هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: شما کدام بانک را برای هماهنگ سازی سیستم پرداخت آن با MyBB می‌پسندید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
سامان
21.74%
5 21.74%
پارسیان
17.39%
4 17.39%
ملت
43.48%
10 43.48%
پاسارگاد
17.39%
4 17.39%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم پرداخت آنلاین کدام بانک را برای هماهنگ سازی با MyBB می‌پسندید؟
خوب این که نام شرکت هم میخواد و اینکه شما برای یک سایت دیگه هم اگه در آینده لازم داشتید میتونید بگیرید.

شما نام شرکت را هم نوشتید؟

[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۰:۴۳:۲۱ صبح)
من بدون هیچ دردسری از بانک پاسارگاد حدود 6 ماه پیش گرفتم و بسیار هم پشتیبانی عالی داره، چند بار هم با من تماس گرفتند و پیگیر علت عدم نصب بودند. اما چون آشنایی زیادی ندارم نتونستم رو فوروم فعال کنم. فکر کنم در بین بانکهای موجود بهترین باشه.
Civil Engineering Association
http://forum.civilea.com
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۰:۴۱:۲۲ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۰:۴۳:۱۸ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۱۴:۲۶:۵۴ عصر)iranshahrsaz نوشته است: خوب این که نام شرکت هم میخواد و اینکه شما برای یک سایت دیگه هم اگه در آینده لازم داشتید میتونید بگیرید.

شما نام شرکت را هم نوشتید؟

در بخش پر کردن فرم درج شده است:
نام شرکت/وب سایت
البته این سیستم بر اساس IP سرور فعال می‌شود که شما می‌توانید IP سه سروری که وب سایت‌های مورد نظر روی آن‌ها قرار دارند را وارد کنید.
پاسخ
من پر کردم ولی در قسمت نام شرکت نوشتم {ندارم}

یه بار دیگه یه نگاه کنید نبود

http://pep.co.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=321

بعد از نشانی وب سایت نام شرکت هم میخواد
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۱۰:۰۴:۳۷ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۱:۰۴:۱۱ صبح)iranshahrsaz نوشته است: من پر کردم ولی در قسمت نام شرکت نوشتم {ندارم}

در آن بخش می‌توان نام وب سایت را نیز وارد کرد.
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۱۰:۰۴:۲۲ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۱:۰۴:۱۱ صبح)iranshahrsaz نوشته است: من پر کردم ولی در قسمت نام شرکت نوشتم {ندارم}

در آن بخش می‌توان نام وب سایت را نیز وارد کرد.

درخواستي را كه داده بودم براحتي پذيرفته شد و فرم هاي قرارداد فرستاده شد. من هر 4 سايتم روي سرور مجازي است بايد يك ip بدهم و اينكه در صورت تغيير ipميتونم تقاضا بدم.

ممنونم
پاسخ
نتیجه‌ی درخواست درگاه را امروز از بانک دریافت کردم.

یکی از کارمندان پیش از دریافت درگاه:
نقل‌قول: نیازی به مجوز نیست و اگر درگاه را برای فرد حقیقی ثبت کرده باشید می توانید مدارک را برای فرد حقیق برای ما ارسال نموده و درگاه را دریافت نمایید

اما پس از پست مدارک به این شرکت اعلام می‌کنند که اجاره نامه و سفته را ارسال نکرده‌ام!
و زمانی هم که می‌گویم کارمند خودتان فرموده است که نیازی به مدارک شرکتی نیست می‌فرمایند ما هم از شما مدارک شرکتی نخواستیم.
پرسش این‌جاست که اولاً در فرم ارسالی که شرایط و قوانین در آن درج شده است، واژه‌ی "سفته" و "اجاره نامه" حتی یک مرتبه هم ذکر نشده است. (دوستانی که این فرم‌ها را دریافت کرده‌اند متوجه هستند!)
دوم اینکه اجاره‌نامه و سفته جزء مدارک شخص حقیقی است؟ یا حقوقی؟
برای اینکه به خودشان زحمت وارد کردن اطلاعات را که 5 دقیقه‌ هم بیشتر وقتشان را نمی‌گیرد، مشتری را دست به سر می‌کنند.
به هر حال بنده عطایش را به لقایش بخشیدم و باید اعلام کنم که این پلاگین دیگر منتشر نخواهد شد.
نکته‌ی جالب توجه این است که این بانک به عنوان یکی از بهترین سیستم‌های بانک داری تازه تاسیس مدرن ایران نیز می‌باشد.
به هر حال اگر به بانک‌های دیگر مراجعه می‌کردم چه می‌شد؟!Angel
پارادوکس بسیار جالبی در سیستم بانک داری وجود دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۷:۰۵:۴۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۷:۲۴:۳۶ صبح) ، abtin (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۸:۰۸:۱۲ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۸:۳۸:۱۵ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۹:۱۰:۲۲ صبح)
بانک ملت بود یا پارسیان ؟
انجمن منHeart

در حال بررسی سه انجمن phpbb و SMF و MyBB هستم و تا اومدن ورژن 2 MyBB منتظر خواهم ماند.

آدمی در عالم خاکی نمیآید به دست .... عالمی دیگر بباید ساخت وزنو آدمی

حافظ
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۸:۱۴:۴۳ صبح)abtin نوشته است: بانک ملت بود یا پارسیان ؟

بانک پاسارگاد.
دو بانکی که شما ذکر کرده‌اید از این بانک بدترند!
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۸:۳۳:۱۱ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۶:۵۲:۰۸ صبح)Mohammad-Za نوشته است: نتیجه‌ی درخواست درگاه را امروز از بانک دریافت کردم.

یکی از کارمندان پیش از دریافت درگاه:
نقل‌قول: نیازی به مجوز نیست و اگر درگاه را برای فرد حقیقی ثبت کرده باشید می توانید مدارک را برای فرد حقیق برای ما ارسال نموده و درگاه را دریافت نمایید

اما پس از پست مدارک به این شرکت اعلام می‌کنند که اجاره نامه و سفته را ارسال نکرده‌ام!
و زمانی هم که می‌گویم کارمند خودتان فرموده است که نیازی به مدارک شرکتی نیست می‌فرمایند ما هم از شما مدارک شرکتی نخواستیم.
پرسش این‌جاست که اولاً در فرم ارسالی که شرایط و قوانین در آن درج شده است، واژه‌ی "سفته" و "اجاره نامه" حتی یک مرتبه هم ذکر نشده است. (دوستانی که این فرم‌ها را دریافت کرده‌اند متوجه هستند!)
دوم اینکه اجاره‌نامه و سفته جزء مدارک شخص حقیقی است؟ یا حقوقی؟
برای اینکه به خودشان زحمت وارد کردن اطلاعات را که 5 دقیقه‌ هم بیشتر وقتشان را نمی‌گیرد، مشتری را دست به سر می‌کنند.
به هر حال بنده عطایش را به لقایش بخشیدم و باید اعلام کنم که این پلاگین دیگر منتشر نخواهد شد.
نکته‌ی جالب توجه این است که این بانک به عنوان یکی از بهترین سیستم‌های بانک داری تازه تاسیس مدرن ایران نیز می‌باشد.
به هر حال اگر به بانک‌های دیگر مراجعه می‌کردم چه می‌شد؟!Angel
پارادوکس بسیار جالبی در سیستم بانک داری وجود دارد.

سلام

با تشکر از پیگیری شما.

البته برای سفته نمیشه یک مرزبندی حقیقی یا حقوقی کرد.

چون یک نوع ضمانت محسوب میشه که هم شخص حقوقی را شامل میشه و هم حقیقی.

حالا سفته مشکل نیست و اصلا پولی نمیشه ( مثلا سفته زیر که 750 تک تومنی می خری و تا سقف 250 هزار تومن ضمانت داره)

[تصویر:  49680823120178866741.jpg]

اما در خصوص اجاره نامه، میشه گفت که در واقع دارند شما را معادل شخص حقوقی در نظر می گیرند.

اجاره نامه را هم به این دلیل می خواهند تا اگر احیانا بازرسی صورت گرفت، ظاهر مدارک مشکلی نداشته باشد.

ولی خب اجاره نامه دیگه مثل سفته نیست که با چندهزار تومن حلش کرد، باید از طریق پرتال بنگاه املاک ثبت رسمی بشه و کد رهگیری می دهند. در این صورت بنگاهی هم طبق تعرفه حق المعامله را می گیره و دیگه مثل قدیم صوری نمیشه کارکرد.

حالا جالبه در یکی از انجمن ها، برعکس صحبت های دوستان یک نفر نوشته بود :

(۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۱۴:۴۶:۱۸ عصر)jaber نوشته است: من از بانک ملت استفاده می کنم بدون هیچ مشکلی یک سیستم مدیریتی هم برای اسکریپت ام تعریف کرده ام و می تونم برای فروش بزارم

بانک پاسارگاد گفت باید 2 میلیون سفته بخری اما بانک ملت همچین چیزایی از من نخواست ! و دوستان می تونن درگاه رو از این سایت بگیرن

کد:
http://www.behpardakht.com/

یعنی گفته بود ملت چیزی نمی خواد.

با این اوصاف تا یک سیستم سهل الوصول پیدا نشه، روی این پلاگین نمیشه حساب کرد.

سپاسHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۰:۴۴:۵۵ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افزونه بانک برای سیستم امتیازات(NewPoints) yaser0421 10 8,547 ۱۳۹۷/۱/۲۶، ۱۳:۰۹:۴۲ عصر
آخرین ارسال: reus
  پلاگین پرداخت آنلاین برای مای بی بی nokte 9 7,250 ۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۳:۲۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: arash_fa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان