هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افتتاح سایت و انجمنهای تفریحی و رایگان فارسی2فان
درود
سایت و انجمن های فارسی2فان از امروز شروع به فعالیت کردBig Grin حیطه کاری و فعالیت این سایت فعلا در خصوص فیلم های روز سینمایی و و ترانه ها می باشد که به مرور گسترده تر خواهد شد از کلیه عزیزان دعوت میکنم که در سایت مذکور عضو شوند و از امکاناتی که به مرور برای اعضا قرار خواهیم داد استفاده کنند
در ضمن دوستانی که نظر و یا پیشنهادی درباره این سایت دارند در زیر همین تاپیک به بنده اعلام کنند، منتظر پیشنهادات سازنده شما دوستان می مانمBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطfalaknaz (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۰۴:۱۳:۳۴ صبح) ، mhy (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۰۶:۴۶:۲۴ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۱۰:۵۳:۴۴ صبح)
ستار جان بعد از مهاجرتتان به وی بی ایران با خودمون گفتیم رفتید دیگه و برنمیگردید
اما خوشحالیم که شما رو مجددا در میان دوستان مای بی بی ایران می بینیم
موفق باشی دوست عزیز
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطsattarforum (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۱۳:۰۴:۵۸ عصر)
خواهش میکنم عزیز برادر بالاخره از این سایت کلی چیز یاد گرفتیم گرچه ویبولتین خیلی عالیه در کنار مزایای پرشمارش اما اون هم مشکلات خاص خودش رو داره گرچه هنوز سایت دیگری دارم که با سیستم ویبولتین هست اما این سایت دیگرم (فارسی2فان) انجمنش با مای بی بی هست یادمه دوره ما اینقدر پلاگین های خیره کننده و زیاد براش نبود الان که اومدم دیدم واقعا ترکونید Wink
پاسخ
درود
تازه از این بیشتر خواهد شد
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۱۵:۳۹:۵۹ عصر) ، sattarforum (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۱:۰۶:۳۱ صبح)
بله اقای ستار فروم رو بنده میشناسم ...از کاربران حرفه ای مای بی بی هستند
فکر کنم از سایتشون معلوم باشه
بنده عادت ندارم عضو سایت کسی بشم ولی خب ایشون فرق دارن

امیدوارم موفق باشیHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطsattarforum (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۵:۱۴:۱۲ صبح)

(۱۳۹۰/۱۱/۸، ۱۵:۲۱:۲۷ عصر)irsat2008 نوشته است: درود
تازه از این بیشتر خواهد شد
موفق باشید
بله قطعا همینطور خواهد بود
(۱۳۹۰/۱۱/۹، ۰۳:۳۶:۳۳ صبح)!Omid StaR! نوشته است: بله اقای ستار فروم رو بنده میشناسم ...از کاربران حرفه ای مای بی بی هستند
فکر کنم از سایتشون معلوم باشه
بنده عادت ندارم عضو سایت کسی بشم ولی خب ایشون فرق دارن

امیدوارم موفق باشیHeart
سپاسگزارم همه شما نسبت به من لطف دارید
ببینم نظری پیشنهادی انتقادی برای بهتر شدن سایت ندارید
نظرات شما بسیار مهم است پس منتظر خواندن نظرات همه عزیزان مای بی بی ایران هستم Blush
ارادتمندHeart

پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۱۰:۵۳:۴۱ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۰۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow افتتاح انجمنهای پی سی تودی p30today2014 0 1,454 ۱۳۹۳/۳/۲۲، ۱۶:۰۳:۳۶ عصر
آخرین ارسال: p30today2014
  انجمن های تفریحی باحالسرا افتتاح شد ! Amin Yaghubi 0 1,492 ۱۳۹۲/۶/۹، ۰۶:۴۴:۲۴ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان