هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: شما کدام بانک را برای هماهنگ سازی سیستم پرداخت آن با MyBB می‌پسندید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
سامان
21.74%
5 21.74%
پارسیان
17.39%
4 17.39%
ملت
43.48%
10 43.48%
پاسارگاد
17.39%
4 17.39%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم پرداخت آنلاین کدام بانک را برای هماهنگ سازی با MyBB می‌پسندید؟
درود،
نظرسنجی‌ای که می‌بینید، برای ساخت پلاگین هماهنگ سیستم پرداخت بانک‌ها با MyBB برای عضویت آنی در گروه ایجاد شده‌است.
شما کدام بانک را برای هماهنگ سازی سیستم پرداخت آن با MyBB می‌پسندید؟
لطفاً نظر‌های خود را اعلام کنید.
این نظرسنجی 48 ساعت بعد، بسته‌ خواهد شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۶:۲۲:۲۵ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۶:۳۷:۳۰ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۶:۴۰:۱۵ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۶:۵۸:۴۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۰۷:۱۸:۰۱ صبح) ، prp-e (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۲:۳۷:۲۰ صبح) ، M3HR4N (۱۳۹۱/۲/۱۷، ۰۳:۰۲:۲۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۴/۳/۲۵، ۱۵:۰۶:۲۳ عصر)
24 ساعت تا پایان نظرسنجی...Idea
پاسخ
با سلام و تشکر

آیا منظور از نظرسنجی این است که از خدمات الکترونیکی کدام بانک راضی هستید که بر مبنای آن بانک مورد نظر برای پلاگین انتخاب شود یا منظور اینه که مثلا از بین درگاه های پرداخت زیر کدام یک را از لحاظ گرافیکی می پسندید که از آن استفاده شود؟

Heart

[تصویر:  Saman.jpg]

[تصویر:  Mellat.jpg]

[تصویر:  Pasargad.jpg]

[تصویر:  4zqets42edkbwvh3r0q.jpg]

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۵:۱۵:۵۷ صبح)
نقل‌قول: آیا منظور از نظرسنجی این است که از خدمات الکترونیکی کدام بانک راضی هستید که بر مبنای آن بانک مورد نظر برای پلاگین انتخاب شود.
دقیقاً منظور همین است.
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۷:۲۹:۰۷ صبح)
لطفا اینم در نظر بگیرید که کدامیک درگاه را راحتتر میدند بانک ملت و سامان شرایطش سخت تر از پاسارگاد و پارسیان هست.

ملت هم میانگین بالا میخواد و هم شرکت که خوب اینجور خیلی ها نمیتونند استفاده کنند ولی پاسارگاد و پارسیان شرایطشون کمی راحتتر هست.
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۵:۴۷:۰۹ صبح)
با سپاس از همه‌ی کاربرانی که در این نظرسنجی شرکت کردند، بانک ملت به عنوان گزینه‌ی مورد نظر برای ساخت پلاگین قرار گرفت.
پیروز باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۸:۰۱:۵۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۸:۲۶:۱۸ صبح)
از لحاظ کلی من سامان را می پسندم. هر کس که با کنترل اینترنتی حساب های بانکی کار کرده متوجه منظورم میشه.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۴:۳۰:۰۱ صبح)
تنها نکته منفی بانک سامان اینه که اگر خرید را کنسل کنید ( مثل بلیط هواپیما) حدود 1 هفته تا 10 روز طول می کشه که پول را به حساب شما برگردونه، درحالیکه سایر بانک ها بصورت انی پول را برگشت خواهند داد.
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۰:۱۰:۲۳ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۴:۳۰:۰۴ صبح)
بانک ملت همان‌طور که رای بیشتری نیز به خود اختصاص داد، مزیت‌های بهتری نیز نسبت به سایر بانک‌ها دارد.
  1. عدم نیاز به داشتن شرکت ثبت شده
  2. عدم دریافت کارمزد
  3. پشتیبانی بهتر
  4. دریافت گواهی به سادگی
  5. ...
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۶:۴۳:۳۲ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۴:۳۱:۵۰ صبح)Mohammad-Za نوشته است: بانک ملت همان‌طور که رای بیشتری نیز به خود اختصاص داد، مزیت‌های بهتری نیز نسبت به سایر بانک‌ها دارد.
  1. عدم نیاز به داشتن شرکت ثبت شده
  2. عدم دریافت کارمزد
  3. پشتیبانی بهتر
  4. دریافت گواهی به سادگی
  5. ...

من سوال کردم گفتند باید میانگین گردش در 3 ماه 5 میلیون باشه و شرکت هم داشته باشید بهمین خاطر رفتم پاسارگاد مثل اینکه راحتتر هست البته پارسیان یک سفته 2 میلیونی میگیره و شرکت هم نمی خواد.

من در شیراز سوال کردم شاید شرایط در هر شهر متفاوت باشه
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۶:۳۴:۴۵ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۶:۴۴:۱۶ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۸:۱۵:۴۶ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افزونه بانک برای سیستم امتیازات(NewPoints) yaser0421 10 8,547 ۱۳۹۷/۱/۲۶، ۱۳:۰۹:۴۲ عصر
آخرین ارسال: reus
  پلاگین پرداخت آنلاین برای مای بی بی nokte 9 7,248 ۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۳:۲۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: arash_fa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان