هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر فاصله جداول
سلام

در تصویر زیر مشاهده می کنید که کلمه ((ها)) در یک ردیف جا نشده و باعث بهم خوردن جدول شده است.

این مشکل برای چندین قسمت دیگر هم بود که با تغییر عرض در کد زیر اصلاح شد.

کد php:
<td class="tcat" align="center" width="7%"

قسمت های زیر را به همان طریق درست کرده ام :

forumdisplay_threadlist

Member Template

Member_profile

برای اصلاح دو قسمت :

مشاهده ارسال های امروز

مشاهده ارسال های خوانده نشده

نمی دونم کدام قسمت از قالب ها را باید اصلاح کنم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
شما با وب بروزر کروم اگر روی قسمت مربوطه راست کلیک کنید و گزینه Inspect Element رو انتخاب کنید کد های مبوط به همون قسمت رو به شما نشون میده.
فایر فاکس هم برای اینکار یک ابزار قدرتمند داره که باید جداگونه دانلود بشود
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۱/۱۱، ۱۴:۱۴:۰۱ عصر)
(۱۳۹۰/۱۱/۱۱، ۱۳:۵۹:۴۳ عصر)heavaz60 نوشته است: شما با وب بروزر کروم اگر روی قسمت مربوطه راست کلیک کنید و گزینه Inspect Element رو انتخاب کنید کد های مبوط به همون قسمت رو به شما نشون میده.
فایر فاکس هم برای اینکار یک ابزار قدرتمند داره که باید جداگونه دانلود بشود

ممنون دوست عزیز.

من با فایرفاکس Page source می گیرم و اتفاقا نشون می ده که برای این دو قسمت عرض تعریف نشده، ولی نمی دونم در کدام قسمت باید اضافه کنم:

آدرس صفحه مشکل دار اینه :

http://www.irangeotechnic.com/forums/sea...n=getdaily

کد php:
<table width="100%" align="center" border="0">
            <
tr>
                <
td align="right" valign="top"></td>
            </
tr>
        </
table>
        <
table border="0" cellspacing="1" cellpadding="4" class="tborder">
            <
tr>

<
td colspan="8" class="thead">
                    <
strong>نتایج جستجو</strong>
                </
td>
            </
tr>
            <
tr>
                <
td class="tcat" align="center" colspan="3" width="56%"><span class="smalltext"><strong><a href="search.php?action=results&amp;sid=50c96a26e325e64c4d94084725cf86be&amp;sortby=subject&amp;order=asc">موضوع</a> </strong> / <strong><a href="search.php?action=results&amp;sid=50c96a26e325e64c4d94084725cf86be&amp;sortby=starter&amp;order=asc">نویسنده</a> </strong></span></td>

<
td class="tcat" align="center" width="14%"><span class="smalltext"><strong><a href="search.php?action=results&amp;sid=50c96a26e325e64c4d94084725cf86be&amp;sortby=forum&amp;order=asc">انجمن</a> </strong></span></td>
                <
td class="tcat" align="center"><span class="smalltext"><strong><a href="search.php?action=results&amp;sid=50c96a26e325e64c4d94084725cf86be&amp;sortby=replies&amp;order=desc">پاسخ ها</a> </strong></span></td>
                <
td class="tcat" align="center"><span class="smalltext"><strong><a href="search.php?action=results&amp;sid=50c96a26e325e64c4d94084725cf86be&amp;sortby=views&amp;order=desc">بازدید ها</a> </strong></span></td>
                <
td class="tcat" align="center" width="200"><span class="smalltext"><strong><a href="search.php?action=results&amp;sid=50c96a26e325e64c4d94084725cf86be&amp;sortby=lastpost&amp;order=desc">آخرین ارسال</a> <!-- startsearch_orderarrow -->
<
span class="smalltext">[<a href="search.php?action=results&amp;sid=50c96a26e325e64c4d94084725cf86be&amp;sortby=lastpost&amp;order=asc">صعودی</a>]</span>

<!-- 
endsearch_orderarrow --></strong></span></td

در واقع باید بعد از عبارت زیر، width را موارد کنم .width="20%"

کد php:
<td class="tcat" align="center"
پاسخ
مشکل حل شد.

باید به قالب Search Templates قسمت search_results_threads

عبارت width="8%" برای replies و views اضافه می شد.
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۱۲، ۰۲:۵۸:۰۳ صبح)geo نوشته است: مشکل حل شد.

شما به هیچ عنوان پشتیبانی نمیشید .به علت اخطاراتون سری بعد هم بن میشید
موفق باشید
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۱۲، ۰۳:۰۰:۵۶ صبح)jalal.m نوشته است:

موفق باشید

دوست عزیز jalal.m ) irsat2008)

فکر می کنم شما نام کاربری من را با فرد دیگری اشتباه گرفته اید،اگر این گونه هست و تشابه نام ما سبب گرفتن اخطار شده است،

من نام کاربری خود را تغییر دهم تا بدون دلیل اخطار نگیرم.

چون برخلاف جمله بالا که نوشته شد : به علت اخطاراتون ، باید عرض کنم من توی این 8 ماه فقط 2 بار اخطار گرفته ام.

که اون دو مورد هم جنابعالی داده اید( در هفته گذشته) که از دید من و با توجه به قوانین انجمن هر دو نیز ناحق بوده است :

[تصویر:  jqh1na3118v3rqhena31.jpg]

دلیل اخطار اول :

فرموده بودید که لینک انجمن گذاشته نشده که در همان جا عرض شد که 8 ماه هست که لینک قرار داده شده است.

(اگر لینک قرار نگرفته بوده، چگونه دوستان و مدیران جواب مشکلات من را داده اند؟ )

که علی رغم توضیح من در تاپیک زیر جنابعالی اقدام به حذف این اخطار نکردید و ما هم صبر کردیم تا مهلت یک هفته ای اخطار 10% تمام شود ( دیروز تمام شد)

http://community.mybbiran.com/thread-881...l#pid72613

[تصویر:  epxesijcto3fzlw3mc1j.jpg]

دلیل اخطار دوم :

ذکر شده هرج و مرج در تاپیک زیر

http://community.mybbiran.com/thread-897...l#pid73488

تاپیکی که شما آن را سبب هرج و مرج خوانده اید مجموعا شامل 5 پست ( 3 پست من +1 پست راهنمایی یکی از کاربران + 1پست هم اخطار شما ) می باشد که موضوع و محتوای آن هم در مورد افزایش عرض ستون های قالب Search Templates است.

[تصویر:  qw9l9vidbwo4s4t4xam.jpg]

یکبار هم چندشب پیش بنده را محروم کرده اید و باز دلیل آن را هرج و مرج نوشته اید. هر چند که بعد از 15 دقیقه خود به خود رفع محرومیت شد.

[تصویر:  fs0l2esnzez2k0mruc.jpg]

در حال حاضر هم که نوشته اید :

(۱۳۹۰/۱۱/۱۲، ۰۳:۰۰:۵۶ صبح)jalal.m نوشته است:

موفق باشید

تا جایی که من توی این 8 ماه عضویت در اینجا دیده ام ، کسی بر اساس تصمیم گیری های شخصی محروم نشده و اگر کسی هم محروم شده بر اساس عدم رعایت یکی از قوانین بوده.

با توجه به اینکه خط کشیده شدن جلوی اسم افراد و محروم شدن از دیدگاه سایر کاربران تعبیر به موارد زیر می گردد :

1- حذف کردن کپی رایت

2- دزدیدن قالب

3- بی احترامی به کاربران+مدیران

و در کل وجه خوبی برای شخص ندارد و به علت محروم شدن هم قادر به پاسخگویی و رفع سوء تفاهم احتمالی نیست،

لذا خواهشمندم اگر صحبت های من برخلاف قوانین بوده، صریحا اعلام کنید تا نه من و نه دیگران دچار سوء تفاهم نشویم.

از سایر کاربران هم خواهشمندم در صورت صلاحدید، مطلبی در این قسمت بیان نشود تا موضوع در همینجا ختم به خیر گردد و اگر نظری در این زمینه دارند،پیام بزنند.

با سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۲۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۱۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۵۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان