هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین هشدار برای میهمان
[تصویر:  user.png] نویسنده: davidenontiinteressa@gmail.com
مترجم : خودم
[تصویر:  photos.png] نمونه:
لطفا اگر استفاده کردید خودتان نمونه قرار دهید.
عملکرد : افزودن متن مزاحم برای مهمان
[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Guest Warn.zip (اندازه: 2.71 KB / تعداد دفعات دریافت: 34)
لینک اصلی :
http://mods.mybb.com/view/warn-guest

از مدیران عزیز خواهشمندم این پلاگین را به بخش پلاگین های 1.6 انتقال دهند.
پاسخ
 سپاس شده توسطking_yekta (۱۳۹۰/۸/۱۵، ۲۱:۲۱:۴۹ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۸/۱۶، ۱۱:۵۶:۳۳ صبح) ، Oomid Fix (۱۳۹۰/۹/۲، ۱۷:۵۸:۲۸ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۱/۱۴، ۰۲:۰۴:۳۶ صبح) ، Mdl (۱۳۹۱/۳/۳، ۰۷:۵۶:۰۹ صبح)
(۱۳۹۰/۸/۱۵، ۲۱:۰۱:۲۰ عصر)tofighi نوشته است: از مدیران عزیز خواهشمندم این پلاگین را به بخش پلاگین های 1.6 انتقال دهند.

پاسخ
 سپاس شده توسطOomid Fix (۱۳۹۰/۹/۲، ۱۷:۵۸:۳۲ عصر)
(۱۳۹۰/۸/۱۶، ۰۹:۵۰:۴۲ صبح)tofighi نوشته است:
(۱۳۹۰/۸/۱۵، ۲۱:۰۱:۲۰ عصر)tofighi نوشته است: از مدیران عزیز خواهشمندم این پلاگین را به بخش پلاگین های 1.6 انتقال دهند.

چرا کسی به بخش پلاگین های مای بی بی انتقال نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطOomid Fix (۱۳۹۰/۹/۲، ۱۷:۵۸:۳۵ عصر)
تنها اين پلاگين نيست كه بلكه 50 يا چند تاي ديگه از پلاگين ها تو بخش پلاگين ها نيست و مديران عزيز انتقال هم نميدن! Huh
پاسخ
سلام . من این پلاگین رو روی نسخه جدید که می خوام نصب کنم پیغام زیر رو میده.

کد:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nabodgar/public_html/forum/inc/plugins/avvisospiti.php:1) - Line: 1680 - File: inc/functions.php PHP 5.2.17 (Linux)

nabodgar
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۱/۹، ۱۵:۲۹:۰۰ عصر)Mdl نوشته است: سلام . من این پلاگین رو روی نسخه جدید که می خوام نصب کنم پیغام زیر رو میده.

کد:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nabodgar/public_html/forum/inc/plugins/avvisospiti.php:1) - Line: 1680 - File: inc/functions.php PHP 5.2.17 (Linux)

nabodgar

درود
هم خانی نداره صرف نظر کنید ار نصب ان
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطMdl (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۱۵:۳۸:۲۳ عصر)
از مدیران مای بی بی خواهش مندم که این موضوع رو حذف کنند.
زیرا Tofighi دیگر راضی نیست که کسی از این موضوع استفاده ببرد.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۲۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان