هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برداشتن قسمت عضویت
با سلام و خسته نباشید ببخشید آیا این امکان در ما بی بی وجود دارد که ما بتوانیم کاربرها را به صورت دستی خودمان از بخش مدیریت اضافه کنیم و از عضویت هر شخصی جلوگیری کنیم و مطالب تنها ویژه افراد ثبت نام شده باشد
من برای یک مدرسه بانک سوالات می خواهم درست کنم (مدرسه خواسته تا هر دانش آموزی را خودشان ثبت کنند و از عضویت دیگران جلوگیری کنند و تنها دانش آموزان خود مدرسه حق دسترسی به سوالات را داشته باشند آیا این امکان وجود دارد
پاسخ
سلام دوست عزیز

نه این امکان وجود نداره اما میتوانید در منوی کنترل پنل قسمت ثبت نام را تنظیم کنید به طوری که فقط کسانی که شما مایل باشید و تایید کنید بتوانند تایید شوند و همچینین در قسمت انجمن ها و ارسال ها میتوانید دسترسی را فقط برای اعضای انجمن که خودتان تایید میکنید قرار دهید Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطeimanpaladin (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۱۷:۰۹:۵۷ عصر)
با تشکر در ضمن میشود از قالب حذفش کرد و یا فایل مربوط به ثبت نام را حذف کرد .
مورد دیگر سرعت mybb یکم پائین هست آیا میشه کاری کرد
پاسخ
با عرض سلام خدمت دوست عزیز و بزرگوار
دوست گرامی نیازی به حذف قسمت ثبت نام از قالب نیست .
شما از مسیر زیر می توانید بخش ثبت نام را غیر فعال کنید
پیکربندی- تنظیمات -User Registration and Profile Options- خوب حالا تیک گزینه بله را در قسمت Disable Registrations انتخاب کنید. و هر وقت دوست داشتید اجازه ثبت نام را به بقیه بدهید طبق همین روش گزینه خیر را انتخاب کنید.
در مورد مشکل دومتان که نمیخواهید به غیر از افراد ثبت نام کننده بقیه افراد حتی میهمانان محتویات انجمن را مشاهده کنند. می توانید به مسیر زیر بروید
کاربران و گروهها - گروه ها - انجمنها و ارسالها - خوب حالا گزینه بتواند انجمن را مشاهده کند؟ را غیر فعال کنید.
امیدوارم منظورتان همین باشد که جواب دادم
امید است مشکلاتان برطرف گردد.
با ارزوی توفیق روز افزون برایتان
www.pnuha.com
Email: info@pnuha.com
کارشناسی،ارشد،دکتری
تالار دانشجویان،فیلمها،تئاتر،گرافیک،گردشگری،موبایل،کامپیوتر،کتاب الکترونیکی،پیامک
[
[تصویر:  download.php?img=1207]
پاسخ
 سپاس شده توسطeimanpaladin (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۱۷:۲۷:۴۶ عصر)
در ضمن برای سرعت چیکار کنم ؟
الان خود سایت پشتیبانی سرعتش کمه اما بعضی از انجمن های نمونه که با mybb ساخته شده اند سرعت لودشان بسیار خوب هست ایا بستگی به هاستینگ دارد یا پلاگین های نسبی
پاسخ
با عرض سلامی دوباره
دوست عزیز به نظر من نوع قالب و تعداد پلاگینهایی که استفاده می کنید . یعنی استفاده از پلاگین های بدرد نخور و اضافی تاثیر زیادی دارد.
و توصیه میکنم به 2 لینک زیر هم نگاهی بیاندازید خالی از لطف نیست .
لینک اول
لینک دوم

لطفا لینک انجمنتون رو در امضا قرار دهید تا در صورت نیاز دوستان بتوانند با وارد شدن به انجمنتان مشکل را مشاهده کنند. لذا با این کار می توانند بهتر شما را راهنمایی نمایند.
www.pnuha.com
Email: info@pnuha.com
کارشناسی،ارشد،دکتری
تالار دانشجویان،فیلمها،تئاتر،گرافیک،گردشگری،موبایل،کامپیوتر،کتاب الکترونیکی،پیامک
[
[تصویر:  download.php?img=1207]
پاسخ
من روی لوکال نصب کردم من اولین انجمنی که نصب کردم تو عمرم این بود میخوام یکم باهاش کار کنم تا دستم بیاد بعد پیاده کنم . ببخشید این فایل xml قالب در کجا ریخته میشه ؟
پاسخ
دوست من سرچ کن . همه اینا تو سایت وجود داره .
با نصب قالب و پوسته مشکل دارین ؟ همین دو تا واژه رو تو سایت سرچ کنید . آموزش های کاملش هست
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطalirezaveran (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۲۱:۳۶:۵۶ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۴، ۱۸:۲۵:۲۵ عصر)arianik نوشته است: دوست من سرچ کن . همه اینا تو سایت وجود داره .
با نصب قالب و پوسته مشکل دارین ؟ همین دو تا واژه رو تو سایت سرچ کنید . آموزش های کاملش هست

جناب آریا نیک من با حرف شما کاملا موافقم اما این بنده خدا هم تازه کاره و باید یه مقداری از راه رو بقیه ی دوستان به ایشون نشون بدن تا ادامه ی راه رو به تنهایی طی کنه Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۰:۲۸:۳۸ صبح) ، ultravictor (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۶:۳۳:۲۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان