هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود Mybb 1.6.5 به همراه پارسی ساز + 36 پلاگین برتر در هسته اصلی
Tongue 
درود
در راستای اینکه نسخه قبلی با استقبال دوستان مواجهه شد و همچنین با بررسی وسواس بسیار ، برترین و کاربردی ترین پلاگین ها در این مجموعه گنجانده شده است تا کاربران این سایت بتوانند با دانلود یکجای مای بی بی 1.6.5 به همراه تمامی پلاگینهای سازگار با آنزحمت دانلود و اپلود تک تک این پلاگینها را از سر بگذرانند
در ضمن این مجموعه به همراه ادیتور پیشرفته نوشته شده توسط مملی mamaly و آخرین پارسی سازmybbiran نسخه : 3.6 برای دانلود شما عزیزان اماده شده است .
لیست پلاگین ها در پی می اید .
36 پلاگین پرکاربرد و مهم در فایل pdf و jpg V2.1 برای دانلود یا مشاهده قرار گرفت

ویرایش سوم به اسم Mybb1.6.05-Collected By sattarforum-V2.1 برای دانلود قرار داده شد

[تصویر:  76tvtfgml2rfwkvjlxyd.jpg]

پی نوشت : یکی از مدیران محترم لطف کنند این تاپیک را انتقال دهند به انجمن دریافت MyBB 1.6 و فارسی ساز آن

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   mybb_1605.Collected by By sattarforum.zip (اندازه: 2.61 MB / تعداد دفعات دریافت: 544)
.zip   Mybb1.6.05-Collected By sattarforum-V2.1.zip (اندازه: 2.73 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,043)
.pdf   Mybb 1.0.6-plugins list.pdf (اندازه: 325.95 KB / تعداد دفعات دریافت: 405)
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۹:۲۴:۱۹ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۹:۴۷:۴۸ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۹:۵۸:۰۵ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۴:۰۲:۵۷ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۵:۰۵:۱۷ عصر) ، Apriliyaa (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۶:۰۵:۴۷ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۷:۰۴:۵۵ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۱۱/۱۹، ۱۰:۴۷:۱۶ صبح) ، *مائده*انجل (۱۳۹۰/۱۱/۱۹، ۱۲:۰۳:۲۸ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۱۱/۱۹، ۱۳:۱۶:۱۰ عصر) ، falaknaz (۱۳۹۰/۱۱/۲۰، ۰۱:۱۶:۰۹ صبح) ، shadanak (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۶:۵۰:۱۲ عصر) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۰۲:۲۸:۵۴ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۸:۵۷:۱۹ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۴/۲۷، ۰۲:۰۰:۱۸ صبح) ، nabinin (۱۳۹۱/۶/۲، ۰۲:۵۷:۳۵ صبح) ، jackgonjishke (۱۳۹۱/۶/۱۰، ۲۳:۴۳:۵۰ عصر) ، wwedni (۱۳۹۱/۸/۲۱، ۲۱:۲۷:۲۵ عصر) ، mohsen-phantom (۱۳۹۱/۸/۲۷، ۲۱:۱۰:۴۹ عصر) ، bineshan (۱۳۹۱/۸/۳۰، ۱۷:۴۶:۳۱ عصر) ، hadikh73 (۱۳۹۲/۴/۱۸، ۱۵:۳۶:۲۷ عصر) ، kishair (۱۳۹۲/۵/۲۸، ۱۱:۳۲:۰۸ صبح) ، dariush22 (۱۳۹۳/۵/۱۱، ۱۷:۲۲:۲۲ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۱۹، ۱۸:۰۶:۳۶ عصر)

بسیار کار خوبی کردید و بخصوص برای کاربران تازه کار که مشکل نصب پلاگین ها را در هاست دارند مفید هست Heart

پاسخ
 سپاس شده توسطsattarforum (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۹:۴۸:۰۲ صبح)
فقط دوستان لطف کنند باز هم بررسی کنند من بیشتر پلاگینها رو بررسی کردم
باز هم بررسی کنید تا اگر پلاگینی ناسازگار بود از مجموعه حذف شود و همچنین پلاگین کاربردی تری اگر مدنظر دارید تا به مجموعه اضافه شود Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۴:۰۲:۳۰ عصر) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۰۲:۳۰:۲۱ صبح)
سپاس 3.9.1 جایگزین بشه
prostats 1.9.4 جایگزین بشه
حالت من فکر کنم نسخه 1.0 داره اینی که گذاشتین بتا هست. اینم جایگزین بشه
استایل هم فکر کنم جدیدتر داشته باشه
نقشه سایت رو اضافه کنید

فعلاً اینا یادم اومد
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۴:۰۲:۴۹ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۵:۱۰:۱۶ عصر)
درود

کارت عالی بود پسر

اینم اضافه کن...چون مخصوص خود نسخه 1.6.5 هست http://community.mybbiran.com/thread-8048.html

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطsattarforum (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۴:۱۶:۱۲ عصر) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۰۲:۳۰:۱۴ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۳:۴۶:۲۵ عصر)Cancer9003 نوشته است: سپاس 3.9.1 جایگزین بشه
prostats 1.9.4 جایگزین بشه
حالت من فکر کنم نسخه 1.0 داره اینی که گذاشتین بتا هست. اینم جایگزین بشه
استایل هم فکر کنم جدیدتر داشته باشه
نقشه سایت رو اضافه کنید

فعلاً اینا یادم اومد
درود
خواهش میکنم وظیفه است
مواردی که متذکر شده اید به مجموعه اضافه شد
فقط!
استایل باید فایل xml ایمپورت بشه و نمیشه جداگانه در هسته اصلی قرار داد
اگر منظورتون Google Sitemap نقشه سایت داخل پلاگین گوگل سئو هست
اگر پلایگن دیگری مدنظرتان هست لطف کنید نام دقیق پلاگین رو بفرمائید تا از سایت مادر دانلود بشه و در مجموعه قرار بگیره

(۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۳:۵۳:۱۲ عصر)!Omid StaR! نوشته است: درود

کارت عالی بود پسر

اینم اضافه کن...چون مخصوص خود نسخه 1.6.5 هست http://community.mybbiran.com/thread-8048.html

Heart
درود
خواهش میکنم امید عزیز
موردی که متذکر شدید به مجموعه اضافه شد

----------------
پست اول اپدیت شد و ویرایش دوم برای دانلود قرار گرفت mybb_1605.Collected By sattarforum-2

------------------------
پی نوشت : منتظر پیشنهاد دیگر دوستان پیرامون اضافه کردن و یا حذف برخی پلاگینها هستم
پاسخ
 سپاس شده توسطkingsolomon (۱۳۹۰/۱۲/۱۰، ۰۲:۳۰:۳۰ صبح) ، ostad24000 (۱۳۹۱/۱۰/۲۳، ۱۵:۱۶:۰۸ عصر)
(۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۴:۳۵:۴۴ عصر)sattarforum نوشته است: اگر منظورتون Google Sitemap نقشه سایت داخل پلاگین گوگل سئو هست

خیر sitemap generator که maverick نوشته. فایل زیر هماهنگ شده با نسخه 1.6.5 هست. پلاگین رو از سایت اصلی دریافت کنین و فایل زیر رو توی پوشه plugins جایگزین کنین

.php   sitemap_generator.php (اندازه: 39.21 KB / تعداد دفعات دریافت: 12)
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۵:۴۳:۰۲ عصر)
سلام
اول ممنون از حرکت قشنگی که انجام دادید
دوم قصد جسارت به کسی رو ندارم اما خواستم نظر مدیران رو بدونم ایا قابل اعتماد هست این انجمن؟(از نظر وجود اسکریپت های خطرناک)؟
پاسخ
 سپاس شده توسطsattarforum (۱۳۹۰/۱۱/۱۸، ۰۳:۱۶:۲۳ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۶:۰۷:۲۳ عصر)Apriliyaa نوشته است: سلام
اول ممنون از حرکت قشنگی که انجام دادید
دوم قصد جسارت به کسی رو ندارم اما خواستم نظر مدیران رو بدونم ایا قابل اعتماد هست این انجمن؟(از نظر وجود اسکریپت های خطرناک)؟
درود
خواهش میکنم

برای اطمینان از صحت و سلامت فایل ارائه شده میتوانید از آنتی ویروس آنلاین تحت وب Bitdefender استفاده کنید از لحاظ قدرت این آنتی ویروس باید عرض کنم که این آنتی ویروس در سایت های اشتراک فایل از جمله mediafire.com نصب است
آدرس : http://www.bitdefender.com/scanner/online/free.html
________________________________________________________________________________

ویرایش سوم به اسم Mybb1.6.05-Collected By sattarforum-V2.1 برای دانلود در پست اول قرار داده شد
لیست تغییرات به زودی در پست اول ارائه خواهد شد
پاسخ
 سپاس شده توسطApriliyaa (۱۳۹۰/۱۱/۱۸، ۰۳:۵۱:۳۴ صبح)
درود

با تشکر از مجموعه خوب و بسیار مفیدتون !

فقط یک پیشنهاد داشتم

پلاگین جاسوسی پیام خصوصی فکر میکنم ( نظر شخصی ) که بهتره حذف بشه !

چون فقط برای معدود فروم هایی کاربرد واجب داره وگرنه اصل این پلاگین تجاوز به حریم شخصی کاربر هستش !

فقط پیشنهاد بود !

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۱/۱۹، ۱۲:۰۴:۰۸ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۱۱/۲۰، ۰۳:۴۲:۲۹ صبح) ، دسیرونا (۱۳۹۰/۱۲/۳، ۱۵:۰۴:۲۶ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۸:۵۸:۴۲ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان