرف دیگه یک بخش بنام فروشگاه داشته باشیم که بتونیم فایلها رو اونجا به فروش برسونیم. ولی این کار شرایط داشته باشه.

1- اون کدی که بالا گفتم اتومات به مطلب داده میشه اینجا همون کد مرتبط باشه با مطلب و نویسنده ی مطلب.
2- کاربر وقتی مثلا فلان فایل رو خریداری کرد اطلاعات کاملش تو یک بخشی بنام مثلا سفارشات ثبت بشه.
3- وقتی خرید رو انجام داد از اعتبار کاربر کم بشه و به دو جا اضافه بشه. : اول مثلا 80٪ به حساب مدیر و 20٪ به حساب همون کاربری که مطلب رو نوشته.
4- اگر امکان ارسال فایل به ایمیل کاربر رو هم داشته باشه که توپ میشه ولی نبود هم ایراد نمی کنه.

حالا دوستان گرامی، اصلا امکان طراحی همچین پلاگینی وجود داره؟ اگر نه که هیچ. ولی اگر بله چطور؟ با هزینه؟ (چقدر؟). مدت زمان تکمیلش؟ و بقیه مخلفات.
عرایض بنده تموم شد. حالا نوبت دوستان قهار پلاگین نویس هست که نظرات خودشون رو اعلام و ما رو مستفیض بدارند.

به سادگی

همین پلاگین قیمت گذاری مطلب مای بی بی ایران با یه درگاه بانکی کامله کامل
پاسخ
نقل‌قول: همین پلاگین قیمت گذاری مطلب مای بی بی ایران با یه درگاه بانکی کامله کامل

صحیح، ولی در پلاگین قیمت گذاری کل پول به حساب نویسنده واریز میشه و اون چیزی که در ذهن من هست برآورده نمیشه. هدف من این هست که کاربرا بیان مطالب قوی و باارزش بگذارند تو انجمن و پورسانت فروش آون رو بردارن. ولی اصل مطلب در فروشگاه و در اختیار ادمین باشه.
ممنون دادا.
باز اگه از دوستان گل کسی نظری داره بفرماد تا استفاده کنیم.
پاسخ
دوستان چرا به این بخش سر نمی زنین و راهنمایی نمی کنین؟
سوال سختی پرسیدم؟
نظر بدین که اصلا همچین چیزی شدنی هست یا کلا بریم سر ایده های دیگه

بیایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن داداهای گلم..
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان