هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به کمک دارم
اول بخشید که یه تایپ جدا برای این موضوع ایجاد کردم Heart
وقتی ارسالی به فروم میفرستم یه سری حرف و اعداد میاد اینارو چیکار کنم که نمایش نده

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

تمام سفاراشات طراحی وتعییرات مای بی بی پذیرفته می شود

با قیمیتی مناسب Wink

پاسخ
برای کپی پیست هستشHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطsaeed h.p.r (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۸:۵۱:۳۰ صبح)
با عرض سلام خدمت دوست عزیز و گرامی
متاسفانه فعلا این مشکل در ادیتور ها باقی است ولی شما اگر از اموزش های زیر استفاده کنید دیگر مشکلی در این مورد نخواهید داشت و بنده این اموزش ها را در انجمن خودم قرار دادم و با این کار هیچ یک از کاربران مشکلی در درج و یا ارسال مطالب ندارند. و چون از ادیتور پیشرفته استفاده می کنید و با کپی کردن مطالب عکسدار می خواهید مستقیم و بدون هیچ زحمتی عکسها نیز در موضوع قرار بگیرد باید از اموزش های زیر استفاده کنید . و در صورت دوست نداشتن می توانید از همین ادیتور mybbiran استفاده کنید.
می توانید به لینک زیر بروید و در صورت نیاز از اموزش های انجمن بنده کپی بگیرید.

اموزش ساده برای ارسال موضوع
www.pnuha.com
Email: info@pnuha.com
کارشناسی،ارشد،دکتری
تالار دانشجویان،فیلمها،تئاتر،گرافیک،گردشگری،موبایل،کامپیوتر،کتاب الکترونیکی،پیامک
[
[تصویر:  download.php?img=1207]
پاسخ
 سپاس شده توسطsaeed h.p.r (۱۳۹۰/۱۲/۲، ۰۸:۵۴:۰۵ صبح)
شما همون سعید اچ پی آر تالار آرزو هستید؟
خب منم این مشکلو داشتم این هم به این دلیل هست که وقتی مطلبی رو از سایتی کپی میکنید ادیتور اون که 50% کاملتر از سایت های ما هست برخی مای کد های ویژه داره مثل[hightlight:45478] و امثالهم ...
خب حالا چکار کنیم اینارو نداشته باشیم
وقتی مطلبی رو تو ادیتور میریزید حتما حتما رنگ - اندازه - بولد - ایتالیک - آندرلاین - فونت - تراز و مواردی که باعث میشه متن دوباره ویرایش بشه رو اعمال کنید تا کد های متن قبلی پاک و مای کد های سایت شما جایگزین بشن
من خودم هم همین کارو میکنم Heart و فعلا مشکلی نیست
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطsaeed h.p.r (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۲۲:۲۴:۴۰ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۲، ۱۰:۱۸:۲۳ صبح)yaser0421 نوشته است: شما همون سعید اچ پی آر تالار آرزو هستید؟
خب منم این مشکلو داشتم این هم به این دلیل هست که وقتی مطلبی رو از سایتی کپی میکنید ادیتور اون که 50% کاملتر از سایت های ما هست برخی مای کد های ویژه داره مثل[hightlight:45478] و امثالهم ...
خب حالا چکار کنیم اینارو نداشته باشیم
وقتی مطلبی رو تو ادیتور میریزید حتما حتما رنگ - اندازه - بولد - ایتالیک - آندرلاین - فونت - تراز و مواردی که باعث میشه متن دوباره ویرایش بشه رو اعمال کنید تا کد های متن قبلی پاک و مای کد های سایت شما جایگزین بشن
من خودم هم همین کارو میکنم Heart و فعلا مشکلی نیست

خیلی ممنون یاسر جان
بله من همون سعید اچ پی ار ارزو هستم Blush

تمام سفاراشات طراحی وتعییرات مای بی بی پذیرفته می شود

با قیمیتی مناسب Wink

پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۰۱:۱۳:۴۰ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان