هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا امکان انتقال از mybb به vb هست؟ (با حفظ اطلاعات سایت)
سلام به همه دوستان
می خواستم بدونم ایا میشه انجمنی با صد هزار پست را از mybb به vb انتقال داد?
(اطلاعات دیتابیس منظورمه) یا اگه کسی بعد از چند سال سیستم اش را عوض کرد کل پست های اون سایت از بین میره؟

توضیحات اضافی:
من در حال حاضر از mybb استفاده میکنم بخاطر اپن سورس و رایگان بودنش ( نمی خواهم نسخه نال شده وی بی را استفاده کنم )کاملا هم ازش راضی هستم محیط کاری ساده و خوبی داره
ولی توی وب که سرچ زدم می گفتند امنیت وی بی از مای بی بی بیشتره و توی یوزر هاو پست های بالا مای بی بی کم میاره( نمی دونم چقدر این حرف صحت داره و ایا یه فرد متخصص گفته یا نه )
به هر حال چون قصد دارم برای فروم ام هزینه تبلیغات پرداخت کنم نمی خوام بعد از چند سال همه زحماتم بر باد بره
ایا اگه روزی از مای بی بی راضی نبودم می تونم اطلاعاتم را به وی بی انتقال بدهم یا نه ؟
و ایا فرومی با مای بی بی میشناسید که مثل مجید انلاین یک میلیون پست با سیصد هزار کاربر داشته باشه؟

توی فروم من روزانه بیست اسپم عضو می شوند ایا این دلیل بر پایین بودن امنیت سایت میشه؟
با تشکر
جامعترين انجمن كامپيوتر!!!!
PCv.ir
پاسخ
من خودم يه بار كردم بدون اينكه هيچ مشكلي برام به وجود بياد اما دوباره به ماي بي بي برگشتمHeart

همه يوز ها و پست ها هم باقي موندن

اموزش تبديل هم تو خود وي بي ميشه پيدا كرد

اگه ميخواي تبديل كني تا نسخه جديد ماي بي بي صبر كن اخه ميگند نسخه جديد خيلي خوبه

ماي بي بي بهترينه
[تصویر:  logo.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۰۱:۳۸:۳۷ صبح)
امنیت مای بی بی بیشتره توی فروم های هک بگردین راه های هک وی بی زیاد پیدا میشه ولی مای بی بی چی؟
در مورد کم آوردنش توی تعداد پست و اعضای بالا شنیدم ولی فکر نکنم زیاد درست باشه. 2 نمونه زیر رو ببینید:

http://iran-forum.ir/index.php

پستها: +500 هزار
اعضا: +465 هزار

http://generaleshop.com/forum/

پستها: +676 هزار
اعضا: +130 هزار

توی فروم های VB هم اسپمر عضو میشه. شما میتونین پرسش امنیتی نصب کنید. پلاگینش هست
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطjojome (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۰۱:۱۳:۰۸ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۰۱:۳۸:۲۸ صبح) ، mjafari27 (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۱۱:۴۳:۳۲ صبح) ، dvdposti (۱۳۹۰/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۶:۵۳ عصر)
عزیز مایلم تجربه ی شخص خودم رو بهتون انتقال بدم

دقیقا دو ماه پیش بنده انجمنم رو با 12 هزار پست و 800 کاربر میخواستم انتقال بدم وی بی
بعد گذشت یک هفته و کلی خرد شدن اعصاب وی بی نصب شد ولی کل ارسالا
حداقل کسی که اینکارو کرد ادعا میکرد تو کارش ماهره ولی بازم پرید

2. وقتی رفتم وی بی بعد 3 روز موقع اپگرید سایت دیفیس یاهمون هک شد

3. میری وی بی امیدوارم وضع جیبت خوب باشه چون برای پک کاربری هم باید پول بدی

4. نسخه های وی بی ناله تو پشتیبانی و کادر پشتیبانیشو بنده اصلا تایید نمیکنم

5. مای بی بی خیلی امکانات بیشتری داره و بهترین فروم ها مای بی بی هستند

امیدوارم دسوتان از توهمی که ایجاد میکنند براشون که وی بی بهتره
دربیاند ...چون بنده به شخصه این توهم رو تجربه کردم و شدیدا هم شکست خوردم و زحمت
دوماه کار شبانه روزیم پرید..اخرشم کل سایت رو که وی بی بود فرمت کردم برگشتم مای بی بی
به منم زیاد گفتند گوش نکردم و .....

موفق باشی
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۰۱:۳۸:۲۳ صبح) ، mjafari27 (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۱۱:۴۳:۳۹ صبح) ، dvdposti (۱۳۹۰/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۷:۱۴ عصر)
(۱۳۹۰/۱۱/۸، ۰۰:۰۷:۲۹ صبح)mjafari27 نوشته است: و ایا فرومی با مای بی بی میشناسید که مثل مجید انلاین یک میلیون پست با سیصد هزار کاربر داشته باشه؟

چرا راه دور بريم

کاربران انجمن 61,495 پست در 7,742 موضوع ارسال کرده‌اند.
انجمن دارای 7,692 عضو می‌باشد.

همين انجمن خود ماي بي بي ميتوني مشاهده كني Blush
[تصویر:  logo.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۰۱:۳۸:۱۷ صبح) ، mjafari27 (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۱۱:۴۳:۵۳ صبح) ، dvdposti (۱۳۹۰/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۷:۲۵ عصر)
درضمن اسپمر ربطی به امنیت نداره وبمستر عزیز!!!!!!!!

راهکار های زیادی برای لغو عضویت اسپمر ها گذشاته شده که بنده دوتاشو گذاشتم کافیه سرچ کنید

درضمن تعداد اعضا رو میشه از دیتابیش تغییر داد
مثلا من 600 عضو دارم ولی میزنم 600000000 تا
تو حوصلشو داری بشینی بشماری به من ثابت کنی دروغ میگم؟؟
مطمئنی تعداد اعضاشون واقعیه؟بنده شک دارم
ولی ایران فروم و جنرال واقعیه ..خواستی من بهت ثابت میکنم
موفق باشیHeart
درضمن اینو یادت نره پشتیبانی خود وی بی یاهمون وی بی ایران
14 فروردین هک شد و دیتابیسش برای دانلود گذاشته شده بود!!!!!!!!!!!
ولی تو این چند سال حتی مای بی بی رو نتسونتند دیفیس کنند
امیدوارم منظورمو گرفته باشی رفیق!!!!

یادت نره تنها کسایی میتونند اظهار نظر کنند که تو موضع مورد نظر اطلاعات کافی داشته باشند!!!!!!
مثل شما دوست عزیز که امنیت رو منوط به ثبت نام اسپمر ها میدونید و به راحتی در مرود
مای بی بی نظر میدهید
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطjojome (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۰۱:۳۷:۱۷ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۰۱:۳۸:۱۱ صبح) ، mjafari27 (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۱۱:۴۴:۰۱ صبح) ، dvdposti (۱۳۹۰/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۸:۰۶ عصر)
mjafari27 بهتره برای احترام به زحمات دیگران هم شده کپی رایت قالب و فا رسی ساز را که حذف کردید درستش کنید

پاسخ
 سپاس شده توسطdvdposti (۱۳۹۰/۱۱/۱۳، ۱۳:۵۸:۱۲ عصر)
در راستای حرفای امید اینو بگم که 6 بهمن (دو روز پیش ) دوباره وی بی ایران هک شد و دیتابیسش پابلیک شد!
البته اگه امنیت رو رعایت کنید هیچ وقت هک نخواهید شد (وی بی ایران از طریق اکسس گرفتن از مدیراش هک شد نه از باگ)
پاسخ
دوست عزیز آموزشش توی همون وی بی ایران هست

لیکن علیرغم اینکه امکان انتقال برای خیلی از دوستان اینجا فراهم هست، اما بخاطر مزیتهای فراوانی که مای بی بی داره، همینجا ماندگار هستند
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۲۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۰۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان