هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل PHPBB 3.0.6 به mybb کمک مهم
Exclamation 
سلام به تمامی دوستان و مدیران محترم سایت MyBB
من حقیقتش تالارگفتمان PHPBB 3.0.6 (English دارم و می خواستم که به MYbb تبدیل کنم . من اخرین ورژن سیستم MyBB را Install کردم و بعد فایل Convert هم قرار دادم برای تبدیل کردن فروم و همه چیز به خوبی انجام داده شد و Convet شد مدیران راستش کار من 50 , 50 درست شده زیرا که تمامی یوزهای سایت آمده ان در Portal Mybb اما به جزء تالارها اما در قسمت Admin سایت نشان داده شده من باید چطور تالارها را بیارم و User ها کی در Portal PHPBB 3.0.6 پست داده اند را در Portal Mybb چک می کنم زده 0 پست و ( یوزر Admin شده به یوزر معمولی) باید چی کار کنم و باید گفت Install Mybb به طور کامل نصب شد و Convert هم همچنین اما من نمی دونم تو تبدیل کردن فقط PHPBB 3 بود اما مال من 3.0.6 هستش مشکلی که نداره ؟ و باید گفت در قسمت Admin هرجا که برم Error تو صفحه هات می بینم Sad به این عکس نگاه به کنید تا متوجه Error ها بشوید به خصوص 2 عکس آخر به هم مرتبط هستند Exclamation

[تصویر:  bkfe0j8imkib91a94jvi.jpg]

[تصویر:  b6gaqx10ta0txmwxng.jpg]

[تصویر:  9dcru5ar0knvwus0tkw.jpg]

[تصویر:  g5lu2q8m6sqnldh2fku5.jpg]

[تصویر:  9h1uclobe89mexnznf16.jpg]

دیگه شما حساب کنید برای New Fourm این مشکل پیش میاد و غیر
حتی اگر شده من User & Password & Name Databes و User & Password
FTP کلایت را می دم که خودتان درست کنید کارها را
saint_roka, از December 2009 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
درود
مراحل تبدیل به طور کامل در اینجا شرح داده شده است:
http://wiki.mybboard.net/index.php/Runni...rge_System

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطsaint_roka (۱۳۸۸/۱۰/۷، ۰۳:۳۸:۰۱ صبح)
Lightbulb 
سلام دوباره به همه Heart
خوب مشکل من اینجا هستش که متوجه اصلا نمی شم به اینگیلیسی چی می کنم من به فارسی هم مقاله را خواندم از سایت Mybbhelp.ir فکر کنم همه چیز را به درستی انجام دادم Undecided علی رضا جان من User & Password Name Databes و User & Password FTP کلایت را می دم که خودتان درست کنید فقط اگر مردی نیست بگید که من همه چیز را به شما در پیغام خصوصی Send کنم Tongue و فایل Mybb Farsi و Convert هم در هاست من مجود می باشد نیاز به آپ کردن نسیت .
با تشکر Blush
saint_roka, از December 2009 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
درود
من تجربه تبدیل ندارم. اما بک آپ را برای من ارسال کنید تا روی لوکال هاست امتحان کنم.

- اینکه تعداد ارسال ها مشخص هست ولی تعداد ارسال کاربر ها 0 است این سه مرحله را پیگیری کنید:

1- کنترل پنل هاست > به phpMyAdmin بروید و query زیر را اجرا کنید:
کد:
UPDATE `mybb_forums` SET `usepostcounts` = '1';

2- کنترل پنل مدیر کل MyBB > تب Tools & Maintenance > قسمت Cache Manager > پیدا کنید کش 'forums' > روی Rebuild Cache کلیک کنید.

3- کنترل پنل مدیر کل MyBB > تب Tools & Maintenance > قسمت Recount and Rebuild > باز شماری کنید.

- در مورد عدم نمایش انجمن ها:
کنترل پنل مدیر کل MyBB > تب Forums & Posts > مقابل هر انجمن از Options گزینه Edit Forum را انتخاب کنید و سپس در پایین صفحه باز شده Save Forum را بزنید. / اگر درست نشد یک بخش جدید (category) بسازید و فروم های قدیمی خود را زیر مجموعه آن کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطcniran (۱۳۸۹/۱۰/۵، ۰۲:۵۰:۲۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۲۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۱۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان