هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.6] پوسته Blue Gloss
Photo 
سلام (فقط به عشق پشت کار محمد و علی برگشتم)

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: Blue Gloss
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: Combo
[تصویر:  user.png] ترجمه: AR@KST@R (و رفع ایرادها)
[تصویر:  d.png] معرفی: 19th November 2011
آخرین بروزرسانی: 4th February 2012

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Blue Gloss 1.6.6.zip (اندازه: 150.06 KB / تعداد دفعات دریافت: 120)

توجه:
1- دوستان لطفا" در محصولات بنده کپی رایت mybbpro را به p30-art.ir تغییر دهند.
2- فایل قبلی 344 بار دانلود شده بود.
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۶:۴۱:۳۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۷:۱۳:۳۴ صبح) ، carrow (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۷:۲۸:۲۸ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۷:۴۸:۳۷ صبح) ، emir.yanliz (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۸:۰۹:۱۰ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۸:۱۸:۵۱ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۸:۳۰:۵۵ صبح) ، plus (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۹:۴۷:۰۹ صبح) ، cheshmack (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۱۰:۰۷:۲۳ صبح) ، saiid (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۱۶:۴۲:۳۶ عصر) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۵:۱۰:۱۹ عصر) ، javadrzd (۱۳۹۰/۱۲/۱، ۰۳:۱۶:۵۰ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۱۱:۴۸:۱۳ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۰:۰۴:۰۸ صبح) ، zohi (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۱۰:۲۸:۱۱ صبح) ، moohiol (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۳:۳۸:۱۲ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۵/۳۰، ۱۸:۴۲:۲۲ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۵/۳۰، ۲۰:۱۸:۴۳ عصر) ، mihi (۱۳۹۱/۶/۳، ۱۴:۵۳:۵۱ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۶/۵، ۱۹:۱۴:۰۰ عصر) ، what? (۱۳۹۱/۶/۷، ۰۶:۴۲:۰۳ صبح) ، moallemgoft (۱۳۹۱/۶/۷، ۱۸:۱۹:۵۸ عصر) ، tebyan.in (۱۳۹۱/۶/۲۷، ۰۷:۴۱:۱۲ صبح) ، mehran2020 (۱۳۹۱/۷/۲، ۲۱:۲۱:۰۱ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۱/۸/۲۱، ۱۹:۲۴:۵۰ عصر) ، - LORD - (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۰۷:۲۴:۴۹ صبح) ، mnbhnmjnbh (۱۳۹۱/۱۰/۲۲، ۱۸:۱۱:۴۴ عصر) ، meisamk3d (۱۳۹۲/۲/۷، ۲۱:۲۱:۳۷ عصر) ، navidahanj (۱۳۹۲/۴/۱، ۲۲:۴۳:۰۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۱/۱۱، ۱۲:۱۵:۳۱ عصر)
عذر میخوام اسپم میکنم

مهدی جان دستتو به گرمی می فشارم
ممنونم که برگشتی...امیدوارم ایندفعه قدرتو بدونند
و مطمئن باش اگر دسترسی داشتم هرکی بخواد انگیزتو بگیره بنش میکنم

باتشکر از محمد رضا و علی عزیز که تلاششون به ما انگیزه میدهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۶:۴۰:۳۷ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۷:۴۸:۴۰ صبح) ، erfan24 (۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۵:۰۶:۱۲ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۱۱:۴۸:۲۳ صبح) ، zxn.ir (۱۳۹۱/۲/۲۱، ۱۷:۳۳:۴۸ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۵/۳۰، ۲۰:۱۹:۱۲ عصر) ، ostadrayaneh (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۱:۵۱:۲۴ صبح)
من این پوسته رو زمانی که نسخه 1.6.7 بود نصب کردم. از زمانی که ارتقا دادم به 1.6.8 قالب یه اشکال پیدا کرده. و اون اینه که مطالب زیر هدر به صورت عریض نمایش داده میشد.
[تصویر:  photos.png] نمونه:
[تصویر:  13454637201.png]
چیکار کنم درست شه؟
انجمن علمی معلمان ایران
معلمـ گفت moallemgoft.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۱۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پوسته زیبای Blue Gloss majid01 5 9,153 ۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۷:۵۷:۳۷ صبح
آخرین ارسال: majid01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان