هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسپمر ها
Heart 
با درود
خدمت دوستان گرامی عرض کنم که تا بحال برای مقابله با اسپمر ها و مزاحمان اینترنت ( بخصوص از کشور اُکراین ) راه چاره هایی از قبیل پرسش امنیتی و غیره داده شده که بعضا کار ساز هم بوده است . ولی پرسش من این است که آیا ما هم نباید جواب کارهایشان را بدهیم ؟ از دوستان اگر کسی نرم افزاری , راه کاری و یا ترفندی دارد معرفی کند تا خود من به شخصه و یا به اتفاق دوستان , نتیجه اختلال در کار دیگران را در آدرسهای خودشان کف دستشان بگذاریم .
با سپاس میدوری
پاسخ
بلی

راه حل بنده اینه

پنل ادمین > پیکر بندی . فیلد های مشخصات اختیاری > فیلد جدید بساز

نقل‌قول: الزامی؟ *
آیا لازم است این فیلد در هنگام ثبت نام یا ویرایش پروفایل توسط کاربر پر شود؟ توجه کنید که این تنظیم در زمان مخفی بودن فیلد اعمال نمی‌شود.

بلی

حالا اسپمر تونست ثبت نام کنهWink
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۳:۵۶:۲۴ صبح) ، هلیا (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۴:۱۳:۰۱ صبح)
با درود
خیلی ممنون از توجه شما . ولی منظور من حمله به اخلال گر است . مقابله و دفاع که انجام شده . راه حل شما دفاع است و نه حمله و مقابله به مثل ( بويژه با اُکرايني ها ) .
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۳:۵۵:۵۵ صبح)میدوری نوشته است: با درود
خیلی ممنون از توجه شما . ولی منظور من حمله به اخلال گر است . مقابله و دفاع که انجام شده . راه حل شما دفاع است و نه حمله و مقابله به مثل ( بویژه با اُکراینی ها ) .

سلام

وقت شما و بنده با ارزش تر از اين هست كه صرف انسان هاي بي ارزش شود

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۰۷:۲۹:۴۰ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۴۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۲۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۳۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان