هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین مربوط به حق کپی رایت
سلام
1- فکر می کنم خوب باشه اگر قوانین ، یا قیمتی رو برای اجازه حذف کپی رایت مشخص کنید.مثلا اگر من بخوام نسخه شما رو با حذف کپی رایت داشته باشم ، چه مقدار باید هزینه کنم؟
2- آیا تغییرات در قالب ها و پوسته های رایگان این انجمن ، به صورتی که نوشتار کپی رایت از بین نره ،اشکال داره ؟ مثل تغییر رنگ، اندازه ، تکسچر(پترن) و .... . .
یا تغییر در شکل آیکن ها
یا تغییر در نوشته های آیکن ها یا حتی تغییر در ترجمه برخی قسمت های ترجمه شده به منظور رسیدن به ارتباط مطلوب.
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۳:۴۰:۱۵ صبح)ali_tavanaie نوشته است: سلام
1- فکر می کنم خوب باشه اگر قوانین ، یا قیمتی رو برای اجازه حذف کپی رایت مشخص کنید.مثلا اگر من بخوام نسخه شما رو با حذف کپی رایت داشته باشم ، چه مقدار باید هزینه کنم؟
2- آیا تغییرات در قالب ها و پوسته های رایگان این انجمن ، به صورتی که نوشتار کپی رایت از بین نره ،اشکال داره ؟ مثل تغییر رنگ، اندازه ، تکسچر(پترن) و .... . .
یا تغییر در شکل آیکن ها
یا تغییر در نوشته های آیکن ها یا حتی تغییر در ترجمه برخی قسمت های ترجمه شده به منظور رسیدن به ارتباط مطلوب.

1. MyBB را ما ننوشته‌ایم که برای حذف کپی رایت آن از کسی پولی بگیریم!
  2. خیر اشکالی ندارد.
پاسخ
سلام
منظور من حذف کپی رایت mybbiran بود.
پاسخ
درود

تا اونجایی که من میدونم هیچ کس حق حذف کپی رایت و بک لینک مای بی بی ایران رو نداره مگر در شرایط خیلی خاص با هماهنگی مدیران کل !

درباره تغییرات پوسته در حالی که کپیرایت طراح و مترجم حفذ بشه بلامانع هستش
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان